Brutal Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cred că mă ştiţi de pe Theta ! Unde am abandonat alianţa neavând orgoliu , acum , vreau ca pe IOTA să fim cei mai buni dintre buni !
Numele meu nu v-a fii schimbat pe IOTA , la fel cum o vor face mulţi de aici .. ( şi eu aveam de gând la fel .. ) , aş vrea să dominăm această lume ..
pe Theta am avut şi nişte probleme ( şedinţele cu părinţii .. :) ) si nu am avut timp ..
Acum vreau să am timp ( deja am luat un 3 , dar .. asta e ) şi să dominăm lumea IOTA !
Dacă nu îl veţi găsi pe Warrior17 în clasament , daţi mesaj Conducerii Brutal Family şi veţi fii invitat :D..
Vrem să facem academii şi multe alte , deoarece nu mai încap 150 de membri ca pe Theta ( doamne ajută ) şi sunt 50 ( cum este bine ) ..
Vrem ca pe această lume să nu se întâmple ca pe fosta lume Theta ! Eu dizolvând alianţa plecând în ARMY OF GREEK. pentru ceva vreme după concediând membrii alianţei ( a fost cam urât din partea mea .. )..
Vă aşteptăm pe partea de NorD-EsT a coordonatelor .. !

Baftă, Warrior17 !


Edit : pentru început , vom avea o familie ( cred că şi unicul pact ) cu foştii Phoenix Legion de pe Theta !
Până Vineri , mai este :D..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
e clar.aceasta familie va avea o conducere extrem de incepatoare,cu toate astea,la cati membri vor fi,poate veti avea noroc.aveti grija la PL,strica orice prietenie pentru 1-2 membrii.va urez succes!;)
 

DeletedUser

Guest
e clar.aceasta familie va avea o conducere extrem de incepatoare,cu toate astea,la cati membri vor fi,poate veti avea noroc.aveti grija la PL,strica orice prietenie pentru 1-2 membrii.va urez succes!;)
mai vedem ..
sa vedem ce zic si cei de pe epsilon din centurionii :).
 

DeletedUser

Guest
Nord Est in cea mai mare actiune ..cred ca am scris si in profil unde ..
 

DeletedUser4252

Guest
Parerea mea este ca va faceti reclama degeaba, pe Theta ce se mai aude de voi ?
Raspuns: Absolut nimic ati fost in top 12 in primele zile si dupaia ati cazut in jos :(
Pana la urma eu sunt curios cine e mai bun Centurionii sau Lex ?
Parerea mea este ca Lex au jucatori buni in alianta si nici Centurionii nu stau prost dar partea naspa la Centurionii este ca vor sa isi faca un imperiu si sa domine ei totul.
PS: Faza asta cu imperiul mie nu imi place si deacea am iesit din Centurionii dar ma intreb de ce a iesit si kalubestialu ? ;))
 

DeletedUser3972

Guest
Nu ca m-as lauda,dar si ARMY OF GREEK. are un cavant important de spus in aceste razboaie.Pe Theta totul se face intre 3 aliante(care sunt pe podium la luptatori,atacatori,aparatori),adica -LEX-,Centurionii,ARMY OF GREEK.lasam timpul sa treaca si vom vedea.Si eu sunt curios ca nu mai activez acolo si chiar as vrea sa vad unde imi ajunge alianta:D
 

DeletedUser

Guest
pe theta am comis-o .. m-a "vrajit" SnOp .. :))
dar acum , este alta treaba ... nimeni si nimic nu o sa ma faca sa dizolv alianta ..
 

DeletedUser

Guest
Suntem aici , pm la mine pentru invitatii ( vad ca lumea e mica , si nu prea se inghesuie lumea .. )
edit post : mai ales ca nu am fost de cand s-a facut , de la 0 ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus