Bornele lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8276

Guest
si tu trebuie sa intelegi ceea ce repet de cateva saptamani: noi am negociat cu conducerea conquerors, care la acel moment a fost reprezentat de Caterinca si eugenides. A stiut de mutare si Bugsy si Viteazu Mihai , si kazuyosi.... deci 5-6 lideri conquerors sigur ca au stiut de intelegere si de conditii. s-au negociat functiile si conditiile cu ei ... si au fost de acord.

eu de unde sa stiu ce au vorbit ei si ce nu au vorbit in alianta?
acuma nu te supara, da nu ne apucam sa negociem cu fiecare membru conquerors separat ... sa vedem fiecare ce vera si cum asta era treaba liderilor vostrii sa va reprezinte.

- - - Updated - - -



imi pare si mie rau ca s-a ajuns aici, cine ma cunoaste mai bine stie ca nu-mi sta in fire sa provoc si sa umblu cu prostii.
mie-mi place sa joc jocul, dar cand am fost atacat si facut in toate felurile de la tradator, las etc... am reactionat si eu.

imi cer si eu scuze daca am intrecut masura.


asta este fiecare este om si greseste... pana si ei au gresit dar ce sa le mai fac... era de ajuns un chestionar pe forum si era situatia rezolvata. dar s-au grabit si ei si voi si nu au tratat fuziunea cu seriozitate
 

DeletedUser

Guest
asta este fiecare este om si greseste... pana si ei au gresit dar ce sa le mai fac... era de ajuns un chestionar pe forum si era situatia rezolvata. dar s-au grabit si ei si voi si nu au tratat fuziunea cu seriozitate

pai daca ciocanea =U.N.A= la usa normal ca v-ati grabit :) . Eu nu inteleg d c nu ati incercat dinainte sa faceti fuziunea , in fine .... acum nu mai exista Elite Heaven III , The Conquerors sau =U.N.A= asa ca sa ne vedem de razboaiele noastre pe joc . Multa Bafta tuturor ;)
 

DeletedUser8276

Guest
pai daca ciocanea =U.N.A= la usa normal ca v-ati grabit :) . Eu nu inteleg d c nu ati incercat dinainte sa faceti fuziunea , in fine .... acum nu mai exista Elite Heaven III , The Conquerors sau =U.N.A= asa ca sa ne vedem de razboaiele noastre pe joc . Multa Bafta tuturor ;)

despre ce vorbesti??? ce nu intelegi? am incercat sa facem fuziunea de cand eram in conquerors baietii nu au vrut sa ne acorde nimic le-au dat drepturi doar alora care nu meritau mai ales caterinca si vrajeli care era prastie statea numai prin vacante intra odata la 5 zile cand era "activ" si se batea cu pumnu in piept ca el e mare shef. mie personal nu mi-ar fi trebuit vreun drept daca fuziunea se anunta macar! deaia am plecat si din cauza ca aveam destui prieteni sub 100k din conquerors care nu erau bineveniti au pus ei gard la 100k in momentul ala. singurul lucru pe care il regret dupa ce a fuzionat elite cu una e ca fostii membrii conquerors au ramas si nu au avut sange in ei sa revina. de aia am si zis ca puteam sa intru linistit la caldurica din prima. dar nu a fost pe placul meu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus