Asteptarile voastre de la Theta

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5208

Guest
Mi-am luat libertatea sa creez acest post , fiind jucator nou mi se pare interesant sa vad ce anume cred jucatorii mai vechi decat mine si cu experienta cum vad ei lumea si ce asteptari au ei.


Ce inteleg prin asteptari ?

Pai puterea exemplului e mereu cea mai buna , asa ca o sa sparg eu gheata si o sa dau si un exemplu ..ca e mama intelegerii.



Deci , eu personal ma astept ca Theta sa fie o lume activa si implicata ...plina de razboaie si prietenii.

Ma astept sa gasesc o alianta reusita , care sa aiba si niste reguli bine stabilite si un nivel de comunicare care sa fie mai mult un cerc de prieteni .

Gen gasca de razboinici care stau noaptea dupa ce au ras un sat la o bauta in fata focului.

Stiu stiu ca e o imagine ciudata ...dar nah , asta ma astept eu sa gasesc.

De asemenea , mi-ar placea sa fiu intr-o zi , unul dintre jucatorii de top de aici si sa las' ceva in spate.

Ma astept sa gasesc si pe celelalte insulite sate la fel de pline ca cele ed pe insulita mea si cu o dispozitie mult mai mare.




P.S

Pentru cei care gasesc acest post lipsit de rost .
Ii anunt ca este maniera mea de a incerca sa fac Theta o lume mai activa pe extern ( lipsa de implicare a tuturor din terte motive duce la inactivitate acuta si lipsa de spam) si a incerca sa ne cunoastem un pic mai bine ..eu fiind incepator care abia a trecut de 1000 puncte , inca e important pentru mine sa cunosc oameni si sa socializez . Asa ca va invit sa va postati asteptarile , daca aveti unele.


Luati-o si ca pe un post unde puteti posta sugestii si in acelasi timp un loc in care sa ne scrieti cum credeti voi ca va fi lumea.



Cu drag,
Toni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus