Big Famili VS. Centurionii Hasta

  • Autor subiect DeletedUser3728
  • Data de început

DeletedUser3728

Guest
Cine vrea sa partici la acest război sa anunţe conducerea alianţei.

Împreună spre victorie
În colaborare cu:
Big Famili
Big Famili -2-
Big Famili -3-
Big Famili -4-
Big Famili -5-
 

DeletedUser

Guest
am ceva sa spun una din aliantele cu care aveti pact adica un jucator nea cucerit seful aliantei mele fara sai facem nimic . va rog sa discutati cu ei(alianta Brutal Attack M56_):)
 

DeletedUser3728

Guest
3

Scrie ai nume Sefului Atacatorul pe ce data s-a intamplat si numele aliante care a atacat.
Pentru a fi luat in considerare.
 

DeletedUser

Guest
#da alianta Brutal Attack M56 , seful e bogdan2002 iar data defapt datele 25.01.2011 si 22.01.201
 

DeletedUser

Guest
Brutal Attack M45

Si pe mine ma atacat,jucatorul "Fiesta" din alianta "Brutal Attack M45 " in data de 28/01/2011 , ora:03:21-noaptea.
nu i-am facut nimic si a trebuit sa o iau e la inceput.Acum orasul se numeste :"F-23".Aveam un templu si academie 22...multe dar na..:eek:oi ajunge si io ma tare cu orasele si o sa incerc sa ma razbun.:rolleyes:Vreti sa facem un pact?Big Famyly?
Daca puteti sa ma ajutati si pe mine contactatima pe joc "2razvan2".
 

DeletedUser3728

Guest
Si pe mine ma atacat,jucatorul "Fiesta" din alianta "Brutal Attack M45 " in data de 28/01/2011 , ora:03:21-noaptea.
nu i-am facut nimic si a trebuit sa o iau e la inceput.Acum orasul se numeste :"F-23".Aveam un templu si academie 22...multe dar na..oi ajunge si io ma tare cu orasele si o sa incerc sa ma razbun.Vreti sa facem un pact?Big Famyly?
Daca puteti sa ma ajutati si pe mine contactatima pe joc "2razvan2".

Daca vrei razbunare razbunate pe el nu pe toata lumea vrei razboi atunci alaturate color din Centurioni Hasta
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa spun ca cei mai slabi atacatori care i-am vazut sunt din aliantele Big Family.Ataca cu tot ce apuca , sabieri arcasi , si bireme.Avand peste 10k (cand trebuie sa stii cu ce se mananca jocul) , tot nu stiu care sunt trupe/nave de atac/aparare.
 

DeletedUser3728

Guest
Trupele de atac:
Calaret
Prastias
Hoplit
Catapulta
car de lupta
Nava usuara

Trupe de ApAREA

Sabier
Arcasi
Hoplit
Car de lupta
Birema
Nava incendiatoare
Trirema
 

DeletedUser

Guest
ALEX45:
ma refeream ca ei inca nu stiu cu ce sa atace nu eu

S-a gasit cine sa vb mister se plimba prin aliante,apoi banat :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce "ceartă" începe ..


Big Family is out !!
Au fost primii care au cedat !

Centurionii Hasta a fost Dizolvată !
Acest topic trebuie închis pentru că nu mai există nici una din aceste două alianţe !
 
Sus