Apocalyptica

ciclin

Stie Tot
M54-55


Persoane de contact:
ciclin, AndreiGC,




bla bla bla ....
 
Ultima editare de un moderator:

Homeland Sec.

Membru activ
aNNdr3yYy. pe 22.10.15 la ora 23:20
erau pe tel frate siu mergea sa-ti trimit mesaj si acum amluat laptop-ulunuicoleg


Taiati-l pe baiatul ala de pe lista de contacte pentru binele sociatatii. Thanks!
 
Ultima editare:

Gymus

Membru activ
aNNdr3yYy. pe 22.10.15 la ora 23:20
erau pe tel frate siu mergea sa-ti trimit mesaj si acum amluat laptop-ulunuicoleg
smiley_emoticons_flucht2.gif



Taiati-l pe baiatul ala de pe lista de contacte pentru binele sociatatii. Thanks!

se grabea ...poate
 

DeletedUser14885

Guest
Cum a spus si Gym...ma grabeam deoarece eram obosit dupa atata munca si cursuri...si plus de asta te-ai gandit tocmai tu Alex sa ma corectezi si critici...dar nu-i nimic...imi rascumpar greseala ;)
 

ciclin

Stie Tot
Cea mai tare echipa , ever .... nu mai recrutam =)))))) gata...



Apropo ...rubby ....... haideeeeee =))))))
 
Ultima editare:

DeletedUser12202

Guest
Nu stii ???Imi pari surprins.Intreaba-i !Ne-au fost aliati,aliatii lor de acum,normal,au tras la ...pestele mai mare :)
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Ce pacte tot aveti in cap ?.

Am un singur pact , care pana acuma a mers frumos cu intelegeri / compromisuri facute de ambele parti . Una dintre ele a fost.. sa mergem pe aceeasi linie (cum e si normal ) fara impartialitate fata de nimeni .

Cat despre academii , da , am 3 care cu siguranta ...se vor micsora in timp . Am strategia mea de joc si o aplic . pana acum totul e ok .:).

Jucam omeneste jocul , ne simtim bine si cel mai important , simtim jocu' la nivel intensiv.


Nu mai faceti insinuari ca se intelege altceva dupa :)))))) si asa l-ati pus in ceata pe cioara :))
 

DeletedUser15207

Guest
Ciclin eu cred ca aveti pact cu CENTURIONI , cel putin asa am auzit de la mass media
 

DeletedUser15207

Guest
Asa , e bine ca ai recunoscut fata de publicul larg , am avut si eu nevoie de o confirmare de la o persoana importanta :D
Poate informatia era gresita , ca exista prosti destui :D
 
Sus