Care alianta v-a finaliza prima 7/7 minuni pe lumea ZETA?

DeletedUser

Guest
Se pot observa ceva schimburi de membri ai aliantelor si pare ca Eden devine istorie si ii ramane doar numele. Totusi cine are de castigat Invincibilii Pheonix sau The Black Perls?
 

DeletedUser6873

Guest
Ce intrebare idioata. Perlele au sansa sa faca 7/7 dar nu vor face asta . EDEN devine istorie? Ma faci sa rad , lumea in sine este instorie. Au mai ramas doar cativa jucatori care se bat cu morile de vant , si au mai ramas jucatori fara principii.
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei sa dezvolti putin ar fi mai usor sa inelegem si noi din afara lumii de joc. De ce nu vor reusi perlele sa le construiasca? Cine le pune bete in roata si cine ii ajuta?
 

DeletedUser6873

Guest
Eu cred ca stii si tu asta. Doar nu ghiceai in stele ca perlele sunt pe cale sa faca 7/7 minuni .
 

DeletedUser

Guest
am vazut ca fostul meu coleg Kamineasca si inca 3-4 au migrat la perle si nu intelg de ce nu ar reusi sa le faca?
 

DeletedUser6873

Guest
S-au intamplat multe evenimente. Vorbim peste 23 de zile , cand oficial zeta va fi inchisa.
 

DeletedUser

Guest
ce avenimente? imi poti spune pe privat daca nu vrei sa postezi aici..
 

DeletedUser6873

Guest
S-au blocat niste minuni , acum se construiesc de la 0 :)
 

DeletedUser

Guest
interesant, si cei din eden care au plecat la invincibili? cam cu ce scop?
 

DeletedUser

Guest
vezi Paul daca nu ai stat sa tii in frau alianta noastra nu se mai ajungea sa se bata pe o minune luptatorii lu peste din perle cu invincibilii(presupun).
 

DeletedUser2351

Guest
Alianta noastra?Nu regret nici o secunda, ca m-am lasat de lumea Zeta si Grepolis.ro!Pacat de lumea Zeta ce a ajuns, atata tot.
 

DeletedUser11255

Guest
Goodbye !!! Mi-a parut bine ! Ne vedem pe alta lume ! poate in Rai ! :))
 

DeletedUser6873

Guest
:">'



Gelum de ce ai parasit-o pe Sorina? Acum te bucurai cu ea facand 7/7:)
 

DeletedUser

Guest
ce tare mai bate vantu pe aici..aproape ca ar spune ceva..
 

DeletedUser5815

Guest
Au mai ramas doar cativa jucatori care se bat cu morile de vant , si au mai ramas jucatori fara principii.

si nostalgicii, mario :) ... cei carora le-ar da palpitatii stergerea contului :D
de cel putin un an tot zic c-o fac, dar n-am putut sa apas botonu'
 
Ultima editare de un moderator:
Sus