Ce personaj de poveste ai vrea sa fii?

cine ai vrea sa fii?

  • printesa

    Voturi: 1 4,0%
  • printul

    Voturi: 4 16,0%
  • vrajitorul/vrajitoarea

    Voturi: 11 44,0%
  • calul

    Voturi: 3 12,0%
  • altcineva

    Voturi: 6 24,0%

  • Total votanți
    25

DeletedUser

Guest
Print, printesa, spiridusul sau poate ursul din padure? cine te-a cucerit ?
 

DeletedUser598

Guest
:)
Salut Alandala!
Foarte interesanta tema.... :p
Dar...uite,din pacate eu din povesti nu prea as dori sa fiu nimeni ... Poate o dai pe eroi din filme? :D
Acolo ai ce alege... :)
 

DeletedUser598

Guest
Din sondaj am ales vrajitor. Imi place magia... In toate jocurile care le-am jucat eram de profesie Magician. (Titan Quest,Diablo,L2,Dracon Age etc. :D )
 

DeletedUser

Guest
Mi-ar place sa fiu Peter Pan sa pot zburaaaaaaaaaaa
getsmiley.php
 

DeletedUser598

Guest
M-am tot gindit eu,si mea venit in cap Personajul din povestea "Pestisorul de aur".
Si uite as dori sa fiu si eu acel batrinel care a prins pestele,sa-mi indeplineasca si mie 3 dorinte! :p
 

DeletedUser

Guest
lol..azi te duci la piata oricand si gasesti de cumparat :D nu trebuie sa astepti sa ai 100 de ani
 

DeletedUser

Guest
calul din povesti e fermecat... el redevine tanar daca-l incaleca un voinic si manaca jar, el stie cum sa infrunte zmeul si chiar sa vorbeasca. el e indrumatorul. Daca stai sa te gandesti bine fat frumos e cam prostut...el e doar frumos si puternic si asculta sfaturile bune din jur.
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Vrajitorul cel rau as vrea sa fiu, el omoara pe print, printesa o trimite in temnita si devine conducatorul regatului.
 

DeletedUser

Guest
adica fata ca-i frumoasa, cam naiva (sa nu zic proasta) si dulcica n-are nici un farmec? sau poate fat frumos? ca-i frumos, puternic si insistent?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cine-i dură? Fata, fătul (cel frumos) , povestea..sau comparația lui Alandala? :D
 
Sus