Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Cea mai buna alianta din top 12 este :


  • Total votanți
    44
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
OK

Alianta noastra desigur! :D

De ce? pentru ca: orice plan am avut, ni l-am indeplinit si orice alianta sau jucator care ni s-a impotrivit, sau ne-a facut rau... a murit. :p

Suntem singura alianta care s-a luptat cu vitejie impotriva aliantelor din top 10, cand nimeni nu se impotrivea acelei coalitii formate din aliantele de pe primele locuri la inceputul lumii LAMBDA. Am stiut dintotdeauna ce echipam formam si ca o sa reusim sa detronam aliantele de pe primul loc, care la vremea aceea erau I.R.R. si inca vreo 3 aliante. Cu ocazia asta vreau sa multumesc fratilor pentru devotament si pentru fratia de care au dat dovada!

Ceea ce nu ni s-a parut corect a fost ca aliantele din top sa se alieze impotriva tuturor aliantelor mai mici, asa ca am am declarat razboi oficial acelei aliante de pe locul 1, cand am observat ca macelul aliantelor mici incepuse. Astazi am ajuns acolo unde ne-am propus si am demonstrat ca o echipa unita face mai mult decat sute de jucatori adunati intr-o alianta.

Am adus in alianta noastra jucatori buni. Unii sunt vechi, altii mai noi care s-au remarcat in lumea LAMBDA. In general ne-am intalnit pe alte lumi, am jucat impreuna si in LAMBDA am decis sa formam o echipa unita bazata pe valori puternice, care se respecta in continuare in alianta =GREPO-ALLSTARS=.
 

DeletedUser

Guest
Bravo pentru obiectivul atins voua ..
dar , sa nu uitam ceva .. voi aveti cam 40% din jucatorii fostei aliante I.R.R .
Din fericire pentru voi , BOTOSUL de -BATOSAI- a luat decizia ca sa faceti fuziune cu ei .. iar asa s-a dus I.R.R-u

Oricum , va felicit.
Bafta la toate.
 

DeletedUser

Guest
cu siguranta Argonautii.Desi ca orice alianta au avut probleme la inceput au reusit sa ajunga in top si sa se faca remarcati ca una dintre cele mai bune aliante de pe acest server.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus