Ce zeu ati ales ?

Ce zeu ati ales ?


  • Total votanți
    239
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poseidon
POSEIDON_by_Grafik.jpg
 

DeletedUser

Guest
Poseidon si eu...are hidra(foarte buna) si lemnele la doar 25 de favoruri pe care la pot da la schimb pe argint sau piatra :D
 

DeletedUser2467

Guest
toti sunt buni ca daca nu erau nu ii mai gaseam aici,,,,in fine prefer atena(pt fericire) si zeus(pt care)
 

DeletedUser

Guest
toti sunt buni ca daca nu erau nu ii mai gaseam aici,,,,in fine prefer atena(pt fericire) si zeus(pt care)

Pentru care?Poti sa iti recrutezi la cazarma 50 de care pana astepti 1 saptamana sa ai favoruri pentru 10 care :D
 

DeletedUser

Guest
Si eu am ales zeus doarece imi plac carele de lupta mocca .Si fulgerul si furia lui zeus ma ajutat la o colonizare
 

DeletedUser3222

Guest
Zeus, pt. minotauri care sunt excelenti pt. farmat si foarte puternici in aparare.
 

DeletedUser

Guest
eu ii am pe toti zeii din grepo ca am peste 4 orase ..........................il astept si pe hades din grepo 2.0.............:D
 

DeletedUser

Guest
Cel mai indicat este s-o alegeti pe Hera la inceput. Pentru a creste numarul favorurilor trebuie sa cresteti nivelul templului. Hera are cele mai bune vraji pentru incepatori. Are "Spor natural" care injumatateste timpul de producere a trupelor in cazarma si "Fericirea" care va aduce un plus de 50% resurse/ora fata de cat va baga minele.
 

DeletedUser

Guest
Cel mai indicat este s-o alegeti pe Hera la inceput. Pentru a creste numarul favorurilor trebuie sa cresteti nivelul templului. Hera are cele mai bune vraji pentru incepatori. Are "Spor natural" care injumatateste timpul de producere a trupelor in cazarma si "Fericirea" care va aduce un plus de 50% resurse/ora fata de cat va baga minele.

nu te supara frate , dar eu nu sunt la inceput ......... am vreo sase orase ........la inceput ai un oras, doua...............
 

DeletedUser

Guest
nu era pentru tine in primul rand ;)era pentru cei care se apuca acum de joc si nu stiu inca cum sta treaba.Am vazut mai sus ca lumea isi face unitati mitice :))))))))))))))))))) ... (cea mai mare prostie sa faci unitati mitice,mai ales cand esti la inceput,cat si atunci cand esti bine dezvoltat)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu era pentru tine in primul rand ;)era pentru cei care se apuca acum de joc si nu stiu inca cum sta treaba.Am vazut mai sus ca lumea isi face unitati mitice :))))))))))))))))))) ... (cea mai mare prostie sa faci unitati mitice,mai ales cand esti la inceput,cat si atunci cand esti bine dezvoltat)

Aici nu sunt de acord, unitățile mitice sunt foarte utile și vei vedea asta cu timpul. Până acum au lipsit datorită favorurilor prea micuțe pentru a susține o producție continuă de trupe mitice.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus