bombardament ! :D

DeletedUser

Guest
sper sa nu supar pe cineva dar............

daca eu pun ceva monezi si tu vii cu catapulte si distrugi .......o sa mai bag auras???

jocul are un scop pt propietari ......sa castige si ei ceva , asa ca jucatorii sunt stimulati sa joace si asa poate dau si cu ceva parale prin conturile propietarilor.

pai mai baga cineva euroi daca vine unu si te distruge chiar asa de usor????;)

Pai si tu ce o sa te faci cand o sa te cucereasca cineva? Dai innogames in judecata?

Ideea cu catapulte e inadecvata la stilul de joc grepolis, dar motivul tau mi se pare strigator la cer. Ai avantajele tale in joc care ti se ofera pentru ce platesti. Nu are nimeni nicio obligatie alta fata de tine (sau alti jucatori premium).
 

DeletedUser

Guest
ahahaha , imediat jucam company of heroes aici :))


contra , du-te pe triburi cu avioanele , lasa-ne pe noi cu trupele . bafta
 

DeletedUser3207

Guest
off-topic:

Pai si tu ce o sa te faci cand o sa te cucereasca cineva? Dai innogames in judecata?

............................................................................................

nu m-ar mira.....:rolleyes:

on-topic:

ideea e slabuta....ca sa nu jignesc:D

in orice caz nu vad de ce ar fi aberanta......are legetura cu jocul pana la urma.....si acei inshi care viseaza avioane,bombe nucleare sau portavioane Nimitz,sa mai citeasca odata ideea........sper ca stiu sa faca asta..

CONTRA.totusi;)

daca(sa zicem),vine unul cu 1.000 de catapulte...si iti distruge senatul,cu ce mai construiesti???:confused:
 

DeletedUser

Guest
Catapulta distruge doar zidul,nu si cladirile.Chiar nu te saturi sa faci propuneri halucinante?Contra!

contra ideii cum a spus si alin au rolul de a darama zidul

insa alin nu inteleg ce e cu raspunsul asta ,topicul exista pentru ca noi jucatorii sa venim cu idei ,sa le discutam si in anumite cazuri sa fie trimise mai departe
nu conteaza ca sunt idei "halucinante" proaste sau idioate tu esti admin si totusi nu prea se cuvine sa vii cu astfel de raspunsuri halucinante
 

DeletedUser

Guest
Ok.. Propunerea e veche si subiectul va fi inchis, majoritatea votand oricum impotriva lui.

Btw.. @Hekia: Alin nu era in echipa de moderare la momentul respeciv. Era dreptul lui (la fel ca si al tau de a scrie ce doreste).

Am sa sterg tema maine deoarece contine mult prea multe posturi cu discutii la adresa celui ce a venit cu propunerea sau a celor au comentat-o si referiri spre alte jocuri fara nici o legatura cu propunerea in cauza.

In alta ordine de idei, va doresc o zi placuta tuturor!
 
Sus