AoG & aliaţii vs. Phoenix Legion ; THE BLACK PEARL. & aliaţii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
AoG & -LEX- vs. Phoenix Legion ; THE BLACK PEARL. & aliaţii

După cum ştiţi , Phoenix Legion a declarat război alianţei ARMY OF GREEK. , care a acceptat. A avut ocazia de a accepta un PNA sau o oarecare alianţă, dar nu au făcut-o.
Astăzii, alianţa THE BLACK PEARL. a ajuns la concluzia că trebuie să se implice şi ea în acest război.


SnOp astăzi la ora 10:06
=))
SnOp astăzi la ora 09:34
sa sti ca,daca ai scris cu rosu,m-ai speriat.
ionutz bun astăzi la ora 09:14
sall
referitor la cererea de P.N.A -NU O ACCEPTAM!!!!

SI,
IN ACELASI TIMP .
Declaram razboi !!!
Astăzi, la ora 15:09 va expira protecţia de începător. Vom reveni atunci cu atacurile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
28u3gbs.jpg
 

DeletedUser4252

Guest

Ce vrei sa demonstrezi prin asta SnOp ca sunteti pe primu loc la puncte ? ;)) abia astept sa crestem mari sa puteam cucerii orase atuncea o sa inceapa distractia :D
PS: Atuncea nu cred ca o sa mai fiti voi pe primu loc :)
 

DeletedUser

Guest
=))))))))).....Acuma vreti razboi ?:)) Si defapt dumneavoastra ne ati delcarat primii razboi ;)....

Aveti cantitate nu calitate....Clasamentul nu demonstreaza nimica. Noi eram pe locul 1 daca snop nu facea ce a facut. Sa ma laud si eu ca suntem pe locul 1 pe Marea54 si conducem detasat !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2125

Guest
Traiane..imi pare rau daca te crezi asa maret..
TraianQ

pe 03.02.2011 la ora 18:31
Buna seara familie.
Este timpul sa ne organizam ! Principii de baza: socializati si fiti activi pe forum fie ca este al nostru sau comun,luativa id-urile de mess si organizativa cu cei de pe insula, vorbiti frumos, cat mai multe idei, ascultare fata de conducere, si nu uitati de armata ! ESTE BINE SA AVETI CEL PUTIN 100 DE PRASTI PANA DISPARE PACEA SI SA CURATATI INSULA, SI DACA NU AVETI TIMP DE A INTRA IN JOC...FACETIVA DEFENSIV !!!
Organizarea:

-unde se afla doar un membru pe insula,el isi va alege ce fel de oras vrea sa faca(atac,mixt,aparare)
-unde sunt 2 membrii pe insula,unul va face atac(prastiasi,calareti,care)si unul aparare(sabieri,hopliti,arcasi)
-unde sunt 3 membrii pe insula,2 vor face atac(prastiasi,calareti,care) si unul aparare(sabieri,hopliti,arcasi)
-unde sunt 4 membrii pe insula,2 vor face atac(prastiasi,calareti,care) si 2 aparare(sabieri,hopliti,arcasi)
-unde sunt 5 membrii pe insula,3 vor face atac(prastiasi,calareti,care) si 2 aparare(sabieri,hopliti,arcasi)
-unde sunt mai mult de 5 membrii pe insula,minim 3 trebuie sa faca aparare(sabieri,hopliti,arcasi) si restul atac(prastiasi,calareti,care)
organizare facuta de intemeietorul aliantei DRUIZII zeta.



ACEASTA ORGANIZARE va tine un timp, cam pana dupa ce luam toti 2 orase...
Luati legatura cu fiecare membru de pe insula si faceti schimb de adrese de mess pentru a va hotara.

CINE ARE MULTI MEMBRI DIN ARMY OF GREEK PE INSULA SI NU ARE ALIATI SAU SUNTETI PREA PUTINI SA IMI DEA PM ! CINE E SINGRU PE INSULA LA FEL, PM !

CONDUCEREA !

Acesta este mesajul care l-a trimis traian,aici de fata..celor din alianta lui...Culmea..cu 2 zile in urma..SnOp a trimis acelasi mesaj..traian nu are organizare militara..si o copiaza pe a celor din ARMY OF GREEK...traiane..imi pare rau k te fak de ras acum..trebuie sa mai postez si alte mesaje?
 

DeletedUser3972

Guest
vrei sa iti aduc aminte ca erai la 40000 de puncte de noi cand ati trecut pe 3?nu avem calitate?arunca o privire pe media punctelor si pe numele jucatorilor si pe urma verifica-i pe grepo stats.astea sunt vorbe care sa va incurajeze pentru ca speranta moare ultima.dar ce razboi visati voi de acum?vedeti-va de dezvoltare(ca aveti nevoie),si pe urma puteti incepe.mie imi e indiferent.sunteti o alianta oarecare,si nu reprezentati o amenintare.bafta!!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2125

Guest
Am uitat ceva..inca un post de-al lui traian..mai zicea de SnOp ca nu are onoare si e siret...
TraianQ

pe 03.02.2011 la ora 21:34
BUNA SEARA ALIANTA

ATI OBSERVAT CA AOG NU MAI AU ACADEMIE ? EI BINE ALIANTA GONDOR ESTE ALIATA NOASTRA SI VA LUPTA CONTRA AOG.

vedeti ce putere politica am ? a fost mana mea...
Urmeaza sa dovedesc si ce am militar !

O seara placuta !

Dupa cum vedeti,TraianQ zicea de SnOp ca nu are onoare...bla bla..vedeti cine nu are acum onoare?..


Discutia de pe mess..

LoveDark [Me]:ce frumos...ai luat strategia care o folosim noi
LoveDark {Me}:
LoveDark {Me}: kt de idiot sa fi mha
LoveDark {Me}: )
Traian TRM: Oda X
Traian TRM: deci aveti spioni pana la urma
Traian TRM: ))))))))))))))))))))))
Traian TRM: )))))))))))))))))))))
Traian TRM: ))))))))+
Traian TRM: )
Traian TRM: ce oftica
LoveDark {Me}: da..Doamnee ai poarta deschisa si prostii sar gardu`
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asa aruncativa la ,,bataie verbala'' si dativa smecheri :))

A fost numai sa va ofticati sa vedem daca eveti spioni ;) asa ca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2125

Guest
dupa cum vezi..eu sunt in AoG...

daca ti-am aratat de ce esti in stare asta nu inseamna ca v-am declarat razboi..ma rog..fiecare cu ce-l doare..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
Aveti cantitate nu calitate....Clasamentul nu demonstreaza nimica. Noi eram pe locul 1 daca snop nu facea ce a facut. Sa ma laud si eu ca suntem pe locul 1 pe Marea54 si conducem detasat !!!

cantitate nu calitate?noi suntem pe 1 global,1 atacatori,1 luptatori:eek:
voi nici macar cantitate nu aveti,dar calitate;).
si rog orice om care nu are legatura cu acest "razboi" sa nu se mai bage in seama,deoarece chiar nu ma intereseaza parerea celor neimplicati.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus