Bug

DeletedUser

Guest
25j9pn5.jpg

Astept raspuns..nu am idee..ar trebuia sa am nivel de cultura 3...si nu o parada da 4...nu stiu ce sa fac...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5957

Guest
Ce ofticat esti ma . Incet cu limbajul . Ofticaaaaaaaa .

Ps: esti noob si daca ai 1/3 pct e bine . trb sa ai 3 din 3 ca sa poti cuceri inca un oras . Acum du-te plangeti de mila in AGORA
 

DeletedUser

Guest
mah..verifica cite puncte da batalie am..pentru 3 parade treb 900..io am deja 1200..asa ca stfu noob si nu posta daca nu stii
dwarf.gif
 

DeletedUser5957

Guest
Tot cresc punctele necesare prietene :) ai nevoie de 1500 nu de 900 . Cu fiecare parada facuta cresc punctele necesare pentru urmatoarea cu 300 . Asa ca prima data asigura-te cine e "noobul" . Spor la facut puncte si sper ca te-am facut sa intelegi :D
 

DeletedUser

Guest
vad ca nu inteegi nimik..mah..io facusem deja 3 parade pina la 900 punte..aveam nivel de cultura 3...4 parade..dupa ce am cucerit oras ma uit ca am nivel de cultura 2...iar paradele au disparut..verifica iar foto..la 1200 treb safie nivel de cultura 3 si 4/9parade....io nu joc de azi sau de ieri..asa ca stiu destul de bine cite parade tre sa am si ce nivel de cultura
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5957

Guest
A , exact . Greseala mea , am inteles gresit B-) asteptam raspunsul adminilor
 

DeletedUser

Guest
daca pentru tie e normal sa pierzi un nivel de cultura...atunci desigur ca asta nui bug..
 

DeletedUser5957

Guest
Uita-te mai sus ca mi-am cerut scuze . Vad ca esti tot pe sigma ca si mine . Daca vrei zi acolo nu aici ca facem spam
 

DeletedUser

Guest
io deja de 2 zile astept..nici un raspuns..acum nici nu vreau sa curesc..voi cuceri si iar pierd nivel de cultura?/ap ce ma fac??
 

DeletedUser

Guest
Lear, se pare ca tu esti singurul noob aici. El avea al 3lea nivel de cultura + 1 parada, nu al 2lea nivel si o parada... intelegi?
 

DeletedUser5957

Guest
Am inteles si mi-am cerut scuze . Uite , inca o data . Imi pare rau , sunt neatent si am citit gresit . Va rog frumos sa ma iertati . Daca vreit , trimiteti mesaj pe joc sa discutam ca suntem pe aceasi lume . Deja e prea mult spam .
 

DeletedUser

Guest
Demolarea cladirilor/Resetarea cercetarilor costa 1 pct de cultura. Inainte de a ne acuza de ceva, verificati wiki. Si oricum, daca este bug, se rezolva prin ticket, nu pe forum.
 

DeletedUser9489

Guest
Si de cand lucrul asta cu demolarea unei cladiri in schimbul a 1 punct de cultura
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Demolarea cladirilor/Resetarea cercetarilor costa 1 pct de cultura.

esti admin?:))) cand resetezi o cercetare costa 1 punct de cultura:))) la cladiri nici vb;) eu imi bagam capul in nisip de rusine daca eram in locul tau:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
Poate a vrut omul sa spuna orice resetare la academie costa un punct de cultura
S-a gresit.........))))))))))))
 

DeletedUser7210

Guest
a spus clar ce a avut de spus:))) vorba unei prietene..."eu nu stiu de ce nu se da un teste de inteligenta inainte sa fie lasati sa posteze pe extern" :DDDDDD si cica are grad 3:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Uitati-va la ora care a postat, poate saracu om abia a ajuns de la serviciu obosit..se mai intampla..fiecare dintre noi greseste :)
 

DeletedUser7210

Guest
bla bla bla...la fel de usor poate gresi si in tichete;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus