Centurionii-INCOGNITO

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser9105

Guest
Vreau sa va anunt ca Centurionii-INCOGNITO face recrutari, minim 600pct, noi facem parte din marea familie Centurionii! Alatura-te si tu acestei familii! Noi ne respectam jucatorii, lucram impreuna si ne ajutam in caz de nevoie. Pentru ca in Centurionii nu mai sunt locuri va puteti alatura familii foarte simplu. Daca sunteti interesati lasati un raspuns.
 

DeletedUser

Guest
Si eu subliniez ce a sp. colegu mai sus.
Sunt familie nu le sunt academie
 

Rareshhh

Membru activ
Tin sa subliniez si eu ceva. Sunteti doar niste plagiatori... Ce legatura aveti voi cu Centurionii ? Doar pe balaurul il stiu ca fost jucator al Centrurioniilor in rest doar niste copii. Alti au muncit sa faca cunoscut acest nume si si alti il copiaza doar asa pentru ca li se pare "cool". Cred ca voi nici nu stiti cine sunt intemeietori Centurioniilor ;) dar nu ai la ce sa te atepti ;) cel putin ma bucur sa vad ca Centurionii au fani.
 

DeletedUser

Guest
Uite plagiatorii...Cred ca jumate din academia voastra ma stie de frika acum:) Si asta nu e nimic...stati cu miloaga pe la alti membri din diferite aliante si ii furati si va numiti alianta...stati ca vedeti voi ca nu sunteti decat niste PLAGIATORI
 

DeletedUser9105

Guest
Eu n-am nici o legatura cu ce nume au ales cei din Centurionii de pe Hyperborea! Eu sunt comandant, iar intemeietorii decid numele aliantei!
 

DeletedUser

Guest
Stelat are dreptate ca si eu joc pe hyperborea....si il stiu pe intemeietro:)
 

DeletedUser

Guest
Voi nu va uitati la voi?Mai intai uitativa la lungul nasului votru si apoi uitativa si le ceilalti.Daca va uitati mai bine,majoritatea sunt plagiatori.Va rog sa nu ne mai ziceti doar noua plagiatori.Ori ziceti la toti plagiatori ori nu mai ziceti la nimeni si taceti din gura!

Si clau mike nu mai joaca acum.Nu tea mintit deloc;)
 

DeletedUser2673

Guest
Pe cine intereseaza ca voi recrutati :p
Daca cineva vrea sa intre nu intra pe forum sa vada daca voi recrutati.
Eu nu zic ca unii sunt plagiatori, stiti si voi asta :|
 

DeletedUser

Guest
nu toti recunosc dar majoritatea sunt.Daca creti scrieti pe Hperborea Centurioni si vedeti cate aliante va apar,taote fakuri ale noastre.DAr nu ai ce face...toti untem jucatori intr-un final si toti suntem romani.Si ce sie romanul sa faca? Sa imite prost ceva bun.Nu ai ce sa ne faci,nici tu nici nimeni;)
 

DeletedUser

Guest
jos

bai mie mi-ar crapa obrazu de rusine si sa stiti ca chiar mie rusine ca pe statistica imi apare ca am fost in acea alianta.. vreo 5-6 nume de alianta ati schimbat.... schimba-ti numele la alianta ca sosetele.. se vede ca sunte-ti jucatori plagiatori in frunte cu intemeietori... va mai faceti si o descriere ? :)))
 

DeletedUser

Guest
Aceasta alianta nici nu mai exista.Rog moderatorul sa stearga acest topic.
 
Sus