"Atacatorul zilei"

  • Autor subiect DeletedUser13949
  • Data de început

DeletedUser13949

Guest
Cam cate puncte ca atacator trebuie sa fac intr-o zi pentru a primi o medalie ca "atacatorul zilei" ? Este de-ajuns peste 20 K ?
Voi cand castigati medalii ca atacatorul zilei, cate puncte ca atacator ati facut in aceea zi ?
Astept raspunsuri.
Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13949

Guest
Hai frate, 33 de afisari si nici-un raspuns ? Chiar nu stie nimeni ???
 

DeletedUser9411

Guest
nu este un numar precis, trebuie sa faci cele mai multe puncte in atac intr-o zi
 

DeletedUser13949

Guest
Ai vreo medalie ca atacatorul zilei ?
Daca da, cate puncte ai facut in ziua respectiva ?
Am mai vorbit cu cineva si a spus ca uneori si peste 20 K...
 

ciclin

Stie Tot
trebuie ca in ziua respectiva..........sa faci cele mai multe puncte de pe aceea lume ...eu am luat medalia si cu 15k de puncte , dar si cu 100k de puncte ....insa am ratat si cu 50k de puncte (cineva a fost mai harnic) :)))))
 

DeletedUser5815

Guest
medalia "atacatorul zilei" nu se acorda pentru numarul de puncte, ci pentru numarul de unitati distruse in atac, intr-o zi
o poate lua cineva care a distrus 1001 sabieri, de exemplu, in detrimentul cuiva care a distrus 1000 de bireme (sau usoare)

prin comparatie:
1 sabier = 1 unitate = 1 pct batalie
1 usoara = 1 unitate = 10 pct batalie

Medaliile zilnice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13949

Guest
trebuie ca in ziua respectiva..........sa faci cele mai multe puncte de pe aceea lume ...eu am luat medalia si cu 15k de puncte , dar si cu 100k de puncte ....insa am ratat si cu 50k de puncte (cineva a fost mai harnic) :)))))

50K ? E foarte greu sa faci atatea puncte intr-o zi... Cum ai reusit "performanta" asta ? Cat ai ataca in acea zi ? Si, cate puncte aveai ?
 

DeletedUser9247

Guest
Cand sunt "Jocurile Olimpice" poti sa faci 100k chiar daca ai 30 de orase , am reusit acum un an , dar ramai fara nicio unitate.
 

DeletedUser13949

Guest
Si... cum faci atatea puncte cand sunt Jocurile Olimpice ?
 

DeletedUser12328

Guest
voi va intrebati cum se pot face 100k puncte intr-o zi :))))

HLpHpf4.jpg


i-a intrebati-va cum a facut vampi 17 milioane numai la atacatori :)))) greu nu???
 

DeletedUser13949

Guest
voi va intrebati cum se pot face 100k puncte intr-o zi :))))

HLpHpf4.jpg


i-a intrebati-va cum a facut vampi 17 milioane numai la atacatori :)))) greu nu???
A avut 255-260 orase full de usoare. De-asta a facut asa multe puncte. :D
Cand te ataca, te ataca pe toate orasele... :))

- - - Actualizat - - -

Dar, iti dai seama cate medalii ca atacatorul zilei a avut :)))))
 

DeletedUser12328

Guest
da man ...ai ghicit solutia ...BRAVOOOOO !!!!!!
ne-ai luminat pe toti :))))
 

DeletedUser13949

Guest
Voi nu stiati ? :))

E destul de "periculos" sa ai atatea orase de usoare deoarece n-ai orase de sprijin... trebuie sa te bazezi pe alianta, si alianta pe tine cand sunt bagate nave pe aliati...
 

DeletedUser13949

Guest
Wow!!! A reusit jucatorul "Still.Bonsay" de pe Upsilon sa faca acum o luna 164.000 p-cte ca atacator intr-o zi, si ieri a facut 74.000. Cum dreaq. reuseste ??? Avand in vedere ca are 62 orase.
 

DeletedUser9247

Guest
acum un an am facut 95k de puncte de batalie cu doar 20 de orase si am ramas cu mai bine de jumatate din trupe :)))
Orice este posibil.
 

DeletedUser9247

Guest
Folosind "Simturi acutizate"(dubleaza punctele de batalie) poti sa faci usor mai mult 50k de puncte de batalie.
 
Sus