Ban list

DeletedUser

Guest
Ar fi o idee sa avem un pillory :p cand raportam pe cineva sa stim si noi ce masuri s-au luat. Sa fie asa:

Nume - Infractiune - Perioada de ban


Eu zic ca e un lucru bun de adaugat :p astept pareri :D
 

DeletedUser

Guest
lista cu cei care incalca regulile si ce pedeapsa s-a dat :p eu zic ca e foarte buna ;)
deci da ar fi un black list
 

DeletedUser598

Guest
lista cu cei care incalca regulile si ce pedeapsa s-a dat :p eu zic ca e foarte buna ;)
deci da ar fi un black list
Da,e buna ideea...acolo poti sa vezi pe cit timp e banul,cit te-a mai ramas,de ce te-a banat (daca tu nu stii :D )...
Personal nu imi plac black listurile... :D Dar cu ideea sunt PRO!
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Voi doi, puteti duce discutia si pe privat, ca umpleti forumul cu prostii.Sunt total CONTRA.Lista ne-ar oferi informatii importante, prea sensibile,vulnerabile, la care doar adminii ar trebuie sa aiba acces.Munceste ca sa te extinzi, nu cauta pe cei cu ban.Te-as ruga sa te abtii sa mai deschizi topicuri inutile, cu ideile tale stupide.Ti-ar prinde bine un warn.
 

DeletedUser

Guest
Voi doi, puteti duce discutia si pe privat, ca umpleti forumul cu prostii.Sunt total CONTRA.Lista ne-ar oferi informatii importante, prea sensibile,vulnerabile, la care doar adminii ar trebuie sa aiba acces.Munceste ca sa te extinzi, nu cauta pe cei cu ban.Te-as ruga sa te abtii sa mai deschizi topicuri inutile, cu ideile tale stupide.Ti-ar prinde bine un warn.

ce informatii sensibile ?? :)) nu inteleg, cand ii da ban pe o perioada de timp nu il baga in mod vacant?
 

DeletedUser598

Guest
Voi doi, puteti duce discutia si pe privat, ca umpleti forumul cu prostii.Sunt total CONTRA.Lista ne-ar oferi informatii importante, prea sensibile,vulnerabile, la care doar adminii ar trebuie sa aiba acces.Munceste ca sa te extinzi, nu cauta pe cei cu ban.Te-as ruga sa te abtii sa mai deschizi topicuri inutile, cu ideile tale stupide.Ti-ar prinde bine un warn.

Man... 1) NU e interzis sa discuti...
2)Pe timpul banului automat treci pe MODvacanta(asa ca nu te mai ataca nimeni)
3)La ce tu ai luat ca e topic aiurea? Vreai sa spui ca nici un joc nu contine black list? Iti spun eu,contine...si nimeni nu a fost contra lui...
4) Nu mai trebuie sa fii chiar asa de rau... ;)
 

DeletedUser

Guest
raspuns

Mod de vacanta si ban sunt doua lucruri diferite. Cind are vacanta nu il poti ataca, dar daca are ban poti creste pe spinarea lui.Nu zic ca e gresit sa fie Black List, doar ca ar trebuie concret sa stie lumea ce o sa fie acolo, plus ca nu cred ca se implementa in curind.
 

DeletedUser598

Guest
Mod de vacanta si ban sunt doua lucruri diferite. Cind are vacanta nu il poti ataca, dar daca are ban poti creste pe spinarea lui.Nu zic ca e gresit sa fie Black List, doar ca ar trebuie concret sa stie lumea ce o sa fie acolo, plus ca nu cred ca se implementa in curind.

Omule...esti cam scazut de consideri aia ce ai scris sus... Imi pare rau...
E ultimul post,numai comentez posturile tale aiurea de vesnica negatie... Fii mai relax!
 

DeletedUser

Guest
Voi doi, puteti duce discutia si pe privat, ca umpleti forumul cu prostii.Sunt total CONTRA.Lista ne-ar oferi informatii importante, prea sensibile,vulnerabile, la care doar adminii ar trebuie sa aiba acces.Munceste ca sa te extinzi, nu cauta pe cei cu ban.Te-as ruga sa te abtii sa mai deschizi topicuri inutile, cu ideile tale stupide.Ti-ar prinde bine un warn.

Aceeasi parere.
 

DeletedUser

Guest
Nu se va introduce niciodata o astfel de lista

Nu nu :p eu duc lumea acolo ;) i-am dat deja unuia dar as fi vrut si eu sa stiu ce pedeapsa a primit :( sau ceva orice :(

Sistemul de tichete nu se foloseste pentru razbunari personale. Deasemenea, pedepsele si motivul pentru care se dau acestea nu se divulga , atat pentru joc cat si pentru forum. Unul dintre motive ar fi : Jucatorii vad cu ce s-a incalcat regulamentul si vad pedeapsa, astfel eu pot decide care reguli "merita" sa le incalce si care nu.
Astfel, te asigur ca nu se va face niciodata o astfel de lista, chiar daca in alte jocuri exista.
 
Sus