Avem voie si noi ceva?

DeletedUser7909

Guest
Se vede ca sunteti o doamna, nici saorma n-ati mancat si nici gura a usturoi nu va miroase. Nu e un sos, e o metoda de fidelizare a clientelor printr-un look sclipitor.B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aha, acum inteleg prezenta obligatorie a gelului de la tample... Impotriva firii mele carcotase, trebuie sa recunosc (,) ca nu va sta rau :x
 

DeletedUser

Guest
Ce e ciudat ca Vraji vrea cu usturoi...hmmmmm...sa mai fie cu ceva asezonata doamna?
nu vreau nici macar o doamna asezonata....si nici shaorma....si chiar, domnule, despre ce doamna vorbesti ca poti sa mi-o servesti asezonata?:-/
 

DeletedUser7909

Guest
Stiu eu una. A fost super si cica inca este
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna seara!!! De la Sanepid sunt, actele firmei va rog si angajatii cu mainile pe batista, batista pe tejghea, unghiile la vedere /:)
 

DeletedUser7909

Guest
Da, doamna, cum doriti! Mentionez ca in saormaria noastra nu se utilizeaza carnea de cal. Noi doar il sarim.
 

DeletedUser

Guest
Proba ,ce facem bre?Gasim vre-o doamna sa o asezonam?Am uitat topingul cu virgule pentru asezonare acasa si am dat de draq cu Vraji...
Face reclamatie la Sanepidu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Din povestile pe care le-am citit eu am aflat ca se lasa cu petreceri de trei zile si trei nopti ca intr-o balada manelistica, nu de grave sanctiuni din motive de ...environment. Nu, noi nu aruncam gunoi pe strada!
 

DeletedUser

Guest
Din povestile pe care le-am citit eu am aflat ca se lasa cu petreceri de trei zile si trei nopti ca intr-o balada manelistica, nu de grave sanctiuni din motive de ...environment. Nu, noi nu aruncam gunoi pe strada!

Inca o dovada ca viata bate filmul sau, ma rog, cartea...
 

DeletedUser

Guest
Proba ,cine e Mediu asta ,cu care zice Vraji ca o sa avem probleme? Vre-un cunoscut ceva?
Tot de la "garda" si el ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Prevad bann la drum de seara si un domn de toba (care desi are trambita, prefera toba) gata sa faca disectie personajelor cu gura mare/ degetele rare, pardon :)))
 

DeletedUser

Guest
Proba,pana una alta ,pana scoate melcu' coarnele din ghiocul tau,m-am gandit la ceva cu care sa rupem piata de saorma!
Am vazut ca sunt mai toate tipurile de saorme,cu muraturi ,cu usturoi,cu detoate, ce mai!
Uite facem noi una de sa se cheme cam asa>Saorma "cum sa-ti iei un ban"
Gasim ceva ingrediente prin camara aia secreta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Soarta cruda ne-a fost prevazuta de vrajitoare. Ne-a mai si ghicit pe datorie. Ramane sa ne acceptam destinul crud si de asta data si sa ne purtam osanda cu demnitate. Tinem legatura prin semnale fumigene
 
Sus