Camarazi intunericului

DeletedUser

Guest
buna,suntem o familie in devenire avem nevoie de camarazi activi si comunicativi daca ave-ti aceste calitati si vreti sa face-ti parte din famiie ,solicitati o invitatie,b-)

avem nevoie de :
un lider sa aiba peste 1500 pct
un diplomat nu conteaza pct ,dar sa se priceapa la diplomatie
un comandant sa aiba peste 1000 pct
si membri de la 400 pct in sus
bafta si daca sunte-ti interesat de acest anunt ,vom da un test (cateva intrebari) pt fiecare drept.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Eu vreau diplomat..voi declara razboi intregii mari..
 

DeletedUser

Guest
mai, ia terminati!!!! daca o sa fiu eu lider (bine, daca trec testul) nu va primesc pe niciunul din voi in alianta! CLAR!!!
 

DeletedUser

Guest
Da' de ce? Noi ce avem, ciunga in par de nu avem loc? :-/
 

DeletedUser

Guest
pentru functia de lider :)
ok dar de incadrezi in pct ,vei primi in joc un sms care contin niste intrebari [6 intrebari]daca rasp bn la 4 ai trecut testul nu-i greu deloc daca ai mai jucat

- - - Updated - - -

ok contactati-ma in joc care vreti drepturi si o sa va trimit testul ok?

- - - Updated - - -

se poate sa primim o bibliografie de unde sa invatam? :-/
sunt niste intrebari practice din joc ok

- - - Updated - - -

sau adresa de messenger :parlea_Florin pt contact

- - - Updated - - -

Da' de ce? Noi ce avem, ciunga in par de nu avem loc? :-/
ave-ti loc nu va temeti cred ca a facut o gluma:-/ mai ales ca esti fata ai prioritate
 

DeletedUser

Guest
dar pt mine ai loc ? :)) nu te stresa sa vezi cate puncte am pe clasament ca nu dai de mine =))
 

DeletedUser

Guest
sefule..maturator ai in alinata??? conducator de car mortuar ..pentru decedati ...brancadier pentru victime colaterale??
daca nu ...aplic si eu pentru test..da sa fie mai usor" ca si functiile e mici bre":p
 

DeletedUser1411

Guest
Da' vreau si eu la tine in alianta!

Eu-s cea mai cea...din ceaceacea!:D
Primesc testul pe privat?
 

DeletedUser

Guest
Nu ne mai baga in seama...a aruncat pastila si a fugit...:-s. Mi-am pus bigudiuri, mi-am apretat camasa, am citit wiki din scoarta-n scoarta si cand colo...imi cresc mustati pana vine testul :(
 

DeletedUser

Guest
Si eu , si eu....vreau ...imi place enorm ideea de chestionar prin tel.
Acum am si eu o intrebare: raspunsurile sunt cu variante multiple, nici una, una....sau mai stiu eu ..:D
 

DeletedUser

Guest
Repede si tu...nu am putut sa vad asa ceva...sper sa nu aplici si tu pentru lider....|..nu poate omul sa faca un lucru ca tabarati precum melcii dupa ploaie...X(
 
Sus