Cei mai SLABI atacatori

  • Autor subiect DeletedUser3255
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3255

Guest
Doamnelor si Domnilor , va prezint Omologul meu din Army of God , Alianta adusa cu sudoarea pactelor si a fuziunilor pe primul loc !

De azi , promit sa atac si eu cu navele usoare folosind STRAPUNGEREA !

pwoe0n1cr06lq4l8xhnah46zmmu4yhte.png




Parerile , masa si dansul mai jos :)
 

DeletedUser3972

Guest
nu e chiar asa cu amry of god,acum si tu esti putin gelos:).oricum la peste 1000 biereme in sat,deja ataci degeaba:)
 

DeletedUser3255

Guest
Ma refeream la faptul ca a atacat cu STRAPUNGERE

Strapungere - injumatateste puterea de atac a navelor pentru a facilita intrarea transportoarelor :)
 

DeletedUser4216

Guest
si pe bonus de noapte.:) nu cred k s-a gandit de 2 ori inaintea sa dea clicul la atac
 

DeletedUser6873

Guest
Sa-mi prezint si eu putin dusmanii din perle care au un punctaj considerabil dar ataca ca un jucator care si-a inceput cariera de jucator acum 2 zile!

C9fAeS7_ey7Aehey5wjZ.jpg

FGdK7htFhOJH_3kyj-8u.jpg

s156jbVXuGWxj9I2rCmB.jpg



N-am tinut mortisi sa-mi expun punctele de batalie acumulate in urma atacurilor , insa cat am fost in vacanta mi s-au sters rapoartele , acestea fiind singurele ramase si postate pe forumul aliantei!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
maryo, ca un suflet milos ce esti, macar o pluta le-ai aruncat si tu? :D
cred ca cel mai fain inotau sabiosii aia
 

DeletedUser6873

Guest
maryo, ca un suflet milos ce esti, macar o pluta le-ai aruncat si tu? :D
cred ca cel mai fain inotau sabiosii aia

Am incercat , dar n-au acceptat! Sunt perle , vor sa traiasca pe fundul marii


Facem un mic update :


u-IVyrgP35Wtf-8FwS51.jpg

HAW_PaPgcstsk0ISzgYP.jpg



Astea sunt de dimineata :)
 

DeletedUser

Guest
si cum anume ai ajuns tu la acest procent? mario ma indoiesc ca in tll nu se intampla ca unii jucatori sa atace fara usoare. sunt sigur ca inaintea atacurilor postate de tn au fost si atacuri navale dar nu te-ai obosit sa le postezi si pe alea.
 

DeletedUser6873

Guest
si cum anume ai ajuns tu la acest procent? mario ma indoiesc ca in tll nu se intampla ca unii jucatori sa atace fara usoare. sunt sigur ca inaintea atacurilor postate de tn au fost si atacuri navale dar nu te-ai obosit sa le postezi si pe alea.



Sa fiu cinstit , exista pretundinteni jucatori care ataca ca si colegii tai , dar n-au un punctaj asa mare. shesi ataca asa mereu , asta este modul sau de atac , au fost si usoare nu neg dar usoarele au intrat cu 4-5 minute inainte de atacul terestru , iar bora a trimis atacurile fara nici-o nava usoara!


In stadiul actual al lumii nu se mai permit astfel de atacuri
 

DeletedUser7215

Guest
este adevarat iti pot arata rapoarte chiar de azi aveam doar 500 de bireme in port ma asteptam sa le sparga deoarece avea 11 atacuri si nu a fost chiar asa toate din cele 11 atacuri au fost trimise fara nici macar 1 usoara toate atacurile fiind doar terestru, chiar pe acesti jucatorii nu ii inteleg deloc vor sa ajute ceilalti jucatorii sa faca cultura sau sunt asa redusi mental incat nu se gandesc ca si daca aveam o amarata de bireme in oras ii mureau trupele?
 

DeletedUser7210

Guest
si cum anume ai ajuns tu la acest procent? mario ma indoiesc ca in tll nu se intampla ca unii jucatori sa atace fara usoare. sunt sigur ca inaintea atacurilor postate de tn au fost si atacuri navale dar nu te-ai obosit sa le postezi si pe alea.

pai restul de 10% ii mai stiu si eu....stiu cum ataca:D dar stai linistit tu te afli in acel procent de 90%:D
 

DeletedUser

Guest
pai restul de 10% ii mai stiu si eu....stiu cum ataca:D dar stai linistit tu te afli in acel procent de 90%:D

ma indoiesc ca stii tu cum atac pt ca nu neam intalnit in lupta niciodata, poate piticu29, sarafu sau alin020391(mai putin) iti pot spune cum atac desi nu am mai atacat de mult ca mi sa cam luat. ideea e oricum ca vorbesti de pe pereti si iti place sa te dai in spectacol fara nicio retinere. plus ca tu ai vazut contul meu de-a intregu. nu cred ca era atat de slab la cat am muncit la el asa ca mai incet cu vorbele urate la adresa aliantei!
 

DeletedUser7210

Guest
vaaaaaaaai te-ai suparat? uite esti cel mai bun jucator de grep,asa e mai bine?:))))) (sper ca ai realizat ca a fost o gluma:D)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus