Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

Nihilius

Membru activ
Ce alianta din top 12 o considerati ca fiind cea mai buna ?​

V-as ruga ca raspunsul dumneavoastra sa aiba in vedere aspecte obiecte (jucatori, conducere, pozitia pe harta, etc) in special. Daca se poate sa vi-l si argumentati aici, pe forum.​
 

DeletedUser

Guest
ce dreaq de intrebare e asta frate :)) .
Normal ca Forever 2nice .
Luptatori alianta , sunt primi . Atacatori primii ; aparatori mai slab , locul 2 .
Deci vot FOREVER 2NICE
 

DeletedUser

Guest
Vot Forever 2nice, "gasca' de prieteni, ambitiosi, loiali si uniti pt a cuceri lumea
 

DeletedUser5815

Guest
categoric Forever 2nice.... si nu pentru ca fac parte din ea, ci pentru ca, venind din alte parti, am avut posibilitatea sa fac comparatii ... ii povesteam cu ceva timp in urma unui inamic de pe kappa in timp ce ne atacam tovaraseste si cu simt de raspundere ca am ramas profund impresionata de ceea ce am gasit in alianta asta.... sistemul de organizare, versatilitatea pozitiilor pe harta, sistemul strategic, siguranta ca esti ajutat atunci cand ai probleme - lucru care te obliga sa ajuti la randul tau fara discutii... toate lucrurile astea incununate cu o pleiada de oameni sufletisti, amuzanti, uniti m-au coplesit initial, dar m-au facut sa ma simt mandra ca fac parte dintr-un asemenea angrenaj, chiar daca eram un outsider....

deci, votul meu neconditionat e pentru Forever...
 

DeletedUser6502

Guest
;)

forever....fara comentarii faptele vorbesc de la sine
 

DeletedUser

Guest
Am acrodat votul meu aliatei Black and White ...De ce?Nu doar fiindca sunt din aceea alianta ci pt. ca , cunosc oamenii din aceasta alianta si isi dau sufletul ca totul sa mearga pe roate.si cred ca e cea mai buna alianta deoarece a fost calita in razboi inca de la inceputul serverelului dinainte de fuziune :)
 

DeletedUser

Guest
Alianta cea mai buna este cea care va construi minunile lumii si va inchide lumea,pana atunci sunt doar vorbe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Taxiarchos are dreptate dar nici cu a mea nu imi e rusine << Black and White >>
 

DeletedUser

Guest
Cea mai usoara intrebare . Daca s-ar da din astea si la examene toti ar lua 10

De departe Forever 2nice , urmata apoi de Sparta 300
 

DeletedUser

Guest
:)

Multumim Ariz!;)

Sparta 300 ..motiv...nu pt ca e in top nu pt ca e in top la atacatori sau aparatorii ..doar pt ca stiu ce poate face :p :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sparta 300

dar se stie...sparta 300 cea mai buna aliantza...suntem uniti si in plus nu conteaza cantitatea ci unitatea...... am fost si vom fi o aliantza care ne.am bazat pe respect si atitudinea de a ne cunoaste si deveni prietenii...

de aceia votez pt SPARTA 300...FORTA LACEDEMONIA
 

DeletedUser

Guest
:D

Sparta 300-pentru ca ne indeplinim orice tel ni-l propunem-impreuna.
 

DeletedUser

Guest
thor

votez pentru thor.....chiar daca are de recuperat e cea mai tare si va ajunge pe primul loc
 

DeletedUser

Guest
:))

Sparta 300

Noi suntem cei mai buni
Avem cea mai tare alianta
Super buni nimeni nu poate sa ne intreaca
Nimeni nu ne face fata
Cu noi dusmanii nu au nici o sansa
 
Sus