Cand incepe un NOU JOC

  • Autor subiect DeletedUser17308
  • Data de început

DeletedUser15703

Guest
ce zici ma acolo hahaha de ce zici de mopmop de zici ca o respecti da zici ca esti sclavul ei personal ahahahahahahahahahaha ba mai si te rogi de ea sa te alaturi cu ea pe lumea noua jahahahahahahah ce slab esti ba hahahahahah daca te vede cum dai stergere cred ca ar plange de mila hjahjajhajhajha
ba eu pe mionya am castigat contra echipei ei dar voi nu ati fost in stare sa castigati toata harta vs ei
 

Anubis.K

Stie Tot
ba eu pe mionya am castigat contra echipei ei dar voi nu ati fost in stare sa castigati toata harta vs ei

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iti aduci aminte pe byllis cand te-ai facut fantoma, hahahahahah :)))))))))))))))))
 

DeletedUser15703

Guest
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iti aduci aminte pe byllis cand te-ai facut fantoma, hahahahahah :)))))))))))))))))
nu m-am facut am dat orasele la Demosk Kratos poti intreba pe capone a fost in vacanta dar cum am mai zis nu sti ca tu ai luat viol pe Zakyntos ))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser15703

Guest
Da tie ti-a expirat contractul, ai fost chemat pe alta lume si te-ai facut si acolo fantoma:)))))))
R.I.P
pe eubea ai luat ban si te duci pe pl si acolo urmeaza lumea asta :)))
bombardieri Dark Wolves
pe eubea inca joc si nu am niciun ban :))))))) ati luat voi ban si puneti vina e alti =))))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
sa deschida stil lumea
am pus pariu ca nici lumea asta nu o duci pana la capat, te faci safe fantoma :))))))))))))))
am pus pariu pe mata.ro :))))))))))))
 

DeletedUser15703

Guest
Da tie ti-a expirat contractul, ai fost chemat pe alta lume si te-ai facut si acolo fantoma:)))))))
R.I.P
pe eubea ai luat ban si te duci pe pl si acolo urmeaza lumea asta :)))
bombardieri Dark Wolves
pe eubea ti-ai dat tu stergere cand ti-am luat oras! si acuma vi sa zici ca eu nu joc ? =)))))))))))
 

DeletedUser15703

Guest
ba yobagg(kalasinicov) abia astept sa te vad pe lumea noua sa vedem cum o duci pana la capat, daca dai stergere, o sa rad de tine toata viata ahasjvdhasjdhvajwhdjcacrh
saracule cu tot cu dark wolves, aia sunt slabi.
sa il iei si pe zolly cu tine ca poate vine si mop sa va mai dea odata cu harta in cap =))))))))))
 

DeletedUser15703

Guest
ai cedat... ca te-am fortat eu ma bunule =))))))) alte lumi ca pe zaky la o actiune ti-o luat grepo top 15 orase din 30 dupa tio mai lau 6 si ti-ai dat stergere =))))))))) pe billys ai avut noroc ca ai castigat la mustata cu sons restu nu prea vad nimic
 

Anubis.K

Stie Tot
ai cedat... ca te-am fortat eu ma bunule =))))))) alte lumi ca pe zaky la o actiune ti-o luat grepo top 15 orase din 30 dupa tio mai lau 6 si ti-ai dat stergere =))))))))) pe billys ai avut noroc ca ai castigat la mustata cu sons restu nu prea vad nimic

pe zakynthus inafara de cele 2 orase pierdute la slevinn si cele izolate intre grepo top, nu am pierdut, cedate urecheatule toate :)))))
care sunt alea 15 orase din 30 petardierule ?
http://grepolife.com/ro/64/player/935238
 

DeletedUser15703

Guest
mare jucator ce sa zic ... trebe sa taci ca pe zakytos ati fost dezastru toata harta nu ati reusit sa castigati lumea mergeti si arucativa pe apa
 

DeletedUser15703

Guest
poti urla si bate ca un caine toata ziua sunteti prafi! din ase smecheri si bombardieri cu TO be si caini la pact ai pierdut ca unguri la Mohacs doliu national!
 

DeletedUser15703

Guest
hahhahahahahahahahah da nu mai comenta de alte lumi ca esti paralel si cu tot cu dark wolves boss hai pa te am pupat jet
taci ca va ingenunchiat mop numai rupe staga atata si tu ca de era David in alianta castigati dar asa l-ati dat afara si v-ati dus si voi
 
Sus