Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16935

Guest
=)))))) eu ti-am spus ca au actiune ... nu ma crezi niciodata =)))))
.Nu am putut sa iti spun chiar pe fata ma vezi ca Webb ala e asediatul =)))))))
Ala ce ne-a terorizat pe knossos =)))))).
Wild Fangs pe Knossos au jucat putin si la vrajeala ,pana sa deschis naxos .
App. vezi ca si pe baris a fost Wild Fangs vreo 1 luna dar nu au jucat =))))))))))))))))))))))))))).
La viteza asta nici aici nu jucam dar din cauza ta ,ca ne-ai ambitionat si alti zmei am ramas aici =)))))))))))) .

vorbesti din vise baiete de lumii pe care habar nu aveai ce e ala grepolis si cu ce se mananca .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17170

Guest
cand ii vad pe astia din wild ca se lauda ca sunt buni dar au pact cu lorzii si sunt de 3 ori mai multi decat ce a mai ramas din suicide imi dau seama cand de terminati sunt. Numai asa puteti castiga si voi mai distrusilor
 

DeletedUser11464

Guest
cand ii vad pe astia din wild ca se lauda ca sunt buni dar au pact cu lorzii si sunt de 3 ori mai multi decat ce a mai ramas din suicide imi dau seama cand de terminati sunt. Numai asa puteti castiga si voi mai distrusilor
de 3 ori mai mulți ? :)))
suicide are 186 membri, wild 151
a stai, acuma aveți scuză, avem pact cu lorzii, de aia jumătate de alianță a intrat în vacanță la voi
 

DeletedUser16935

Guest
gAEVI39.png

Ufffff , nenorociti astia din Wild =))))))
 

DeletedUser16935

Guest
de 3 ori mai mulți ? :)))
suicide are 186 membri, wild 151
a stai, acuma aveți scuză, avem pact cu lorzii, de aia jumătate de alianță a intrat în vacanță la voi
Au si ei pact cu Olimpienii si aia au vreo 3 academii :)

Ei au intrat in vacanta ca s-a luat carantina =))))) .Mai are omul treaba . Nu doar joc ,joc , joc .
Dar pana la final de lume ne arata ei noua :).
Eu tind sa cred ca toti de acolo sunt pe aceasi unda .
Lui david daca ii prinzi trupele , cate 2.000 prastii in port a vrut el sa se scape de ei =))))))).
Nu l-ai auzit pe @eduard5'000 ala ieri ca noi luam orase de la jucatorii sub 10k greposcore =)))))
Iti dai seama cati jucatori acum au descoperit jocul =))))))))))))).
Petarda pliii nu spune ca toti aia sunt jucatori cu nick schimbat =)))) pentru el sunt incepatori.
 

DeletedUser11464

Guest
Au si ei pact cu Olimpienii si aia au vreo 3 academii :)

Ei au intrat in vacanta ca s-a luat carantina =))))) .Mai are omul treaba . Nu doar joc ,joc , joc .
Dar pana la final de lume ne arata ei noua :).
Eu tind sa cred ca toti de acolo sunt pe aceasi unda .
Lui david daca ii prinzi trupele , cate 2.000 prastii in port a vrut el sa se scape de ei =))))))).
Nu l-ai auzit pe @eduard5'000 ala ieri ca noi luam orase de la jucatorii sub 10k greposcore =)))))
Iti dai seama cati jucatori acum au descoperit jocul =))))))))))))).
Petarda pliii nu spune ca toti aia sunt jucatori cu nick schimbat =)))) pentru el sunt incepatori.

e invidios și el, că i-a recrutat pentru interne, dar ajung orașele la noi :))
 

DeletedUser17168

Guest
Au si ei pact cu Olimpienii si aia au vreo 3 academii :)

Ei au intrat in vacanta ca s-a luat carantina =))))) .Mai are omul treaba . Nu doar joc ,joc , joc .
Dar pana la final de lume ne arata ei noua :).
Eu tind sa cred ca toti de acolo sunt pe aceasi unda .
Lui david daca ii prinzi trupele , cate 2.000 prastii in port a vrut el sa se scape de ei =))))))).
Nu l-ai auzit pe @eduard5'000 ala ieri ca noi luam orase de la jucatorii sub 10k greposcore =)))))
Iti dai seama cati jucatori acum au descoperit jocul =))))))))))))).
Petarda pliii nu spune ca toti aia sunt jucatori cu nick schimbat =)))) pentru el sunt incepatori.
esti si tu cineva :))? ca eu am nick schimbat, dar de tine anonimule nu a auzit nimeni :(
 

DeletedUser17170

Guest
kaprice si legend voi ori sunteti prosti ori va prefaceti, ce treaba au ma olimpienii? când v-ati batut voi cu ei? voi puneti numai wild si suicide dar mai mult din jumate din oamenii activi de la noi suntem pe granita 45/55 cu lorzii ca sa recuperam ce au stricat niste dormeze care s-au lasat sau au luat nave de la lorzi in mijlocul nucleului. calculati wild+lorzi si dupaia mai vorbiti de numar de jucatori. Ca nu e ca si cum lorzii stau degeaba, ne toaca si aia timp si trupe
Mari jucatori sunteti ma. Când o sa fiti in stare sa castigati 1v1 atunci sa va laudati, nu când lorzii ne tin ocupati pe o granita si voi dati nave in alta parte.
Daca in viata reala sunteti niste ratati macar aici sa va simtiti si voi bine
 

DeletedUser16935

Guest
WTF bro !
Ati recrutat in pula mea toata harta , acum o luna aveati M54 , M44 si o parte din M45 si o parte din M54 =)))
Ati fost la un moment dat 12 academii =)))))
Ma faceti cateva academiii =)))))
 

DeletedUser17168

Guest
kaprice si legend voi ori sunteti prosti ori va prefaceti, ce treaba au ma olimpienii? când v-ati batut voi cu ei? voi puneti numai wild si suicide dar mai mult din jumate din oamenii activi de la noi suntem pe granita 45/55 cu lorzii ca sa recuperam ce au stricat niste dormeze care s-au lasat sau au luat nave de la lorzi in mijlocul nucleului. calculati wild+lorzi si dupaia mai vorbiti de numar de jucatori. Ca nu e ca si cum lorzii stau degeaba, ne toaca si aia timp si trupe
Mari jucatori sunteti ma. Când o sa fiti in stare sa castigati 1v1 atunci sa va laudati, nu când lorzii ne tin ocupati pe o granita si voi dati nave in alta parte.
Daca in viata reala sunteti niste ratati macar aici sa va simtiti si voi bine
in viata reala lucreaza in Belgia la shaorma, nu au viata si castiga pe joc 10 aliante vs 1 :)
 

saca 24

Stie Tot
Ar fi interesant un server fara pacte.
Un server unde sa se joace la rupere :)))
Fara sa se tina cont de prietenii si cunostinte(desi e greu)
Sa fie ,,care pe care".

Lorzii Marilor sunt o nuca tare,ii salut pe toti cei de.acolo,(inclusiv pe Grepoo care zicea ca mananca grepolis pe paine,prin 2015) :)))))
Lakys stie mai bine ce zic :)

Aa.. Kaprice nu e bila.(7bal)

Spor la joaca.
 
Ultima editare:

Missis Bella

Membru activ
Acum cand e libertate, cand natura se dezlantuie, pasarelele canta si fetele umbla in fustite scurte ... tu te-ai apucat de grepolis !

Bafta !
 

saca 24

Stie Tot
Pana acum nu am avut libertate?

Libertatea ne apartine,nu ne-o ,,ingradeste" nimeni.
Cel putin asa ar trebui,ca deh, suntem intr-un sistem democratic,unde avem toti drepturi egale.
Teoretic vorbind,ca practic,Mnezo' cu Mila :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Screenshot_2003.png inca o data 7bal marele jucator de secunde da deff la 3 sec dupa nava si nu incadreaza niciun atac le rateaza ca e prea slab...ma putoilor daca s-ar anunta navele care vin,n-aveti sanse pe secunde,cum pe paros in 2 insi am tinut o granita intreaga cu starkmarian vs alde capone aristotel punnx lisa etc etc care sunt jucatori de secunda frate si ei niciodata nu au venit sa se laude ca dau la secunda ca lasa spectatori ca nu stiu ce si veniti voi care sunteti pielea puli?care da-ti ozn-uri de alde 3-4 secunde?vine eventul iau x4 si x2 o sa preiau toata granita m44 si sunt curios atunci ce o sa-mi faceti voi mie,ca nava prin fake nu puteti sa-mi bagati,prin ciupelea nu se poate ca suntem in permanenta 2 jucatori pe cont,doar prin actiune o sa trebuiasca si atunci o sa va vad cat de buni sunteti
 

saca 24

Stie Tot
Nu ma bag, dar cand vad ca stau cate 10 jucatori pe un cont de grepo,imi vine sa ma urc pe casa si sa ma arunc in cap :)))

Jucati fratilor singuri pe cont,si daca e sa pierdeti orase, aia e.Asta e jocul.
Ce.a ajuns si grepolisul..
 
Sus