Bornele lumii Kappa

DeletedUser

Guest
DFA trebuie sa spun ca ai creat bornele foarte bine,felicitari!
Mie chiar imi plac si acest topic pare mai captivant de urmarit decat top 10 aliante (cum era pe vremuri).
 

DeletedUser4252

Guest
Felicitari dar nu le-a creat el le-a luat dupa un forum englezesc parca autorii sunt:

Drepturi rezervate de către Osl12 în formatul lui -Achilles-
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa pune ti o borna noua, si anume ziua in care au fost depasiti cei din New Life:)))
2nice e pe primul loc:p
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa se faca si update la aceste borne daca tot s-a facut acest topic :))

"Last edited by DFA1; 11.05.2011 at 08:23:51."

Cam slaba activitatea, asa de mult stai si pe joc DFA1 ?
 

DeletedUser

Guest
din pacate nu toate informatile vin scrise aici,speram sa nu iasa discutii/pierderi ca alte turi,e chiar interesanta chestia asta cu bornele
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa se faca si update la aceste borne daca tot s-a facut acest topic :))

"Last edited by DFA1; 11.05.2011 at 08:23:51."

Cam slaba activitatea, asa de mult stai si pe joc DFA1 ?
Cred ca glumesti!
In primul rand este om si aceste borne nu sunt sarcina lui,ci doar o placere.
In al doilea rand statisticile se schimba periodic,nu in fiecare zi iar DFA modifica bornele doar atunci cand are ce modifica...sper ca intelegi.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca glumesti!
In primul rand este om si aceste borne nu sunt sarcina lui,ci doar o placere.
In al doilea rand statisticile se schimba periodic,nu in fiecare zi iar DFA modifica bornele doar atunci cand are ce modifica...sper ca intelegi.

Da sigur ca inteleg, doar de aia am bila, desi tu esti cam pe langa :))

In ce data suntem azi? Hmmmm 30, ultima editare era pe data de 11, la fiecare borna s-a mai intamplat ceva in ultimele 3 saptamani :p

Daca gresesc te rog sa ma scuzi.
 

DeletedUser

Guest
Da sigur ca inteleg, doar de aia am bila, desi tu esti cam pe langa :))

In ce data suntem azi? Hmmmm 30, ultima editare era pe data de 11, la fiecare borna s-a mai intamplat ceva in ultimele 3 saptamani :p

Daca gresesc te rog sa ma scuzi.

te scuz eu, stiu ca ai avut intentii bune, dar cele completatae deja nu se modifica :D
 

DeletedUser

Guest
te scuz eu, stiu ca ai avut intentii bune, dar cele completatae deja nu se modifica :D

Da ai dreptate, m-am exprimat putin gresit. Dar cu siguranta ai inteles ce am vrut sa spun, insa caracterul tau nu iti permite sa nu faci astfel de afirmatii.

Ma refeream la borna de 50k puncte, borna de 10 orase si multe altele... care ar trebui deja sa poarte un nume...
 

DeletedUser

Guest
nimic nu te impiedica , atunci cand sunt atinse de x sau y sa postezi tu sau x ceva in sensul asta sau sa-mi dai un pm sa modific eu. Nu e nevoie de referiri malitioase la ... caracterul meu sau cum alege sau nu sa-ti petreaca timpul DFA1
 

DeletedUser5796

Guest
Primii la 350 de orase: New Life, 27.05.2011

1115134829-Grepolis-World-Statistics-Tools-and-more-Google-Chrome.jpg
 

DeletedUser5796

Guest
Prima alianta cu 5 milioane puncte la general: Forever 2nice

11152252219-Grepolis-Cumberland-Google-Chrome.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jucatorii astia,la inceputul serverului au stat,si-au vazut de treaba,s-au organizat...si au facut bine ce au facut:D.

Felicitari :angry:
 

DeletedUser5815

Guest
da, asa e! :) ... tocmai ne-au facut niste "bucurii" de vreo 2 zile incoace de abia mai respiram
n-am ce sa comentez decat jos palaria! :)
 

DeletedUser

Guest
EEE, multumim pt vorbele frumoase, sincer, nu sunt ironic!!!
E vorba de planificare si utilizarea trupelor eficient:p, si de o naopte nedormita!!! Dar stiti vorba aia, cu dedicatie se face totul!!!
Bafta in continuare!!!
 

DeletedUser5796

Guest
Borna de 1 milion puncte de atac, aliante

Primii la 500k atacatori: New Life (5 iunie 2011)

111523233017-Grepolis-World-Statistics-Tools-and-more-Google-Chrome.jpg



Primii la 1M atacatori: Forever 2nice (23 iunie 2011)

111523232325-Grepolis-Mindblast-Google-Chrome.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5796

Guest
Spaima taranilor se intoarce, acum la nivelul 2!

:D

111528121239-Grepolis-1-Mindblast-Google-Chrome.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus