Captura unitatilor inamice

  • Autor subiect *CoolboyxXx
  • Data de început

DeletedUser

Guest
sa fie soldati ca la un moment dat no sa mai ai nevoie de resurse(cand ai orasu full) sau gardieni atata timp cat sunt astea 2 imi e indiferent
 

DeletedUser

Guest
eu zic ca mai bine ar fi ca ptr 1500 resurse sa transnsformam un sclav in om liber si asa va putea deveni muncitor sau soldat
 

DeletedUser

Guest
mh..adica locuri libere in ferma?...suna bine :D
eu unul prefer sa sporeasca productia de resurse sau ce ai zis tu :D
sau chiar soldati....ne trebuie si parerea unui admin mai experimentat care stie ce e mai bine
 

DeletedUser

Guest
pot fi toate pana la urma...si cu piata de sclavi...fiecare tip de unitate,sa fie pus la anumite preturi in piata de sclavi,mai ieftini putin,sau pretul sa fie pus de jucatori...dar nu cred ca ar fi prea avantajos,ca daca cineva pune mai mult,nu cred ca il cumpara cineva cu mai multi bani,pe cat ar da antrenandu-l,poate decat daca nu ar ocupa loc in ferma...decat asa.
 

DeletedUser2882

Guest
imi place idea pro :eek: (poate chiar anularea numarului maxim de prizonieri la nivelul maxim) nu ocupa mult spatiu daca se face pestera pentru ei
 

DeletedUser1684

Guest
eus unt de acord cu ideea asta de inchisoare...dar mai repet inca odata o propunere de mult facuta...si anume cea a graficii...sar putea face si mai usor o inchisoare daca sar face mai multe imagini cum sa mai propus...
 
Sus