Ce rol au culorile din fata nickului si ce inseamna blocked ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
salutare .in sectinea alianta au aparut unii membri ai aliantei cu alte culori decit era normal[unii cu rosu,altii maro]ce se intimpla?la sectiunea mesaje a aparut inca o casuta Bloked.ce reprezinta?:eek:
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Frate, nu ai vazut ca a fost update? Citeste anuntul de pe pagina principala si o sa vezi ce e nou.
 

DeletedUser1846

Guest
Frate, nu ai vazut ca a fost update? Citeste anuntul de pe pagina principala si o sa vezi ce e nou.

Frate, a vazut ca a fost update dar tot nu stie, nici el si nici eu, ce reprezinta acele culori din patratelele situate in fata numelor jucatorilor din alianta. Daca tot esti asa de destept lumineaza-ne si pe noi. Acestea sunt culorile:

verde ??
rosu ??
galben ??

Multumim atot-stiutorule, Inaltimea ta desteptatoare
 

Nihilius

Membru activ
Culorile din fata nickului :
Verde - Activ
Rosu- Inactiv de 7 zile
Galbe - Inactiv de 2 zile
(Prin inactiv intelegandu-se perioada in care nu a intrat pe cont)

Blocked acela din cate imi dau seama si am testat pentru a bloca pe cineva la mesaje, nu iti mai apar mesajele primite de la el. Daca insa trimiti tu mesaj lui el iti poate raspunde. Cel blocat de tine iti trimite mesaj , dar tu nu il vezi.
 
Ultima editare:

DeletedUser598

Guest
Nihilius,dupa cite am vazut eu despre Culorile in fata nikului(galben,rosu,verde),le vede oricine din alianta...Si daca sunt spioni in acea alianta,se pot face unele lucruri care usureaza unele cuceriri sau ceva de acest gen.
Ce ar fi daca s-ar schimba putin legea,si sa se faca sa vada doar intemeietorii aliantei,si cei care au dreptul de Lider.
Mersi!
 

DeletedUser1846

Guest
Nihilius,dupa cite am vazut eu despre Culorile in fata nikului(galben,rosu,verde),le vede oricine din alianta...Si daca sunt spioni in acea alianta,se pot face unele lucruri care usureaza unele cuceriri sau ceva de acest gen.
Ce ar fi daca s-ar schimba putin legea,si sa se faca sa vada doar intemeietorii aliantei,si cei care au dreptul de Lider.
Mersi!

Buna observatia ...
 

DeletedUser

Guest
Nihilius,dupa cite am vazut eu despre Culorile in fata nikului(galben,rosu,verde),le vede oricine din alianta...Si daca sunt spioni in acea alianta,se pot face unele lucruri care usureaza unele cuceriri sau ceva de acest gen.
Ce ar fi daca s-ar schimba putin legea,si sa se faca sa vada doar intemeietorii aliantei,si cei care au dreptul de Lider.
Mersi!

Faci tot posibilul sa nu ai spioni in alianta. Chestii de astea se pot afla si pe grepostats.. aici e rubrica de intrebari :D
 

DeletedUser47

Guest
A nu se înţelege greşit Verde - activ nu înseamnă că persoana respectivă este online în acel moment.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus