Caracterizare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2467

Guest
serios vad ca nu te lungesti la vorba.scurt si la obiect.foarte bine ceea ce faci.
 

DeletedUser1684

Guest
spontan si distrat...cel putin din cate am observat pana acum... :D
 

DeletedUser2467

Guest
avem timp no problems sa ne cunoastem.poate ne vedem si in real life.in fine sa vbesc despre ce trebuie:tot serios ramai dar vad ca incepe sa iti placa sa te intinzi la vorba VORBARETULE :)
 

DeletedUser1684

Guest
credema...asta e o postare scurta...nai vrea sa vezi o postare lunga de a mea...acum despe tine...as zice "pas" dar nar fi corect...hai s avedem...se lungeste cu vorba si ajunge mai greu la subiect...:D
 

DeletedUser1684

Guest
daca tu crezi ca ata e o postare lunga te inseli pt ca eu pana acum am facut postari asa d elungi ca atunci cand le vedeai ziceai ca nu vrei sa le citesti...defapt cred ca am postat si aici pe forum postrai dinalea foarte foarte foarte lungi in care te plictiseai pana sa citesti atata dar oricum il terminai de citit inainte sati dai seama macar...dar asta e...aparentele inseala...hai sa vedem acum despr etine...mie cam greu sa aleg si dupa cum am mai spus mai dvreme asa zice "pas" dar nu ar fi foarte corect, pe langa asta nu exista o regula care sami spuna asta dar sunt cam indecis si as lasao pe mai tarziu...sti tu...dar tu ce ai face in locul meul...? totusi cred ca o sar peste dar nu cred ca as face bine...acum s avedem...cred ca, deci, doar cred, nu sutn sigur, poate, e o persoana hotarata si oarecum asa cred, deci repet, doar cred, posibil, cred ca sar putea, nu stiu, poate ar fi o persoana oarecum bine dispusa...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus