Aparitia lumii Chi,

  • Autor subiect DeletedUser13037
  • Data de început

DeletedUser13037

Guest
Buna ziua. De curand cu totii am aflat de aparitia lumii Chi. Intrebarea mea este urmatoarea: la ce ora va incepe lumea?? As Vrea sa stiu sigur. Multumesc mult si multa bafta in continuare :)!!
 

DeletedUser9105

Guest
orele nu se anunta niciodata, dar deobicei lumile se deschid pe la 12:00 sau 13:00
 

DeletedUser

Guest
nu ne intereseaza. deoarece este o lume care nu va atrage multi jucatori.. poate doar f.multe conturi "fantoma" ca sa dea bine la nr.
 

DeletedUser

Guest
O sa vedeti voi ca se va juca si aceasta lume nu conteaza setarile cat conteaza sa stii sa joci.Intradevar setari cam slabe dar se va juca mai mult ca sigur
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea este ca au fost alese aceste setari pentru a da posibilitatea jucatorilor sa se familiarizeze mai usor cu noua caracteristica, si anume Eroii.
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea este ca au fost alese aceste setari pentru a da posibilitatea jucatorilor sa se familiarizeze mai usor cu noua caracteristica, si anume Eroii.

sau sa se bage mai mult gold...cum ai ajuns tu la concluzia ,cu familiarizarea?
 

DeletedUser13736

Guest
e c-am nasoala lumea daca nu ai aur greu merge treaba pana cresti viteza mica :(...
 

DeletedUser

Guest
bagam aur,,,facem treaba la domnii admini,,sa-i tina sefii pe pozitii:))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Versace... acuma-sa esti si minunat ;) si tocmai un fost minunat te-a facut minunat
 

DeletedUser

Guest
Vorbiti despre "bagat aur" de parca ar fi taxe si impozite. In cazul in care nu stiati, optiunile premium nu sunt obligatorii pe nici un server Grepolis...
 

DeletedUser

Guest
Nu va stiu, dar multumesc pentru aprecieri si pentru sustinere...
 
Sus