Aplicatia Clasica Grepolis

Stil

Community Manager
Dragi jucători Grepolis,

Avem un anunț important de împărtășit comunității noastre dedicate și pasionate despre viitorul aplicației Grepolis.
După cum știți, aplicația clasică Grepolis a fost o parte îndrăgită a călătoriei noastre multă vreme. A adus nenumărate ore de distracție multor jucători. Cu toate acestea, pe măsură ce tehnologia evoluează, așa trebuie și noi, pentru a vă oferi cea mai bună experiență de joc posibilă.

De-a lungul timpului, am lucrat cu sârguință, pentru a dezvolta o aplicație mai nouă, mai avansată din punct de vedere tehnologic, care oferă performanțe îmbunătățite și o experiență mult mai apropiată de cea pe care o aveți în browser. Am văzut și am înțeles că această tranziție a fost întâmpinată cu sentimente amestecate, deoarece schimbarea nu este întotdeauna ușoară și mulți dintre voi ați prețuit funcțiile din aplicația clasică Grepolis.

În conformitate cu angajamentul nostru de a oferi cea mai bună experiență de joc posibilă, am anunțat în urmă cu ceva timp, că aplicația Grepolis originală va fi întreruptă în cele din urmă. Astăzi, împărtășim data oficială a acestei întreruperi: 2 octombrie 2023.

Înțelegem că a vă lua rămas bun de la aplicația clasică Grepolis poate avea un gust dulce-amărui, dar vrem să vă asigurăm că această tranziție face parte din eforturile noastre continue de a vă oferi o experiență de joc mai plăcută. Vom continua să investim și să dezvoltăm aplicația nouă, oferindu-vă noi funcționalități interesante și asigurându-ne că rămâne în fruntea jocurilor mobile.

Pe măsură ce ne apropiem de această dată de tranziție, încurajăm toți jucătorii noștri să treacă la noua aplicație Grepolis, dacă nu ați făcut-o deja. Oferă performanțe îmbunătățite, o interfață modernizată și funcții noi care vă vor ridica experiența de joc la noi culmi.
Vă mulțumim, că faceți parte din comunitatea Grepolis. Continuăm, să așteptăm, cu nerăbdare, feedbackul dumneavoastră despre aplicație, astfel încât să putem continua să o dezvoltăm conform așteptărilor dumneavoastră.

Vă mulțumim,
Echipa Grepolis.
 
Sus