Ce fel de jucator esti ?

Ce fel de jucator esti ?


  • Total votanți
    12
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
polli.png


Acest topic isi propune sa aduca in fata dumneavoastra un sondaj pe o anumita tema. Dupa ce sondajul se va incheia, topicul va fi inchis si va fi deschis altul cu o noua tema.:

Ce fel de jucator esti : ofensiv, defensiv sau echilibrat (raportul sate atac si sate de aparare este aprox 1:1 )?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Ofensiv...Desi nu stiu de ce am mereu mai multe puncte de batalie dobandite in aparare dect in atac.:(

________________________________________________
(res)Stiinta inseamna putere.(res)(P)Dar puterea nu inseamna neaparat stiinta.(P)
 

DeletedUser2467

Guest
depinde de cei de pe insula.ai insula linistita devii atacator,ai insula "nelinistita"devii atacator.
 

DeletedUser

Guest
Ofensiv...Desi nu stiu de ce am mereu mai multe puncte de batalie dobandite in aparare dect in atac.:(

________________________________________________
(res)Stiinta inseamna putere.(res)(P)Dar puterea nu inseamna neaparat stiinta.(P)

Pentru ce e mai simplu sa te aperi :) si normal,cresti mai repede la aparator decat la atacator,pentru ca aici aparatorul are un mic avantaj avantaj
 

DeletedUser

Guest
Ofensiv...Desi nu stiu de ce am mereu mai multe puncte de batalie dobandite in aparare dect in atac.:(

________________________________________________
(res)Stiinta inseamna putere.(res)(P)Dar puterea nu inseamna neaparat stiinta.(P)

Ironic. Eu sunt defensiv și am mai mult la atacatori :)
ecosse? Ia măsuri!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus