Ce jucator din Top 12 il considerati ca fiind cel mai bun si de ce ?

Ce jucator din top 12 il considerati ca fiind cel mai bun si de ce ?


  • Total votanți
    24
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
polli.png


Acest topic isi propune sa aduca in fata dumneavoastra saptamanal cate un sondaj pe o anumita tema. Dupa ce sondajul se va incheia, topicul va fi inchis si va fi deschis altul cu o noua tema.

Intrebarea saptamanii :


Ce jucator din Top 12 il considerati ca fiind cel mai bun si de ce ?
 

DeletedUser

Guest
tziganu

In momentul de fata cred ca este tziganu dupa parerea mea.
Este super agresiv si activitatea lui pe joc pe masura.De mult timp este pe primul loc la atacatori si ne va fi greu sa-l ajungem din urma ca tot avanseaza,a avut un start mai bun ca noi.:D:D:D

:cool:Deci mane,tot respectul,si pentru implicarea in alianta si in relatiile diplomatice.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca domnu,a avansat foarte mult si in scurt timp,parerea mea!
 

DeletedUser

Guest
Eu m-am votat pe mine pt ca stiu cum joc si-mi place :D

Dar serios vorbind, imi vine greu sa votez pt altcineva deoarece, nefiiind in alianta cu ei, nu stiu prin ce au trecut si cum au jucat pana acum. Speram la mai multe opinii, sa nu fie votul meu la misto ceva chiar decisiv. Cu toate astea, un astfel de sondaj nu prea se potriveste pt ca daca nu ai interactionat cu oamenii, nu prea iti poti da seama decat din cifre.

Sa vedem, am cele mai multe puncte, cele mai multe orase, cea mai mare medie de puncte si sunt pe 4 ca atacatori. Pe de alta parte, am avut o zona destul de usoara, nu am fost atacat si in general chiar nu am avut probleme si m-am putut dezvolta in liniste. Nu ai nevoie de un geniu militar pentru a face asta.

Asa ca e cam aiurea sa te bazezi doar pe cifre. Oricum, eu sunt fericit ca-mi vad numele acolo - inseamna ca ma descur destul de bine in jocul asta. Oricare ar fi realmente cel mai bun jucator de Grepolis de pe Gamma, macar sunt si eu prin top pe acolo.

Acu chiar imi pare rau ca m-am votat, daca stiam ca doar 5 altii voteaza l-as fi tinut ca sa vad ce iese.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Clown,sunt de acord cu tine.Cu zamfira am mai vorbit si pe joc,dar daca era acolo chiar pe locul 12 un membru al aliantei mele il votam pe el.
 

DeletedUser

Guest
Votez pe prowar,desi el poate ma considera dusmanul sau de moarte...
 

DeletedUser

Guest
vad ca am si eu 3 voturi.tare curios sunt sa stiu cine m-a votat pe mine.am inceput de jos si am fost locul 1 intr-o anumita perioada(concediul mi-a dat planurile peste cap si am cazut pe 20 de unde am revenit in top 10 si sper sa urc).sunt pe 2 la atacatori(of of tzigane...n-ai pace deloc....) si conduc alianta THE BLACK PEARL de ceva timp.nu am fost ajutat de nici un coleg in nici o cucerire de pana acum.am facut totul pe cont propriu.
 

DeletedUser47

Guest
Păi odată te-ai votat singur iar apoi mai ai un vot de la sinsila şi unul de la sisik:eek:.

Votul meu a mers la domnu.zamfira, nu joc pe lumea Gama dar îi cunosc tactica de pe lumea Beta.
 

DeletedUser

Guest
de un vot al meu stiam...celelalte doua ma interesau....:p
mersi de raspuns.
 

DeletedUser

Guest
10

pai da , daca nu eu atunci cine ? :)
nevasta ..si uite asa se fac voturile in romania :)
 

DeletedUser

Guest
dap...am vazut si eu ca se poate vedea dar tarziu dupa ce am cerut sa vad asta.am inceput sa urc in top....domnu.zamfira....ce ziceai de agresivitatea lui tziganu?eu sub 3 la atacatori n-am fost niciodata si sunt la zeci de puncte fata de tziganu(diferenta in favoarea mea sau a lui.oscilam acolo si bau bau. ne tine in priza)
 

DeletedUser

Guest
dap...am vazut si eu ca se poate vedea dar tarziu dupa ce am cerut sa vad asta.am inceput sa urc in top....domnu.zamfira....ce ziceai de agresivitatea lui tziganu?eu sub 3 la atacatori n-am fost niciodata si sunt la zeci de puncte fata de tziganu(diferenta in favoarea mea sau a lui.oscilam acolo si bau bau. ne tine in priza)

Trageti tare:Dtziganu este in concediu o saptamana,e pe la mare acum(de sambata a bagat mod de vacanta).Sunt 4 zile in care poti sa te ridici teribil si poti sa stagnezi la fel de mult daca nu activezi.
Asa ca trageti tare sa-i fie lui greu sa va prinda din urma,o sa aiba de recuperat 9 zile in care noi suntem online.Deci dpdv al meu tot el merita locul unu.

Le multumesc baietilor pentru vot.
 

DeletedUser

Guest
tragem tragem, dar va pierde mult tziganu...e aiurea sa pierzi asa...eu stiu ca eram pe locul 1 si m-am trezit pe 20 dupa 10 zile de concediu.totusi a cucerit ceva recent daca stiu eu bine.
 

DeletedUser

Guest
impropriu spus de la BLACK PEARL pentru ca respectivul era inactiv si i s-a sters contul chiar inainte de cucerire, dar a ramas ca facea parte din alianta noastra.
 

DeletedUser

Guest
Ţiganu, fără discuţie.

Nu joc pe lumea lui, dar urmăresc cu plăcere evoluţia jucătorilor cu adevărat buni. Tziganu are clasă.
 

DeletedUser

Guest
Si eu ma chiunui sa urc mai sus,mai ales ca eu sunt prieten cu tziganu,el trage la locul 1 pe mare si eu trag sa-l devansez la inamici insa eu nu prea am sanse sa vad ce fac zilele astea.Am incercat sa ne punem ambitiile intre noi,si la 12 noaptea ne laudam cu trofeece am facut in ziua respectiva,emigrez si eu spre o zona unde sa pot face puncte,ma duc spre el si prowar sa facem un trio de exceptie :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus