Anti-DarkLegion

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Anti-DarkLegion

Suntem aliati cu Assasin Creed II
IMPORTANT DE RETINUT:

1.Recrutam jucatori activi cu minim 7000 puncte (ne rezervam in schimb dreptul de a selecta pe cine primim in alianta) Daca socotiti ca nu aveti timp pentru joc e mai bine sa nu veniti.
- Orice membru are obligatia sa-si ofere ajutor colegilor(membrilor aliantei) cum ar vrea si el sa fie ajutat.
- Dupa 2 zile de la intrarea in alinta poate solicita sprijin colegilor
2. Facem pact diplomatic cu aliante mai bune pentru ca alianta Anti-DarkLegion sa le ocupe locul aliantei Dark Legion vrem dreptate si intelegere aceasta alianta a cucerit orase numeroase pecand membi cei mai mici nu gaseau si ei un loc sa se strecoare aceasta alianta ne-a distrus visurile si ce doream ce-l mai mult sa ii facem sa simta si ei cum ne chinuim si noi sa facem acele trupe acesta a fost mesajul meu.
Acceptam fuziuni pentru cei care vor sa lupte sub numele de Anti-Dark Legion!
Aceasta alianta am creat pentru ca toti care au fost cuceriti sau atacati de alianta DarkLegion sa intre in aceasta alianta asa cum a avut suces aceasta alianta asa va fi daramata nu vroiam nimic decat sa ma lase in pace aceasta alianta nu a lasat nimic nici un oras au luat totul pentru ei de aceea eu as vrea cei care au minim de puncte de 7000 sa vina in alianta noastra de distrugere aliantei pe nume DarkLegion aceasta alianta ne-a dus la disperare si frica de aceea am creat aceasta alianta cei care vor sa intre in alianta vor trebuie sa fie si activi si pt invitati vor trebui sa dea mesaj intemeietorului adica mie ma numesc hayhay si acesta a fost prezentata alianta Anti-DarkLegion cei ce vor razboi si victorie !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus