Black zone crusade

  • Autor subiect DeletedUser6464
  • Data de început

DeletedUser6464

Guest
O poza cu veteranii acestei aliante, jucatori care dupa aproximativ un an de zile, au reusit sa se intalneasca si sa se cunoasca.
DSC_4704 edit.jpg

- - - Updated - - -

Incepand cu randul de sus, de la stanga spre dreapta:
leonard000, Cinzir, AnDu1986, fuzzymv, gandaf13
libra13, theangels, gaby-kitty
Acestia sunt batranii si veteranii aliantei!
Am fi vrut sa fie mai multi la aceasta intalnire, insa.....skype-ul a fost de vina.
Cei care ma cunoasteti, stiti la ce ma refer.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
multumim
asta este partea cu adevarat frumoasa a jocului: intre noi s-a realizat o adevarata prietenie in ciuda erorilor generate de joc in care noi coboram toti sfintii pe pamant :D
regretul este ca nu a putut fi la intalnire si PadrePio, un adevarat prieten si coleg dar si alti colegi care din motive obiective nu au putut veni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
BZC Rules
Urmeaza Revelionul 2013!
La Multi Ani!
s3pzjt.jpg
 

DeletedUser

Guest
2013.jpeg

La Multi Ani! Mhai, La Multi Ani! BZC
La Multi Ani! tuturor jucatorilor care inca joaca pe lambda si tuturor celor care au jucat

Va doresc tuturor un an nou un pic mai fericit decat 2012, cu un pic mai mult noroc si cu mult mai multe bucurii
La Multi Ani 2013!
Cu toata dragostea "baietelului" = Laura
 

DeletedUser6464

Guest
Multumim foarte mult Laura.
In numele colegilor din BZC si in special a celor care ne-am adunat sa petrecem Revelionul 2013 impreuna, iti dorim un an nou plin de impliniri si realizari, atat in viata reala cat si pe joc.
PS: inca mai ai timp sa ajungi la Sucevita daca vrei sa petreci alaturi de noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ve multumesc pentru urari si pentru invitatie.Locatia e superba, voi niste prieteni extraordinari asa ca sigur o sa fie niste zile de care sa va amintiti mereu. Regret ca mi-e imposibil sa fiu langa voi.
 

DeletedUser

Guest
Pentru cei de pe lambda care nu stiu situatia reala, eu nu mai joc pe cont de asta vara cand s-au terminat minunile. Contul a fost preluat de un coleg care am avut incredere ca o sa aibe grija de el. Asa ca va rog sa nu mai creada nimeni nimic. Titularul actual al contului nu are nici o legatura cu mine nici nu stiu cine e, am vazut doar rezultatele de pe grepostats si poate ar trebui sa renunte la grepolis
 

DeletedUser

Guest
Este o onoare pentru mine sa fac parte din BZC.

Sunt DEVRAS de pe Tau. Scriu aici cu primul meu cont (de prin 2009 facut). Mi-e lene sa fac altul pentru forum. Pe joc conturi multiple nu am, dar imi place sa joc cu conturi diferite de fiecare data cand joc intr-un server. Nu joc in mai multe servere in acelasi timp pentru ca nu am timp. Asta imi da un avantaj pentru ca sunt focusat intr-un singur loc 100%.
 
Sus