Ce jucator din top 12 credeti ca este mai bun?

Ce jucator din top 12 credeti ca este mai bun?

  • crismihai

    Voturi: 10 30,3%
  • ZhaoYun

    Voturi: 8 24,2%
  • Napy

    Voturi: 2 6,1%
  • pettronel2

    Voturi: 10 30,3%
  • ZaRule1

    Voturi: 0 0,0%
  • AlexGoPro

    Voturi: 0 0,0%
  • Plank

    Voturi: 1 3,0%
  • iokull

    Voturi: 1 3,0%
  • miramash

    Voturi: 1 3,0%
  • ASASA12345

    Voturi: 0 0,0%
  • PaulR

    Voturi: 0 0,0%
  • chevron

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    33
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
crismihai..tace..si face...Ne cam umiliste momentan:p...lam urmarit fara sa isi dea seama..la 2-3 zile dupa ce s-au implementat medallile ajunsese deja la 2.5kk(adica 2.500.000) de resurse furate...multi din top 12 nu aveau nici macar medalia de 50.000....
Deci se vede clar ca a venit din travian....Succesc in continuare tuturor!
 

DeletedUser

Guest
Miramash logic , cu el am dus atatea batalii pana la cucerire :D
 

DeletedUser964

Guest
eu l-am votat pe pettronel2, la fel cum spune si Alandala, stie dinamica jocului, nu fuge de razboi si chiar aveti surprize neplacute daca sunteti dusmanii lui.
 

DeletedUser

Guest
Ce înseamnă.. ,,dinamica jocului ''? Că m-ați făcut curios.. și dacă tot e să votez, baremi să votez în cunoștință de cauză...
 

DeletedUser

Guest
cred ca toti sunt buni ....din moment ce sunt in top 12. E greu sa faci o diferenta.
unii au multe puncte, altii au mult la resurse furate, altii mult la trupe ucise, altii sunt leaderi de aliante mamut .....deci sunt niste "variabile" care sincer pe mine ma impiedica sa votez pe cineva ca fiind "cel mai bun de pe server"

oricum felicitari tuturor!

PS:sper sa va ajung :D
 

DeletedUser

Guest
cat de rau imi pare ca nu mam votat singur:p...glumeam desigur eu am votat in functie de mai multe criteri...adica care era cel mai bun in mai multe....
 

DeletedUser

Guest
Îmi pare rău.. nu ai ,,dinamică''. Dacă ai avea...te-aș vota! Serios!! :d
 

DeletedUser

Guest
ZhaoYun este un leader formidabil.Un adevarat cuceritor de asemenea!VOTAT.
pettronel2 este si el un pericol mare dar totusi...
 

DeletedUser

Guest
crismihai.........

vorbeste de la sine



Te rog sa folosesti functia "editare post".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Votul meu, mai mult sau mai puțin subiectiv , pentru crismihai .
Nu numai pentru jucătorul crismihai, în sine, ci pentru tot ceea ce face și pentru implicarea sa în problemele alianței.

Mulțam fain,Aline!
 

DeletedUser

Guest
ZhaoYun are multe puncte de aparare dar neasteptat de multe puncte de atac tinand cont de pozitia lui

dak nu ar fi fost cei din centurionii cata iarba,cata frunza nu avea adversar pe lumea asta

OFF:dak nu ar fugii toti lasii la centurionii si ar incerca sa le tina piept ar fi altcv
 

DeletedUser

Guest
crismihai - am înţeles că sunt două persoane care joacă pe acest cont. Fapt pentru care nu are cum să primească vreun vot pozitiv din acest punct de vedere.
ZhaoYoun - Am auzit că şi el are pe cineva care intră pe contul lui, dar nu ştiu cu siguranţă. Nu pot deci să mă pronunţ asupra capacităţilor sale ca jucător. Din micile noastre schimburi de mesaje, îl consider coerent.
Napy - Un jucător jalnic, a trădat şi distrus trei alianţe pe lumea Delta, dintre care două din top 12 (Sparta M45 a distrus-o la început, Lords of Eternity mai demult, dar încă nu a căzut. A mai creat o alianţă, Lords of Sparta, cu jucători cu puncte multe, dar puţini. S-a destrămat înainte de a fi pe vreun loc mai ok).
petronell2 - Nu cunosc multe despre el. Comunicăm rar, deşi suntem în aceeaşi alianţă.
iokull - A pus la cale o alianţă imensă. Joacă mult.
PaulR - Un jucător desăvârşit, după mine.
Pe locul 6 se află saw17. Habar n-are de computere, dar joacă foarte bine. Dacă-i instalam de la început grepofarmer, era la locul 1 de mult.

Aş vota saw17 dacă ar fi la votare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@hekia
In primul rand scuze moderatorilor pentru off-topic dar trebuie sa-i raspund. Hekia sincer tu nu esti nici in TLoE nici la noi asa ca vorbesti ca un orb despre culoare. Se dau lupte grele si sunt pierderi de ambele parti. Din contra, cei care chiar se implica in razboi indiferent de alianta sunt cei mai bravi jucatori de pe Delta si nicidecum lasi. Cand o sa incepi si tu sa privesti lucrurile total detasat din punct de vedere emotional si o sa lasi faptele sa vorbeasca ai sa vezi ca lucrurile nu sunt in alb sau negru cum crezi tu.

@kalubestialu
Nu am creat aceste aliante singur si nu consider ca merit bucata cea mare din credit. O mare parte din munca a fost depusa de pettronel2, georgev87, Ben Hur si 13ccca.




Pt. a evita spam-ul,in astfel de situatii te rog sa-i raspunzi unui jucator trimitandu-i PM.Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus