Camarazi intunericului

DeletedUser

Guest
Da' eu nu vreau lider, draga, eu vreau diplomat... Bine, as fi preferat poseta dar na, decat deloc, e bun si diplomat.
 

DeletedUser

Guest
Nu lider..nu-mi permit sa concurez cu tine mai ales dupa ce ai citit documentatia.......eu voiam postul de zeita..dar acum...nah...daca il vrei, pentru tine cedez ;)
 

DeletedUser

Guest
hei fetele:)
stati la rand da?
aici nu e cu "lady first"....da?
in ordinea inmormantarii ..deci dupa bubu da??:p
pana la urma ,eu nu vreu in conducere,proletar acolo,
deci chestionarul la mandea primul
da jupane ?;)
 

DeletedUser

Guest
hei fetele:)
stati la rand da?
aici nu e cu "lady first"....da?
in ordinea inmormantarii ..deci dupa bubu da??:p
pana la urma ,eu nu vreu in conducere,proletar acolo,
deci chestionarul la mandea primul
da jupane ?;)

Taci, mai Bubule! Daca intru in paine, te fac cavaler al Mesei Rotunde! ;)
 

DeletedUser

Guest
Ba eu m-am saturat sa fiu sclavoi.Vreau si eu sef.Pune intrebarile alea si gata.Vreau sa fiu cel mai mare sef.B-)
 

DeletedUser

Guest
Ba eu m-am saturat sa fiu sclavoi.Vreau si eu sef.Pune intrebarile alea si gata.Vreau sa fiu cel mai mare sef.B-)

Am impresia ca vi s-a urat cu binele...vreau sa fiu candidat unic!!! (sper sa nu ies pe locul 2). Momentan, sefu' are treaba...in plus, vrea mesaj pe joc, da? Nici macar nu ati fost atenti la ce a spus omul si vreti repede functii...pfff:|
 

DeletedUser

Guest
Ca tine nu poate fii nimeni protest.Dar sa stii ca si prea multa coca cola dauneaza grav sanatatii.>).

Iar tu vrajii esti conducatoare din nastere.Vezi ca de craciun ti-am comandat matura aia pe gaz.sa nu te mai plangi ca zbori doar in zilele cu sot.:*
 

DeletedUser

Guest
Iar tu vrajii esti conducatoare din nastere.Vezi ca de craciun ti-am comandat matura aia pe gaz.sa nu te mai plangi ca zbori doar in zilele cu sot.:*

Da, stiu, dar nu vezi ca nu ma vrea Dl Lider?:( Incerc sa va elimin pe toti...care cum deschide gura, poc! Cat despre matura, incearca sa mi-o daruiesti mai devreme, daca tot vrei sa-mi faci cadouri, nu de alta, dar pica frunza si trebuie facuta curatenia de toamna...mai ales daca o sa castig fotoliul de lider la Intunecati :D
 

DeletedUser

Guest
Da, stiu, dar nu vezi ca nu ma vrea Dl Lider?:( Incerc sa va elimin pe toti...care cum deschide gura, poc! Cat despre matura, incearca sa mi-o daruiesti mai devreme, daca tot vrei sa-mi faci cadouri, nu de alta, dar pica frunza si trebuie facuta curatenia de toamna...mai ales daca o sa castig fotoliul de lider la Intunecati :D

eu te sustin din toti plamanii mei....poate pleaca si domnu lider urechea la "soaptele" mele
 

DeletedUser

Guest
Ba eu m-am saturat sa fiu sclavoi.Vreau si eu sef.Pune intrebarile alea si gata.Vreau sa fiu cel mai mare sef.B-)
Mai intai imi trimite-ti in joc un sms daca vreti sa incepeti,ok intreberile le veti primi in joc ,bafta;)
 

DeletedUser

Guest
Hai frate ca e cea mai tare alianta :) Dau imediat de stire pe Alpha sa vina toti in alianta ta boss :D
Eu nu vreau lider doar un medic amarat cat sa cos ranile trupelor si sa am banuti de paine si tigari.
Sper sa imi dai un test usor ca si functia pe care o sa o am.
 
Sus