Bornele lumi psi

  • Autor subiect DeletedUser14105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Macar baiatul asta isi bate capu cu bornele lumii, care ar fi trebui facute de administratori sau admini. Si acuma vi aici sa zici ca nu sunt valabile? Toti se gasesc sa comenteze ceva la munca acestui baiat. Dar ce sa-i faci asa suntem noi romanii deaia suntem unde suntem. Numai sa aratam cu degetul stim dar sa facem intr-adevar ceva nici vorba.
 

DeletedUser14105

Guest
Macar baiatul asta isi bate capu cu bornele lumii, care ar fi trebui facute de administratori sau admini. Si acuma vi aici sa zici ca nu sunt valabile? Toti se gasesc sa comenteze ceva la munca acestui baiat. Dar ce sa-i faci asa suntem noi romanii deaia suntem unde suntem. Numai sa aratam cu degetul stim dar sa facem intr-adevar ceva nici vorba.

Daca moderatori vor vrea sa imi stearga munca cu concluzia ca nu sunt adevarate bornele sa o faca si gata, eu stiu clar ce am pus , imi aduc clar aminte cine a fost primul la fiecare , dar astia sunt genul de oamenii care nu au coloana vertebrala si comenteaza. Sa se stearga sa faca ce vor ei cu subiectul. Eu am incercat, nu s-a putut pentru ca uni sunt asa cum sunt treaba lor, jocul conteaza la urma urmei, abia astept sa ii vad acolo :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest


Daca moderatori vor vrea sa imi stearga munca cu concluzia ca nu sunt adevarate bornele sa o faca si gata, eu stiu clar ce am pus , imi aduc clar aminte cine a fost primul la fiecare , dar astia sunt genul de oamenii care nu au coloana vertebrala si comenteaza. Sa se stearga sa faca ce vor ei cu subiectul. Eu am incercat, nu s-a putut pentru ca uni sunt asa cum sunt treaba lor, jocul conteaza la urma urmei, abia astept sa ii vad acolo :)


Pe fiecare lumea se gasesc 2-3 care sa comenteze, oameni fara caracter, se baga si ei inseamna ca musca-n lapte. Nu ai ce sa le ceri prea batuti in cap.
 

DeletedUser13231

Guest
Pe fiecare lumea se gasesc 2-3 care sa comenteze, oameni fara caracter, se baga si ei inseamna ca musca-n lapte. Nu ai ce sa le ceri prea batuti in cap.

faptul ca nu suntem de acord cu tine inseamna ca suntem batuti in cap?

colega cred ca esti total deplasat

este chiar jalnic cum va sustineti unul pe altul (colegi din friends)

daca sunteti asa de buni cum va declarati luptati si castigati aceasta lume, dar nu ne cereti noua celorlati participanti la acest joc sa fim de acord cu voi

este de laudat ca a dorit sa faca ceva, dar din pacate a lucrat neglijent si netransparent

e de tot rasul argumentul: "asa e bine pentru ca asa am zis eu"

colega vezentan nu este nimeni detinatorul adevarului absolut, fiecare are dreptul de a avea pareri iar daca aceste pareri nu sunt in acird cu parerile tale nu inseamna ca suntem baturi in cap
 

DeletedUser14138

Guest
Pe fiecare lumea se gasesc 2-3 care sa comenteze, oameni fara caracter, se baga si ei inseamna ca musca-n lapte. Nu ai ce sa le ceri prea batuti in cap.

My friend :) , nu cred ca este asa cum spui tu .. ca pe fiecare lume se gasesc cate 2,3 sa comenteze asa .. de dragul de a comenta..

Normal ca cei de aici au comentat cand au vazut ca la bornele respective sunt trecute niste nume de jucatori/alianta , dar nu si dovada care sa ateste locul lor acolo.. si de aici normal ca au inceput sa plece comentarii ...

Cat despre baietel , nu mi se pare o persoana care sa le '' scoata din burta '' , cred ca le-a pus pe bune .. am apucat sa il cunosc cat de cat si nu mi se pare o persoana care sa minta.. sau poate aparentele inseala..

Oricum , cert e ca pentru fiecare lucru facut trebuie si dovada..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
imi cer scuze pt postarile de mai devreme,m-am lasat purtat de val...nu am cel mai frumos vocabular,dar cred ca asta o stiti multi dintre voi...cat despre banderica...el m-a provocat,am incercat sa inchei discutia dar nu pot sa tac cand sunt provocat...inca odata imi cer scuze fata de cei care au urmarit acele prostii:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus