Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16184

Guest
Esti 0 ma,0 tu vs mine la secunde iti dau clasa=))))))) cand activez botul si sunt in zona mea voi nu bagati nicio nava=))))) sa nu mai zic de faptul ca si voi si lorzi ati atacat o nava moral 100 si nu ati fost in stare sa o spargeti=)))))
 

Anubis.K

Stie Tot
Lucrez in fata unui calculator terminatule :)))
De aceea am timp de grepolis .
Nu lucrez pe santier ,la cules portocale sau banane ca tine .
Pups !

hai dute ma :)))))) in fata casei de marcat ai vrut sa zici :)))))))) si ala e un calculator xD
esti realizat in viata sa inteleg :)))))))
 

DeletedUser16184

Guest
D-aia nu ai treaba cu programele standard(excel,word s.a.m.d)?ca lucrezi in fata unui pc am inteles=)))))
 

Missis Bella

Membru activ
Pofta vine mancand ... daca nu tragi cu ochiul la fete , nu o sa ai niciodata chef . Si daca stai de joc si nu te duci mai des in inspectii prin oras , nu o sa agati nimic . doar nu crezi
Esti 0 ma,0 tu vs mine la secunde iti dau clasa=))))))) cand activez botul si sunt in zona mea voi nu bagati nicio nava=))))) sa nu mai zic de faptul ca si voi si lorzi ati atacat o nava moral 100 si nu ati fost in stare sa o spargeti=)))))
Concluzia : Toti jucatorii , urgent, puneti boot-urile in functie !
Sunt multi care folosesc boot-uri?
 

DeletedUser15009

Guest
Pofta vine mancand ... daca nu tragi cu ochiul la fete , nu o sa ai niciodata chef . Si daca stai de joc si nu te duci mai des in inspectii prin oras , nu o sa agati nimic . doar nu crezi

Concluzia : Toti jucatorii , urgent, puneti boot-urile in functie !
Sunt multi care folosesc boot-uri?
e ceva grav a muri virgin ? daca moare virgin asta e pb lui.. daca ii place jocu
 

saca 24

Stie Tot
e ceva grav a muri virgin ? daca moare virgin asta e pb lui.. daca ii place jocu
Cine-i bre',virgin?
Cui ii zicem Virginel? :))

Cum ziceam eu in niste postari anterioare,am o sursa sigura.
Tot tacamu/full option,va rezolva intermediara mea imediat.Numa' sa locuiti prin Barlad sau in apropiere...

Ce nu face fratele saca pentru tovarasii lui forumisti... :)))))
 

DeletedUser15009

Guest
Cine-i bre',virgin?
Cui ii zicem Virginel? :))

Cum ziceam eu in niste postari anterioare,am o sursa sigura.
Tot tacamu/full option,va rezolva intermediara mea imediat.Numa' sa locuiti prin Barlad sau in apropiere...

Ce nu face fratele saca pentru tovarasii lui forumisti... :)))))
@RAGEE. E virgin.. Si @paturile

Primul este din Medigidia de unde e si Stil... Si al doileq din Timisoara
 

saca 24

Stie Tot
Salutare tuturor!
Saca24 sunt.
Am si eu un necaz,o suparare,dar si o rugaminte la voi, voi cei de pe subiectul asta.
Faceam si eu putina caterinca aseara,pe subiectul celalalt, ,,Bombardierii lumii Byllis", si dimineata cand am intrat sa.mi citesc ziarul..pardon,sa citesc forumul,am vazut ca ma trage de urechi cineva(ati inteles aluzia?).Practic nu mai sunt binevenit acolo.
Rugamintea mea e urmatoarea.Pot ramane aici,pe subiectul asta,sa postez si sa mai discut cu x y z,fara cenzura?

Fac si chestionar daca e nevoie.
Multumesc anticipat!

saca24,
Scribul lu' Stil
 

DeletedUser16935

Guest
V-a futut urat 7bal de dimineata =))))))))
Unde sunt ma bombardierii care nu sunt in stare sa sparga o nava pe moral 100% si pe event =))))
HA HA HA HA !!!
 

DeletedUser16935

Guest
KUJIyNy.jpg


BY. Victor =)))))))
 
Sus