Baza de relaxare

DeletedUser

Guest
BAZA DE RELAXARE a luat fiinţă astăzi , pe serverul Beta.

Ea are următoarele obiective :
-> Relaxarea membrilor
-> Distrarea primind atacuri din partea duşmanului
-> Prietenie
-> Un loc cât mai sus în top .

Alianţa primeşte orice membru care are peste 5000 puncte .
Primim de pe orice Mare jucători , deoarece suntem nişte "singuratici relaxativi" .

Vă aşteptăm cu mesaj la Akmon pe joc .
Pactele sunt deschise , pentru ajutarea membrilor mai mici din alianţă .
Ps-> În privinţa pactelor trebuie să cadem de comun-acord . NU trimiteţi invitaţie la pact şi gata , credeţi că o accept .
 

DeletedUser

Guest
a aparut
o tentativa de profil dupa alta alianta
disparu in ceata
 

DeletedUser

Guest
Da .
Probleme ?:))
oricum , nu era o alianţă stabilă.
Având numai neactivi care nu citesc forumul şi nu cresc în punctaj , nu nimic .
2 erau acitivi din 20 .
Asta e , ne vedem pe NY .
 

DeletedUser

Guest
Nu te-ai saturat sa tot intemeiezi aliante ?...care sa esueze dupa 2 zie.. :))))
 

DeletedUser

Guest
nam ce face.
oricum , pe beta este greu sa infiintezi o alianta in care " sa iti mearga " .
pe NY daca vrei sa intrii , te astept in alianta mea si a lui BenHur .
si tot BAZA DE RELAXARE se va numi :).
si va avea acelas PROFIL :>
 

DeletedUser

Guest
Off. Unde sunt vremurile acele de pe Beta ? Si cand zic acele vremuri de pe beta ma refer la vremurile adevarate. Jucatorii vechi stiu despre ce vorbesc. Unde sunt jucatorii adevarati ? Unde sunt orasele blindate ? Unde sunt sutele de atacuri ?. Era candva frumos,ne distram,dar acum ca Ultimate01,domnu.zamfira,gabr13lla,Anderson,zefhi,Alandala,jaguarul1,berilos. Etc etc etc. Si-au dat delete la cont s-au cam dus acele vremuri. Era frumos inainte,cand vedeai ca isi verifica contul la 7.00.00 dimineata,si se culca. Dupa 8 dimineata incepeai sa trimtii atacuri,nave,cuceriri. Unde este dansg ? Care intr-o zi tot Phoenixul din m55 si-au spart usoarele pe cucerirea a 3 orase in fav. noastra ?!?!. Unde este cornell cu Purcelusii ? Au plecat pana si Elena si Valygti.Si Heliosul s-a destramat. Unde este adevarata Beta ?! Care era inainte? Adevaratii J.D.I,Argonautii. Nu-i putem uita pe beckson,dexter,piratul din marea 65. Fosti argonauti,si phoenixi. Jucatorii demni de tinut minte mai sunt si : Raff,Kissgalicz ( m45 ). Fostul History...

S-au dus acele vremuri. Raspunsul la intrebarile mele nu le gasesc.

UNDE ESTE ADEVARATA BETA ? UNDE SUNT JUCATORII ADEVARATI ?

Toti au plecat ?! S-au sau refugiat !!!!!

Joc pe aceasta lume,pentru cativa jucatori. Bidam,Mucigas,the wild . Sa intelegeti,caci chiar daca am fost in razboi cu acesti jucatori,s-au legat prieteni. Cu zamfira,cu Raff,cu elena,valy.

TOATA LUMEA BETA este plina de inactivi,nu se mai joaca la nivelul care se juca. Offf. Sa ne fie rusine !

Alpha ne-a dat clasa,dar nu stiu daca se mai joaca si acolo!

Imi amintesc de acele vremuri,si parca imi vine sa rad sau sa plang !:pro::pro:
 
Sus