Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16184

Guest
Joc singur atunci cand vor da baietii permanentele acasa si nu vor mai sta cu TW unu la altu :) ma adaptez si eu dupa stilul lor
 

saca 24

Stie Tot
Va spun sincer ca s.a dus pe pl grepolisul.
Acuma nimeni nu se mai identifica cu nickname.ul sau.
Plm, saca24 ramane acelasi saca24.Bun/rau,prost sau destept,macar sunt stapan pe contul meu de grepo.

Eu nu inteleg jocul prin TW, sau sa dau parola altcuiva ,sa intre pe joc cand am eu o problema.
Apoi sa vin sa zic ca.s mare jucator,cand imi stau inca 20 pe cont
Zic la modul general,n.am nimic cu nimeni.
 

Missis Bella

Membru activ
Vezi, la varstra ta, ar trebui sa te joci cu fetele, de-a mama si tata, nu sa stai pe joc de chestii virtuale. Fii, om serios !
 

saca 24

Stie Tot
Eu m-am pensionat,dar inca pot da sfaturi celor ce viseaza sa ajunga pe culmile gloriei,cu poeziile lor :)
Scrie 2 strofe,orice vrei tu,fie si cu conotatii s3xuale,ca nea' Stil oricum doarme si nu da bann-uri.
Scrii tu 2 strofe si continui eu cu altele 2.
 

DeletedUser16785

Guest
Nr. de orase lumea Apollonia :
David645 46 orase .
Amy7amy 45 orase
Silfax 35 orase
7bal 35 orase
kroot 33 orase

apoi restul =)))))))
Ironia sortii numai pentru uni vine eventul ,numai pentru unii vin simturii, numai unii au simturii in inventar ,numai unii sunt bombardierii .

salveaza un oras ,dar nu le vad pe alea 10 pierdute =))))))).
Te lauzi cu un oras salvat ... ce a ajuns jocul asta !!!!
Jucatori ce se laud cu fake-uri ,multiconturi ,cu booti ,cu sagetii , cu un oras salvat cand ei pierd alte 20 :))))))))) .
15 jucatori prin Team ,se mai si lauda cu asta :)) s.a

Erau vremuri cand te laudai cu o actiune frumoasa .
Erau vremurii cand te laudai cu o nava oe moral 100 ce te mabizai exemplar .
S.a

na belea nu mi au iesit niste secunde .Waw , inseamna ca nu pun booti sa joace pentru mine .Inca joc simplu cu planificator sau pix si hartie .

refuz sa mai bag in seama ferme impotente care ma ataca cu o trirema sau 1 prastie la 3 dimineata .
si de 2 ori pe zi ii curat trupele de atac =))))).
Dar daca nu l as mai curati nu ar mai putea sa ma atace cu 1 prastie sau o trirema ... trebuie sa vad partea plina a paharului ,nu e asa !

Va pupa Iuli !
Va las ca iar am actiuneee , poate de data asta imi ies secundele :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Ma laud strict cu realizarile mele personale,tu te-ai laudat ca rupi secunda,am n actiunii in care tu dai doar ozn-uri :)))) si ce cureti tu ma? alde 10-20 de prastiasi ce ies din cazarma?daca ma cureti si ma prinzi off de ce nu dai si nava?daca ma cureti cum zici tu,de ce inca am trupe sa va dau la muie la orice actiune facuta de voi anuntata?pentru ca nu ma prinzi off nu? ai grija sa nu aflu de actiune ca iar pun botul si ti-o dau in gurita,daca ai ajuns sa te lauzi cu cateva orase luate de la jucatori de 2 lei e trist :( doar atat puteti este?pe mine de ce nu incercati o actiune?de cand astept asta,o actiune sa-mi aratati de ce sunteti in stare,sa vad ca rupeti secunda aia pe mine,sa te vad pe tine bila cum rupi secunda si sa zic "da bravo,sunteti buni pe actiunii" dar cred ca nu exista ziua aceasta...se vor duce dormeze de la noi,voi reveni baietii de pe granita m44 dupa ce termina cu sesiuniile si iar o sa plangi ca iei nave si o sa cauti scuze pe aici :( noi ne recuperam orasele pierdute pe partea cu lorzi,ce ma bucur ca n-am pact cu ei,ca sunt ferme de orase in zona de dominatie :)))))))))))))))))
p.s nici daca muti jucatori aia intr-o alianta nu ne intreceti la numarul de orase :( ca fapt divers
p.s 2 actiunea aia este de a da minimale la jucatori si sa vezi daca sunt on sau off?asta faci de 3-4 zile incoace:))))))))
p.s 3 nu uita ca-mi place sa sparg insulele full de rosu,sa va dau stergere la conturi ca pe lindos sau cum s-a facut cu sageata de pe lumea asta :( apropo aimer mi-a facut ticket pentru autoclick?am luat ban?ca stiu ca filmase cand lua fake-uri cu autoclick...
p.s 4 singuri jucatori care m-au facut spectator pe jocul asta a fost caponela cu gasca lui pe paros dar asta s-a intamplat o singura data,bravo lor pentru atunci,dar in rest toti adversari m-au acuzat de bot...inclusiv tu indirect prin "inseamna ca nu pun booti sa joace pentru mine" :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Nr. de orase lumea Apollonia :
David645 46 orase .
Amy7amy 45 orase
Silfax 35 orase
7bal 35 orase
kroot 33 orase

apoi restul =)))))))
Ironia sortii numai pentru uni vine eventul ,numai pentru unii vin simturii, numai unii au simturii in inventar ,numai unii sunt bombardierii .

salveaza un oras ,dar nu le vad pe alea 10 pierdute =))))))).
Te lauzi cu un oras salvat ... ce a ajuns jocul asta !!!!
Jucatori ce se laud cu fake-uri ,multiconturi ,cu booti ,cu sagetii , cu un oras salvat cand ei pierd alte 20 :))))))))) .
15 jucatori prin Team ,se mai si lauda cu asta :)) s.a

Erau vremuri cand te laudai cu o actiune frumoasa .
Erau vremurii cand te laudai cu o nava oe moral 100 ce te mabizai exemplar .
S.a

na belea nu mi au iesit niste secunde .Waw , inseamna ca nu pun booti sa joace pentru mine .Inca joc simplu cu planificator sau pix si hartie .

refuz sa mai bag in seama ferme impotente care ma ataca cu o trirema sau 1 prastie la 3 dimineata .
si de 2 ori pe zi ii curat trupele de atac =))))).
Dar daca nu l as mai curati nu ar mai putea sa ma atace cu 1 prastie sau o trirema ... trebuie sa vad partea plina a paharului ,nu e asa !

Va pupa Iuli !
Va las ca iar am actiuneee , poate de data asta imi ies secundele :)))))
Ce sa-ti faca tie ma nu?:))Viteza 3 tedoare in pl:)),poti sa te trezesti odata la 4 ore,este?:))
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))) astea sunt filmele tale? Regizarile tale?=)))))) am sarit peste tot,nici nu m-am chinuit sa citesc,ca stiu cat de prost esti si nu scrii nimic interesant
 

DeletedUser16184

Guest
Screenshot_2019.pngScreenshot_2020.png
ma inveti si pe mine bila sa dau ozn-uri?si poate invata si dr x ala sa faca full pe orase si puneti-l pe draven sa faca atac,ca sa bagati si voi in fata mai multe atacuri la secunda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Arata si cum te-ai facut scafandru=)))))))) e greu pe secunde cat sunt eu on si sunt anuntate navele,nici nu ma chinui cu o grea sau o usoara langa deff=)))) am botul ma ajuta=)))) ar trebui sa incerci un ticket
 

DeletedUser16935

Guest
pana intra navele , dupa ne pisam pe tine iar :)
Noi suntem aia cu navele.
 

DeletedUser16184

Guest
pe mine?nici macar nu aveti curaj sa incercati o nava pe mine :))))) prin actiune ca na sunteti buni la secunda...
 
Sus