Bornele lumi psi

  • Autor subiect DeletedUser14105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14105

Guest
Bornele Lumii PSI
Bornele Jucatorilor

Orașe​


2 Orașe: - Fanta Madness
5 Orașe: - Versace.Banderas
10 Orașe: -
25 Orașe: -
50 Orașe: -
100 Orașe: -
250 Orașe: -​

Puncte​

1,000 Puncte: - kandalf
10,000 Puncte: - brontozaurul
25,000 Puncte: - kokon
50,000 Puncte: -
100k Puncte: -
250k Puncte: -
500k Puncte: -
1 Milion Puncte: -
2 Milioane Puncte: -​

Puncte de bătălie in atac​

500 Puncte: - mr.johnny
2500 Puncte: - Versace.Banderas
5000 Puncte: - christy222
15k Puncte: -
25k Puncte: -
50k Puncte: -
125k Puncte: -
250k Puncte: -
500k Puncte: -
1 Milion Puncte: -
2 Milioane Puncte: -​

Puncte de bătălie in apărare​

500 Puncte: Ieclipse
2500 Puncte: - war god
5000 Puncte: - war god
15k Puncte: -
25k Puncte: -
50k Puncte: -
125k Puncte: -
250k Puncte:-
500k Puncte:-
1 Milion Puncte: -
2 Milioane Puncte:​

Puncte de bătălie total​

2500 Puncte: - fantotzy
5000 Puncte: - Versace.Banderas
10k Puncte: - Versace.Banderas
25k Puncte: -
50k Puncte: -
100k Puncte: -
150k Puncte: -
250k Puncte: -
500k Puncte:-
1 Milion Puncte:-
2 Milioane Puncte:​

Bornele aliantelor

Orașe​

250 Orașe: -
500 Orașe: -
750 Orașe: -
1,000 Orașe: -
2,500 Orașe:-
5,000 Orașe:-
10,000 Orașe:
25,000 Orașe:
50,000 Orașe:​

Puncte​

250k Puncte: - FRIENDS
500k Puncte: - FRIENDS
1 Milion Puncte: -
2,5 Milioane Puncte: -
5 Milioane Puncte: -
10 Milioane Puncte: -
25 Milioane Puncte: -
50 Milioane Puncte: -​

Media alianței - (Minim 15 membri)​

1k Puncte: - FRIENDS
5k Puncte: - de capul nostru
10k Puncte: -
25k Puncte: -
50k Puncte: -
100k Puncte: -
250k Puncte: -
500k Puncte: -
1 Milion Puncte:​

Puncte de bătălie in atac​

5k: - FRIENDS
10k: - FRIENDS
25k: - FRIENDS
50k: - FRIENDS
100k: -
250k: -
500k: -
1 Milion: -
5 Milioane: -
10 Milioane: -
20 Milioane: -​

Puncte de bătălie in apărare​

5k: - Honor and Power
10k: - Honor and Power
25k: - Honor and Power
50k: -
100k: -
250k: -
500k: -
1 Milion: -
5 Milioane: -
10 Milioane: -
20 Milioane: -​

Puncte de bătălie total​

10k Puncte: - FRIENDS
25k Puncte: - FRIENDS
50k Puncte: - FRIENDS
100k Puncte: - FRIENDS
250k Puncte: -
500k Puncte: -
1 Milion: -
2 Milioane: -
5 Milioane: -
10 Milioane:-
20 Milioane:-​

Borne fara categorie

Prima cucerire a unui jucător activ (+2000 puncte): -
Prima cucerire a unui jucător inactiv sau a unui oras fantoma (+ 1000 puncte): -
Primul război mic (5 cuceriri de fiecare tabără): -
Primul război mediu(25 cuceriri de fiecare tabără): -
Primul război pe scară largă(150 cuceriri de fiecare tabără): -
5 medalii atacatorul zilei:-
10 medalii atacatorul zilei: -
25 medalii atacatorul zilei: -
5 medalii jefuitorul zilei: -
10 medalii jefuitorul zilei: -
25 medalii jefuitorul zilei: -
Atacă și distruge 25 nave colonizare: -
Atacă și distruge 50 nave colonizare: -
Nivel de cultură 20: -
Nivel de cultură 50: -
(P)Desființează o alianță mare: -
(fă-i istorie având drept de întemeietor - trebuie să aibe minim 40 membri)
(D)Sabotează o alianță mare: -
(Concediază-i cu drept de conducător - trebuie să aibe minim 40 membri)
(SW)Trimite la margine un Mod: -
(trebuie să aibe minim 3k și să fie activi în ultima săptămână)

Prima alianță care...​

Construiește o minune: -
Construiește 4 minuni: -
Cucerește 50 orașe de la altă alianță:-
Cucerește 100 orașe de la altă alianță : -
Cucerește 50 orașe într-o săptămână::-
Cucerește 100 orașe într-o săptămână:-
1000 de cuceriri reușite:-
5000 de cuceriri reușite: -
Top 15 pe mare complet: -
(toți cei 15 jucători trebuie să aibe minim 5 orașe și să fie pe aceeași mare)
Top 15 pe server complet: -
(toți cei 15 jucători trebuie să aibe minim 5 orașe și să fie pe același server)
Atinge limita de membri: -
Domină 2 mări din centrul hărții: -
Domină toate cele 4 mări din centrul hărții: -
Determină apariția unei coaliții împotriva lor: -
(3 alianțe din top 12 cu minim 400k fiecare)​


P.S Am facut acest post si o sa ma ocup eu personal si il voi updata la zi cu ajutorul vostru. Va rog sa puneti screenshot cand postati :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Rog un moderator sa stearga acest topic sau sa-l modifice conform relitatii...n-are nicio legatura ce s-a intamlat pe joc cu ceea ce e aici:)
 

DeletedUser14105

Guest
Eu personal am urmarit bornele, cum sa spui tu asa ceva?. Lasate de glume si tinete de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
moare ciuda-n tine :))))))))))) nu mai sti cum sa urci in top ce om
 

DeletedUser7210

Guest

DeletedUser14105

Guest
Haide sa le iau in ordine.

2 orase a fost fanta madness primul , cu 5 orase a fost versace.
1k pct a fost kandalf, cu 10k pct bronto, in cel mai rau caz ai fost la egalitate cu el.
25 kokon care conducea detasat.

ca pct in atac jhonny a fost primul, versace al 2, apoi ai fost tu, apoi versace i-a luat pe toti detasat....
In aparare cu exceptia ieclipse care a facut 500 de pct, war god a tinut topul si inca il mai tine
Apoi per total fantozy a fost primul apoi versace .


La bornele aliantelor nici nu mai exista vreo probleme deoarece stie oricine ca Friends a tinut top 1 de la inceput lumi cu mici decalaje de maxim 5-10 ore. Nu exista nici un dubiu cum ca friends nu a avut cele mai multe pct in aceste borne atat in atac ca si in total ( atentie ma refer pana au fost completate acele borne), honor in aparare, iar ca medie voi a-ti fost.

Deci cum sa imi spui tu mie ca bornele nu au legatura cu realitate. Poate tu nu ai legatura cu realitatea.

Sau ce, e vreo noutate cum ca versace e cel mai bun atacator?. sau ca Friends e top 1?. Hai sa fim seriosi lasate de prostii dupa cum ti-am mai spus si tinete de joc.
Stai linistit ca am retinut si la momentul actual ce s-a intamplat,cand o sa le modific aveti si voi 250k pct de atac care le-ati facut la limita in fata la friends, media aliantei la fel, primi cu un milion de pct, asa ca nu mai bate apa-n piua degeaba, eu sunt un om corect spre deosebire de alti. PUNCT


P.S Bornele vor fi modificate in continuare dupa ce termina Stil de facut o aplicatie pentru aceste borne unde le voi edita acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Ti-am scris mai sus...pe cealalta parte te inteleg intri odata la 3 zile si tu urmaresti bornele:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu nu vad aici decat 2 poze, dovezi pentru restul din clasament nu mai vad, deci teoretic nu sunt valabile
 

DeletedUser14105

Guest
eu nu vad aici decat 2 poze, dovezi pentru restul din clasament nu mai vad, deci teoretic nu sunt valabile

Dar practic sunt, eu am spus sa se puna poze pentru cei care nu dau in afara de mine ca sa imi confirme mie ca au dreptate, si asa au facut cu fanta madness, in rest daca le-am urmarit eu personal cum sa nu fie adevarate?. Nimeni nu imi poate contesta aceste borne pentru ca sunt 100% adevarate, poate sa le verifice orice admin in baza de date la statusuri oricand vrea. Ana cristy222 este doar gelos ca nu e in top deoarece versace i-a luat locul , dar vezi tu pe cineva sa comenteze sau sa contesteze aceste borne?. Mai ales ca cele de la alianta sunt putin spus incontestabile avand in vedere ca FRIENDS a tinut top 1 la tot cu exceptia aparare zi de zi de la inceput lumi, cum sa se conteste asa ceva?. Doar in prezent mai precis de maxim 4 zile de capu nostru a avansat dar voi pune si bornele actuale dar dupa cum am spus, astept ca Stil sa termina aplicatia ca trebuie sa o faca pentru mine la borne.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu conteaza cine si pe cine a urmarit, aici trebuie sa existe dovezi pentru fiecare borna, ca sa nu mai existe discutii . Tu inteleg ca te ocupi de borne, dar asta nu te face pe tine garant pentru ele fara dovezi publice.
In acea aplicatie vei opera tu, dar dovezile trebuie sa existe in topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Sa sti ana ca eu am facut asta ca un gest de multumire pentru grepolis, am vazut ca nu o face un moderator (vad ca lumea asta nici macar nu are un moderator :| ) m-am oferit sa le fac eu . Ai dreptate, nu ma face garant nimeni, dar ce a spus cristy222 se poate aplica si in mod invers, poate sa mi se demonstreze printr-o poza ca cel putin una am puso gresit?. Iti spun sincer ca nu. Daca cineva imi contesta bornele eu insumi cer ban pe grepolis definitiv. Eu aici nu ma joc si respect pe oricine. Dar ca sa nu mai exista discutii, la urmatoarele borne incepand de astazi voi pune personal si poze , este bine asa?

Aceasta este si aplicatia care astept sa fie gata : http://bornele.grepo.ro/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
Sa sti ana ca eu am facut asta ca un gest de multumire pentru grepolis, am vazut ca nu o face un moderator (vad ca lumea asta nici macar nu are un moderator :| ) m-am oferit sa le fac eu . Ai dreptate, nu ma face garant nimeni, dar ce a spus cristy222 se poate aplica si in mod invers, poate sa mi se demonstreze printr-o poza ca cel putin una am puso gresit?. Iti spun sincer ca nu. Daca cineva imi contesta bornele eu insumi cer ban pe grepolis definitiv. Eu aici nu ma joc si respect pe oricine. Dar ca sa nu mai exista discutii, la urmatoarele borne incepand de astazi voi pune personal si poze , este bine asa?

stimate coleg,

faptul ca tu te-ai oferit voluntar sa faci acest lucru, presupune ca sti despre ce e vorba si il faci corect.

sincer nu ma intereseaza acele borne, dar ar fi indicat sa existe dovezi clare (nu cuvantul unui utilizator necunoscut care mai este si partinitor fiind in alianta Friends)

corect ar fi sa existe doar acele borne unde exista dovezi. nu exista dovada-nu exista borna

restul sunt doar vorbe goale frumos ambalate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru mine nu are importanta cine se ocupa de ele, eu am subliniat doar ca nu este corect cum s-au completat.
Moderatorii forumului vor stabili ce si cum in aceasta privinta.
 

DeletedUser

Guest
eu nu vad aici decat 2 poze, dovezi pentru restul din clasament nu mai vad, deci teoretic nu sunt valabile

Iar dacă stăm și privim bornele de pe alte lumi, găsim aceleași nereguli (cu dubii de valabilitate), deci cam târziu semnalate. Apropo, nu știți când intră Tania pe extern?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Iar dacă stăm și privim bornele de pe alte lumi, găsim aceleași nereguli (cu dubii de valabilitate), deci cam târziu semnalate. Apropo, nu știți când intră Tania pe extern?
Inteleg ca doresti sa fie completate dupa ureche. Nu am urmarit completarea lor pe alte lumi pentru ca nu ma pasioneaza clasamentele, aici am vazut intamplator discutia si mi-am expus parerea.
Legat de Tania- nu ii cunosc programul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
Sa sti ana ca eu am facut asta ca un gest de multumire pentru grepolis, am vazut ca nu o face un moderator (vad ca lumea asta nici macar nu are un moderator :| ) m-am oferit sa le fac eu . Ai dreptate, nu ma face garant nimeni, dar ce a spus cristy222 se poate aplica si in mod invers, poate sa mi se demonstreze printr-o poza ca cel putin una am puso gresit?. Iti spun sincer ca nu. Daca cineva imi contesta bornele eu insumi cer ban pe grepolis definitiv. Eu aici nu ma joc si respect pe oricine. Dar ca sa nu mai exista discutii, la urmatoarele borne incepand de astazi voi pune personal si poze , este bine asa?

Aceasta este si aplicatia care astept sa fie gata : http://bornele.grepo.ro/

:)))))auzi la el cere ban definitiv:))))))))),da` unde te crezi tu ma prietenas? in vestul salbatic?app bornele nu sunt corecte... nu am fost primul cu 25 k puncte luptatori...si mai bine s-ar sterge subiectul asta ca oricum nu prea are importanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Dar practic sunt, eu am spus sa se puna poze pentru cei care nu dau in afara de mine ca sa imi confirme mie ca au dreptate, si asa au facut cu fanta madness, in rest daca le-am urmarit eu personal cum sa nu fie adevarate?. Nimeni nu imi poate contesta aceste borne pentru ca sunt 100% adevarate, poate sa le verifice orice admin in baza de date la statusuri oricand vrea. Ana cristy222 este doar gelos ca nu e in top deoarece versace i-a luat locul , dar vezi tu pe cineva sa comenteze sau sa contesteze aceste borne?. Mai ales ca cele de la alianta sunt putin spus incontestabile avand in vedere ca FRIENDS a tinut top 1 la tot cu exceptia aparare zi de zi de la inceput lumi, cum sa se conteste asa ceva?. Doar in prezent mai precis de maxim 4 zile de capu nostru a avansat dar voi pune si bornele actuale dar dupa cum am spus, astept ca Stil sa termina aplicatia ca trebuie sa o faca pentru mine la borne.

Eu sunt gelos doar atunci cand ma uit in oglinda:"> esti patetic:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
:)))))auzi la el cere ban definitiv:))))))))),da` unde te crezi tu ma prietenas? in vestul salbatic?app bornele nu sunt corecte... nu am fost primul cu 25 k puncte luptatori...si mai bine s-ar sterge subiectul asta ca oricum nu prea are importanta

Este foarte grav daca habar nu ai ca ai avut primul 25k pct ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus