Anunt : MARE CONCURS de CARICATURI

DeletedUser

Guest
banner concurs caricaturi.png

asa cum toti ne asteptam urmeazaaaaaaa......
CONCURS

Tema Concursului:

Acest concurs este unul de caricaturi si urari vesele in ton cu ele, toate personajele vor fi din jocul Grepolis .


Castigatorii vor fi incununati cu ramuri de maslin, si premiati cu aur cum urmeaza:

LOCUL 1: 1000 Monede de Aur
LOCUL 2: 500 Monede de Aur
LOCUL 3: 300 Monede de Aur
premiul popularitate: 200 Monede de Aur pentru cele mai haios raspuns imaginar la lucrari pe facebook


Conditiile si durata de desfasurare ale concursului:


1) Inscrierea candidatilor se face intre 17 si 20 decembrie.


2) fiecare poza/caricatura va fi insotita de un scurt scenariu ..cine pe cine colinda si ce-i ureaza.

3) se vor aprecia si nota numai lucrarile originale

4) fiecare participant are dreptul la o singura lucrare

5) spuneti de data asta si contul pe care doriti sa primiti premiumul

6) inscrierea se va face la aceeasi adresa: concurs@echipa.grepolis.ro

7)21-23 decembrie se voteaza pe forum si facebook

8) in ziua de 25 decembrie se anunta si premiaza castigatorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
Anunt : MARE CONCURS de CARCATURI
pune punctul pe "i" super moderatoarea mea favorita!
 

DeletedUser4599

Guest
se pot face si caricaturi de mana si apoi scanate si trimise?
 

DeletedUser

Guest
se pot face si caricaturi de mana si apoi scanate si trimise?
da, se pot face si de mana si scanate :)

Aici trebuie sa fac o animatie, asa-i?

nu, nu-i nevoie de o animatie, e suficient doar(exemplu) "un grup de manticore s-au dus sa-l colinde pe ...: ..........."

Unde ne putem inscrie ???

inscrierea se face prin trimiterea numelui de joc si a lucrarii la adresa concurs@echipa.grepolis.ro .
 

DeletedUser598

Guest
2) fiecare poza/caricatura va fi insotita de un scurt scenariu ..cine pe cine colinda si ce-i ureaza.

Asta trebuie sa fie pe poza? sau,cand trimitem poza pe mail sa scriem si asa zisul scenariu?
 

DeletedUser

Guest
deci unde putem vota?!alllllllllllllllllooooooooooo suntem luati in seama de cineva?!
 

DeletedUser

Guest
nu ma ocup eu de concursul asta, de asta nu pot sa-mi dau cu parerea, dar am luat legatura cu cine trebuie, si probabil urmeaza sa raspunda intrebarilor. :)
 

DeletedUser

Guest
Daca nu va pasa ce se intampla pe aici,de ce ati mai creat acest subiect?!presupun ca doar pentru a enerva jucatorii...
 

DeletedUser

Guest
dragilor si dragelor, aveti si voi putintica rabdare.
Alandala se ocupa de concurs, ea inca n-a intrat, poate are si ea treburile ei, alearga dupa cadouri, face cozonaci.. sau poate ca are cine stie ce problema foarte serioasa.. tuturor ni se intampla zilnic fel de fel de chestii..

O sa apara ea.

Sunt convins ca o sa se rezolve toate..
Putintica rabdare.. :)
 

DeletedUser

Guest
Apare dimineata de maine, imi cer scuze din cauza problemelor aparute din cauza intarzierii.
 
Sus