banare fara motiv

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

colinw

Membru activ
de datata asta la cate emailuri am trimis la administratori de la inogame.....si telefoane cate o sa dau si reclamatii peste tot!!!eu sunt in germania legile sunt mai dure pt asa ceva!!!credetima ca nu ramane asa!!!
 

colinw

Membru activ
nu stil....inogame acolo am bagat eu banii!!!!stil e doar un mik pion in piramida....nu ma intereseaza cine a gresit asta o sa afle ei!!!
 

colinw

Membru activ
nu stiu dar maine vorbesc cu un avocat!!!aici in germania deja sunt bucurosi avocatii cand prind asa ceva:)))
 

colinw

Membru activ
pana maine nu pot decat sa discut cu voi atat...oricum va voi anunta..chiar de intru cu alte conturi
 

colinw

Membru activ
dar amenzile si liceentele de functionare sunt usturatoare aici!!!dupa mine stil nu va mai exista...asa prevad eu
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
daca mai exista la cate plangeri am facut!!!
Ce drq sa-i faci lui still, cand tu ai fost banat si poate confirma in instanta ca ai facut chargeback sau poate ai avut bot, cum te poti pune cu o companie care face cateva 100k euro pe luna doar din grepolis:)

Poti latra cat vrei pe aici, au fost banati acuma ceva timp jucatori si tot asa au facut reclamatii si au luat-o in mana si erau oameni care au bagat peste 500 euro in joc..

Efectiv pe Romania banurile se dau la misto, ca nu au admini, administratorul e depasit de situatie, da banuri cat sa fie egal la fiecare alianta pe fiecare lume dupa ce aude si el si dupa ureche!

Nu are programe sa detecteze boturi/programe ilegale, atat timp cat nici nu stie cum se mananca html si python pentru a le crea si nici nu am vazut sa aibe un program de detectare afisat vreodata ca dovada banului in tickete!
 

colinw

Membru activ
eu ce spun e adevarat!!!!sunt banat pt o neplata facuta!!!am dovezi!!!mai mult nu pot spune !!!!credetima la mine e grav pt adminii de romania!!!eu cer de la inogame dar ei vor pedepsi ce se intampla aici credetima!!!
 

colinw

Membru activ
nu ma contrazic cu cineva!!!doar va anunt pt ce poate face un admin incopetent si influentat de joc!!!
 

colinw

Membru activ
cum am spus nu ma cert cu voi!!!nu am de ce!!!care vrea sa sa inteleaga ce problema e bine cine nu...asta e::)))
 

CaponeM

Stie Tot
Ce drq sa-i faci lui still, cand tu ai fost banat si poate confirma in instanta ca ai facut chargeback sau poate ai avut bot, cum te poti pune cu o companie care face cateva 100k euro pe luna doar din grepolis:)

Poti latra cat vrei pe aici, au fost banati acuma ceva timp jucatori si tot asa au facut reclamatii si au luat-o in mana si erau oameni care au bagat peste 500 euro in joc..

Efectiv pe Romania banurile se dau la misto, ca nu au admini, administratorul e depasit de situatie, da banuri cat sa fie egal la fiecare alianta pe fiecare lume dupa ce aude si el si dupa ureche!

Nu are programe sa detecteze boturi/programe ilegale, atat timp cat nici nu stie cum se mananca html si python pentru a le crea si nici nu am vazut sa aibe un program de detectare afisat vreodata ca dovada banului in tickete!

Chiar dacă sunt pe modu " muie still ", 99% din banuri se dau pe corecte...

Singura chestie pe care n-o pot dovedi, ii botul de farm. In schimb, daca se folosește bot pt secunde, atunci ești depistat ffff ușor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus