Ares

  • Autor subiect adytzu 1987
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Se vrea o alianta puternica pe aceasta lume si sper sa fim cat de curand.
Tineti minte numele asta Ares
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca asi fi fost mai aproape de tine poate iti reinprospatam eu memoria.
 

DeletedUser10249

Guest
Daca asi fi fost mai aproape de tine poate iti reinprospatam eu memoria.

Pai eu sunt mai proaspat pe lumea asta, am intrat mai tarziu, asa ca nu ar fi mare lucru sa dau un inceput nou, zi-mi doar directia pe care sa o aleg, ca sa vin langa tine. Eventual sa-mi aduci aminte peste 2 saptamani si de rovigneta, sa nu ma prinda astia iar , ca au impanzit de camere Romania...

Daca as fi mai carcotas, ti-as zice care e etimologia cuvantului reimprospata, care, intamplator, vine chiar din greaca veche, dar il las pe bubu sa o faca, ca lui ii place sa carteasca :)
 

DeletedUser

Guest
Aditzu..sho pe el mah..rupe-i izmenele..ca-i slab rau de tot:))))))
Reinprospateaza-i memoria te rog,doresc sa joc pe viitoarea lume (cu revolta) alaturi de el,dar sa fie cu memoria fresh.
Mi-ai face un serviciu B-)
 

DeletedUser10249

Guest
a aparut langa mine un jucator adytzu 20, care are orasul " Sunt aici ptr. tn."
Sa-mi zici daca ai vreo legatura cu asta, ca sa-mi mai cumpar din timp o pereche de izmene, sa nu umblu cu ele rupte...
 

DeletedUser

Guest
:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Iti tremura izmenele deja?
Nu sunt asa de prost sa mai fac alt cont sa imi blocheze contul.
Daca joc , joc curat nu ca lasii care au mai multe conturi si dupa sa se dea mari jmecheri ca au multe orase etc...
 

DeletedUser

Guest
aoleeeooo,si eu care speram ca te-ai dus langa silence sa il ciufulesti.......ce faci mai omule,imi pusesem toate sperantele in tine,mister isi luase nadragi noi,...ce ma fac acum?
te-am rugat sa-i improspatezi memoria colegului ca vreau sa fie clean pe viitoarea lume.:(
 

DeletedUser

Guest
Tu dintro alianta in alta umbli deja ai fost in vreo 5 alianta sau tu cind veti ca incep atacurile iti schimbi alianta !??
 

nicol 10

Stie Tot
ce trebuie sa fac pentru al convinge pe Tatal lor sa joace pe Hyperborea? am nevoie de el ca si coordonator, indrumator, lector, comandant, tot ce poate reprezenta instruire printre altele, am aproximativ 200 jucatori ce abia invata Grepolis, mentionez ca Hyperborea este o lume fara cucerire la propriu, cine a gandit o astfel de varianta, sa-i dea Dumnezeu sanatate, astfel jucatorii ce se inregistreaza pentru prima data pot invata intr-un ritm normal tot ce reprezinta si implica acest joc!
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
poate doresti sa il ciufulesti tu sau esti bun doar de dat din gura.

- - - Actualizat - - -
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce trebuie sa fac pentru al convinge pe Tatal lor sa joace pe Hyperborea? am nevoie de el ca si coordonator, indrumator, lector, comandant, tot ce poate reprezenta instruire printre altele, am aproximativ 200 jucatori ce abia invata Grepolis, mentionez ca Hyperborea este o lume fara cucerire la propriu, cine a gandit o astfel de varianta, sa-i dea Dumnezeu sanatate, astfel jucatorii ce se inregistreaza pentru prima data pot invata intr-un ritm normal tot ce reprezinta si implica acest joc!
Multumesc

Nicole,tatal lor "preda " la incepatori pe Tau,si spun asta la modul serios,invat cativa incepatori pe acolo.:)
Cat despre Hiper,joaca tatal acolo,dar mai rarut,ti-as propune sa iei legatura cu Money sau cu Purcelusul mizerabil,pot face cu usurinta ceea ce iti doresti tu de la mine.

- - - Actualizat - - -

poate doresti sa il ciufulesti tu sau esti bun doar de dat din gura.

- - - Actualizat - - -
pe el nu pot,am mai incercat,te asigur...a iesit o ciufuleala reciproca.
Insa pe tine te-as coafa putin sa iti revii:))
LA datul din gura nu ma pricep,sunt agramat.
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Nicole,tatal lor "preda " la incepatori pe Tau,si spun asta la modul serios,invat cativa incepatori pe acolo.:)
Cat despre Hiper,joaca tatal acolo,dar mai rarut,ti-as propune sa iei legatura cu Money sau cu Purcelusul mizerabil,pot face cu usurinta ceea ce iti doresti tu de la mine.
eu te vreau pe tine, nu Purcelus sau pe Money, cer scuze jucatorilor din urma mentionati, nu am nimic cu ei, sunt ok!
 

DeletedUser

Guest
eu te vreau pe tine, nu Purcelus sau pe Money, cer scuze jucatorilor din urma mentionati, nu am nimic cu ei, sunt ok!

Lasa mai mamica, esti intemeietoare acolo,la Lost tribe& ac...te descurci acolo,mai greu cu Lupii Marilor dar cred ca aveti pact:),daca ai ajuns cu coronita inseamna ca nu o porti degeaba.
Pe mine nu ma poti avea:),nu "ma dau" asa usor:D
Incearca la Purcelus,spune-i ca l-am rugat eu sa se ocupe de baietii tai.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus