Avatars vs. marea 55

  • Autor subiect doamna.zamfira
  • Data de început

DeletedUser

Guest
ma-da-lin pe 25.05.2011 la ora 23:50

Datorita actiunilor jucatorilor vostrii de elita, Xmano in mod repetat si mai nou a lui assasymon, consiliul familiei ARMY of GOD a votat in regim de urgenta razboi impotriva aliantei voastre, Avatars, cat si impotriva academiei voastre Avatars Academy .

Implicarea militara va fi totala, din partea intregii familii:
ARHANGHELII
ARMY of GOD
FRATIA CRUCIATILOR
Never Walk Alone
BASE of GOD
Elite Warriors
si academia aferenta:
Elite Warriors II


Pactele dintre voi si oricare membra a acestei familii va fi dizolvat cat de repede posibil iar intrarea in razboi va fi declarata oficial la 4 ore dupa expedierea acestui mesaj catre conducerea aliantei voastre.

Cu stima
Conducerea familiei ARMY of GOD




Mesajul spune totul.....................asteptam rapoarte atat din partea noastra cat si din partea dusmanilor(8 aliante).Oare va putea alianta avatars sa reziste impotriva familei din 55?Indiferent de rezultat o sa facem istorie.

ps: Puteti incepe pariurile de pe acum:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
waw,cam multe aliante in familia aia...va vad urat contra arhanghelilor...cred ca nu o sa dormiti cateva nopti!
Succes ambelor parti,la cat mai multe rapoarte:)!
 

DeletedUser

Guest
Pariu pe Avatars .. daca sunt ca si pe beta ( de m-au asediat si nu mai stiu de capul meu ) , avatars castiga .. daca nu sunt la fel ca pe beta , good night Avatars.
 

DeletedUser

Guest
Mai...era un proverb: "Cand sunt multi puterea creste",in Grepolis de cele mai multe ori,cand sunt multi fac la cultura cu duiumu ! :)).

In sfarsit prinde lumea viata,caci cu Phoenixu..deja era plictisitor ! :D
 

DeletedUser3972

Guest
cat de buni ar fi cei din avatars,daca exista implicare si printre adversarii lor,nu cred ca vor rezista.
 

DeletedUser5923

Guest
Pai sa vedem...

Asa a inceput:

5wo5z.jpg


Dar...

96yd68.jpg


Noi doar ne aparam :D, atacand.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Datorita actiunilor jucatorilor vostrii de elita, Xmano in mod repetat si mai nou a lui assasymon, consiliul familiei ARMY of GOD a votat in regim de urgenta razboi impotriva aliantei voastre, Avatars, cat si impotriva academiei voastre Avatars Academy .

Implicarea militara va fi totala, din partea intregii familii:
ARHANGHELII
ARMY of GOD
FRATIA CRUCIATILOR
Never Walk Alone
BASE of GOD
Elite Warriors
si academia aferenta:
Elite Warriors II

Avatars ii vor matura usor,este mai mult chestiune de timp.Multi si slabi,AoG nu au incheiat nici un razboi cu bine.
 

DeletedUser5923

Guest
Sa inteleg ca dupa logica ta trebuia renuntat la orasul ala, cool.
 

DeletedUser

Guest
Mai baieti si fete,ne postati si noua atacurile cu nava ( esuate )..sa ne amuza umpic? :D
 

DeletedUser4252

Guest
De ce nu le postezi tu ?
Aaa stai am uitat te doare mana sa faci un print si sa il uploadezi pe imageshack
 

DeletedUser

Guest
De ce nu le postezi tu ?
Aaa stai am uitat te doare mana sa faci un print si sa il uploadezi pe imageshack

Iar te bagi tu ca musca-n oala ? Ai grija sa nu-ti pierzi polisurile cele iubite :)).

P.S : Vreau sa vad daca au bun simtul sa le posteze ei ! :D
 

DeletedUser4252

Guest
Nu prea cred ca e o chestie de bun simt avand in vedere ca nici voi nu cred ca ati pune rapoartele voastre cu atacuri esuate.

PS: Eu am grija de orasele mele, stai linistit tu trage tare sa revii in joc.
Eu inca sunt "pe linia de plutire"
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred ca e o chestie de bun simt avand in vedere ca nici voi nu cred ca ati pune rapoartele voastre cu atacuri esuate.

PS: Eu am grija de orasele mele, stai linistit tu trage tare sa revii in joc.
Eu inca sunt "pe linia de plutire"

Nu vb tu de bun simt,ca nu sti ce inseamna...Vrei sa-ti reamintesc ce ai facut ?
 

DeletedUser4252

Guest
Ok dar totusi ne arati si noua rapoartele ? Poate unii vor sa rada :D sau trebuie sa asteptam pe cei din Familia AOG sa le puna (daca o sa le puna) ?
 

DeletedUser

Guest
Ok dar totusi ne arati si noua rapoartele ? Poate unii vor sa rada :D sau trebuie sa asteptam pe cei din Familia AOG sa le puna (daca o sa le puna) ?

Eu ii astept pe ei sa le puna,daca nu le pun...le voi pune eu cu cea mai mare placere !:d
 
Sus