Bornele lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
V-as ruga foarte mult sa pastrati discutiile in limita decentei.
 

DeletedUser

Guest
:-O care sunt cuvintele indecente ? "prost" nu e o jignire,e o constatare...
 

DeletedUser

Guest
Cucerește 50 orașe într-o săptămână: alianta W.O.G in saptamana 16-22 iulie 2012.
 

DeletedUser

Guest
Cucerește 100 orașe într-o săptămână:

saptamana trecuta W.O.G a cucerit peste 200 de orase

- - - Updated - - -

V-as ruga foarte mult sa pastrati discutiile in limita decentei.

eu am zis ca am pus postarea aia sa se mire prostii.
acuma daca se mira e prost. dar daca nu se mira nu e prost.

depinde de el :)
 

DeletedUser

Guest
Citez din regulamentul forumului ca sa fie clar pentru toti:


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt prezenţi utilizatori cu vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

Guest
Citez din regulamentul forumului ca sa fie clar pentru toti:


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt prezenţi utilizatori cu vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

foarte frumos zis Anca ... numai nu inteleg de ce nu am vazut textul asta cand s-a luat de mama.
acolo ai sters si gata, nu ai zis nimic ...

- - - Updated - - -

atac la persoana la sectiunea Top 15 jucatori din partea lui... da vad ca pentru el nu se aplica regulamentul ...
 

DeletedUser

Guest
usor cu statisticile sa nu transpiri

ce ai vrut sa zici, ca nu te inteleg ... simt numai rautatea din spatele randurilor ... invidia, frustrarea ... altfel habar n-am ce ai vrut sa zici.

vezi ca prea multa invidie, rautate, frustrare iti face rau la sanatate.
 

DeletedUser8276

Guest
ce ai vrut sa zici, ca nu te inteleg ... simt numai rautatea din spatele randurilor ... invidia, frustrarea ... altfel habar n-am ce ai vrut sa zici.

vezi ca prea multa invidie, rautate, frustrare iti face rau la sanatate.

am vrut sa zic ca esti prea bucuros ca ai reusit sa dezbini o alianta si sa te unesti cu dusmanii ... nu sunt invidios chiar deloc nu as putea sa fiu invidios sau frustrat din cauza acestui JOC... sunt doar uimit cat de mandru esti... poate prea mandru
 

DeletedUser

Guest
am vrut sa zic ca esti prea bucuros ca ai reusit sa dezbini o alianta si sa te unesti cu dusmanii ... nu sunt invidios chiar deloc nu as putea sa fiu invidios sau frustrat din cauza acestui JOC... sunt doar uimit cat de mandru esti... poate prea mandru

de dezbinat ai dezbinat tu. nu uita!!!
cand noi ne pregateam de fuziune cu conquerors tu ti-ai facut propria alianta.

deci cine a dezbinat? cine a inpartit conquerors in 2?
inainte sa acuzi pe altii uita-te la propriile fapte. e greu sa observi, ce gafa de proportii ai facut pe plan diplomatic facandu-ti alianta din orgoliu ...?

nu am nici cel mai mic sentiment ca as fi dezbinat ceva ... noi am fuzionat cu UNA dupa ce ai dezbinat si ai inpartit tu si Caterinca Conquerorsul in 2.

puteati fi toti in elite si sa luptam contra UNA, dar voi ati dorit alianta separata ... acuma aveti alianta separata.... nu inteleg care e problema.
stiati bine ca elite nu va face alte pacte decat cele pe care le are, deci clar in momentul in care ati facut Armada stiati ca intrati la dusmani ...

... deci situatia actuala este rezultatul faptului ca ai fost tu asa orgolois, iti doreai alianta proprie.
acuma o sa dispareti si voi, incet da sigur ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8276

Guest
de dezbinat ai dezbinat tu. nu uita!!!
cand noi ne pregateam de fuziune cu conquerors tu ti-ai facut propria alianta.

deci cine a dezbinat? cine a inpartit conquerors in 2?
inainte sa acuzi pe altii uita-te la propriile fapte. e greu sa observi, ce gafa de proportii ai facut pe plan diplomatic facandu-ti alianta din orgoliu ...?

nu am nici cel mai mic sentiment ca as fi dezbinat ceva ... noi am fuzionat cu UNA dupa ce ai dezbinat si ai inpartit tu si Caterinca Conquerorsul in 2.

puteati fi toti in elite si sa luptam contra UNA, dar voi ati dorit alianta separata ... acuma aveti alianta separata.... nu inteleg care e problema.
stiati bine ca elite nu va face alte pacte decat cele pe care le are, deci clar in momentul in care ati facut Armada stiati ca intrati la dusmani ...

... deci situatia actuala este rezultatul faptului ca ai fost tu asa orgolois, iti doreai alianta proprie.
acuma o sa dispareti si voi, incet da sigur ...


am mai zis si ti-o mai zic probabil ultima oara... am facut asta pentru ca nu ne-ati oferit nici o pozitie in alianta voastra! cel putin noua astora din 64 vrei sa caut mesajele? si daca e sa cad nu o sa cad asa usor si nici de mana ta... poate de mana celor care baga bani si sunt activi ... tu esti doar omul cu laudele si cu statisticile... hai ca am intretinut forumul cu tine meritam un premiu... tu ai opinia ta eu pe a mea nu mai are rost sa ne batem cap in cap asta a fost eu ti-am mai zis de ce nu am intrat in elite si nu ai retinut nimic... alianta mi-am facut-o dupa 3 4 zile de la fuziune timp in care am vb cu voi si cu altii de la noi si nu ne-a bagat nimeni in seama. asa ca succes in continuare si vezi pe cine mai prostesti... si nu mai taia citate din post incearca sa il citesti pe tot nu doar ce ti se pare tie ca nu e potrivit. BAFTA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am mai zis si ti-o mai zic probabil ultima oara... am facut asta pentru ca nu ne-ati oferit nici o pozitie in alianta voastra! cel putin noua astora din 64 vrei sa caut mesajele? si daca e sa cad nu o sa cad asa usor si nici de mana ta... poate de mana celor care baga bani si sunt activi ... tu esti doar omul cu laudele si cu statisticile... hai ca am intretinut forumul cu tine meritam un premiu... tu ai opinia ta eu pe a mea nu mai are rost sa ne batem cap in cap asta a fost eu ti-am mai zis de ce nu am intrat in elite si nu ai retinut nimic... alianta mi-am facut-o dupa 3 4 zile de la fuziune timp in care am vb cu voi si cu altii de la noi si nu ne-a bagat nimeni in seama. asa ca succes in continuare si vezi pe cine mai prostesti... si nu mai taia citate din post incearca sa il citesti pe tot nu doar ce ti se pare tie ca nu e potrivit. BAFTA

degeaba incerci sa te scoti si sa vorbesti pe langa subiect ... ai dezbinat conquerors si gata.
la fuziune ne-am inteles cati conducatori da conquerorsul, cati intemeietori etc ... pe noi nu ne interesa cine vine de la voi ca si intemeietor si conducator, a fost un numar si Caterinca a decis.

daca chiar esti interesat s-a negociat 1 loc de intemeietor si 2 de lideri.

daca tie nu ti-au dat nici un post ... ce sa-ti fac? trebuia decis de conquerors cine va fi intemeietor si lider dupa fuziune.

REPET: Conducerea Conquerros a decis cine primeste aceste 3 pozitii !!!

Deci nu noi nu ti-am dat o pozitite in alianta, ci conducerea Conquerors nu ti-a dat nici o pozititie acolo.

Ca si concluzie: ambitia ta personala a destramat Conquerorsul de oriunde privim problema.
 

DeletedUser

Guest
237.gif
 

DeletedUser8276

Guest
degeaba incerci sa te scoti si sa vorbesti pe langa subiect ... ai dezbinat conquerors si gata.
la fuziune ne-am inteles cati conducatori da conquerorsul, cati intemeietori etc ... pe noi nu ne interesa cine vine de la voi ca si intemeietor si conducator, a fost un numar si Caterinca a decis.

daca chiar esti interesat s-a negociat 1 loc de intemeietor si 2 de lideri.

daca tie nu ti-au dat nici un post ... ce sa-ti fac? trebuia decis de conquerors cine va fi intemeietor si lider dupa fuziune.

REPET: Conducerea Conquerros a decis cine primeste aceste 3 pozitii !!!

Deci nu noi nu ti-am dat o pozitite in alianta, ci conducerea Conquerors nu ti-a dat nici o pozititie acolo.

Ca si concluzie: ambitia ta personala a destramat Conquerorsul de oriunde privim problema.

Foarte bine... asa e din cauza mea e si incalzirea globala... caterinca nu ne-a anuntat nimic macar a avut bunavointa sa isi dea delete desi putea sa ramana sa isi repare greseala dar nu il duce capul. eugenides putea si el sa anunte nu sa traga repede toti jucatorii dupa el a ramas cu faima si el caci conducator nu cred ca mai este desi ati fuzionat cu conquerors si au si intrat si au si ramas cati au vrut. Nu era vorba nici de lider nici de numele aliantei ci de principiul ca nu ne-ati oferiti nimic si nu a fost nimeni intrebat despre chestia asta... nu cred ca ti-ar fi convenit sa joci 6 luni in elite si intr-o zi de 1 iulie sau cand a fost sa te trezesti sa intrii pe joc sa vezi ca 3 sferturi din alianta ta sunt in conquerors... daca tie iti place chestia asta nu am nimic impotriva... si inca o chestie daca te-ai simtit jignit din partea mea sa stii ca imi cer scuze poate am fost si eu suparat dar pana la urma e un joc trebuie sa il tratam ca atare. imi cer scuze si fata de teutz si cu cine am mai interactionat urat.
 

DeletedUser

Guest
de principiul ca nu ne-ati oferiti nimic si nu a fost nimeni intrebat despre chestia asta... nu cred ca ti-ar fi convenit sa joci 6 luni in elite si intr-o zi de 1 iulie sau cand a fost sa te trezesti sa intrii pe joc sa vezi ca 3 sferturi din alianta ta sunt in conquerors... daca tie iti place chestia asta nu am nimic impotriva...

si tu trebuie sa intelegi ceea ce repet de cateva saptamani: noi am negociat cu conducerea conquerors, care la acel moment a fost reprezentat de Caterinca si eugenides. A stiut de mutare si Bugsy si Viteazu Mihai , si kazuyosi.... deci 5-6 lideri conquerors sigur ca au stiut de intelegere si de conditii. s-au negociat functiile si conditiile cu ei ... si au fost de acord.

eu de unde sa stiu ce au vorbit ei si ce nu au vorbit in alianta?
acuma nu te supara, da nu ne apucam sa negociem cu fiecare membru conquerors separat ... sa vedem fiecare ce vera si cum asta era treaba liderilor vostrii sa va reprezinte.

- - - Updated - - -

si inca o chestie daca te-ai simtit jignit din partea mea sa stii ca imi cer scuze poate am fost si eu suparat dar pana la urma e un joc trebuie sa il tratam ca atare. imi cer scuze si fata de teutz si cu cine am mai interactionat urat.

imi pare si mie rau ca s-a ajuns aici, cine ma cunoaste mai bine stie ca nu-mi sta in fire sa provoc si sa umblu cu prostii.
mie-mi place sa joc jocul, dar cand am fost atacat si facut in toate felurile de la tradator, las etc... am reactionat si eu.

imi cer si eu scuze daca am intrecut masura.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus