Amintirile mele despre Grepolis! - VOT

Lucrarea voastra preferata este...

  • BlackWrath

    Voturi: 0 0,0%
  • Gymus

    Voturi: 0 0,0%
  • 4bad4

    Voturi: 0 0,0%
  • ==Optiune anulata==

    Voturi: 0 0,0%
  • adiman2010

    Voturi: 0 0,0%
  • Nicolae01

    Voturi: 0 0,0%
  • anonim77

    Voturi: 0 0,0%
  • Dragonu2014

    Voturi: 0 0,0%
  • xsound94

    Voturi: 0 0,0%
  • .Adolf

    Voturi: 0 0,0%
  • gabriel1969

    Voturi: 0 0,0%
  • ionutzgaby

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    54
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13911

Guest
:D,usor ...usor ajungeti la levelul discutiilor pe care le avea subsemnatul cu domnu' zamfira la capitolul "personalitatea lumii"..mi-am luat "papara" acolo...
lasati-o asa cum a cazut....si cu votul propriu si cu votul colegilor..mereu a fost asa..si nu se schimba nimic..
riscati sa vedeti "Caracalul" pe banii INNO.
 

DeletedUser7210

Guest
Sa faceti si voi concursuri mai usoare pt astia mai lenesi ca vreau sa castig si eu ceva:D pana acum n-am casticat nimic:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:D,usor ...usor ajungeti la levelul discutiilor pe care le avea subsemnatul cu domnu' zamfira la capitolul "personalitatea lumii"..mi-am luat "papara" acolo...
lasati-o asa cum a cazut....si cu votul propriu si cu votul colegilor..mereu a fost asa..si nu se schimba nimic..
riscati sa vedeti "Caracalul" pe banii INNO.

Buna ziua, vad ca firul discutiilor o ia, usor, usor, spre bine-cunoscutul fagas "echipa e de vina". Dupa cum se poate vedea, regulamentul de vot este destul de clar si echipa nu voteaza, cum interpreteaza si aplica jucatorii acel regulament este la latitudinea lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Puteti declara castigatorul. Nu mai sunt sanse la speranta pt ceilalti. Imi pare rau de voi. Meritati macar sa va bateti un pic in clasament .Deja a luat avant castigatorul :D
Poate data viitoare se va tine cont si se vor lua masuri pt un concurs cu sanse egale pt toti, in baza operelor create, nu in baza prieteniilor legate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Puteti declara castigatorul. Nu mai sunt sanse la speranta pt ceilalti. Imi pare rau de voi. Meritati macar sa va bateti un pic in clasament .Deja a luat avant castigatorul :D
Poate data viitoare se va tine cont si se vor lua masuri pt un concurs cu sanse egale pt toti, in baza operelor create, nu in baza prieteniilor legate.

Serios? Esti chiar asa de sigur?
 

DeletedUser

Guest
Mai e o zi, e greu ca cineva sa intoarca soarta .
Incepand de astazi, 20.10.2014, pana in data de 24.10.2014 puteti vota creatiile expuse in cadrul concursului aici.
 

DeletedUser13911

Guest
Buna ziua, vad ca firul discutiilor o ia, usor, usor, spre bine-cunoscutul fagas "echipa e de vina". Dupa cum se poate vedea, regulamentul de vot este destul de clar si echipa nu voteaza, cum interpreteaza si aplica jucatorii acel regulament este la latitudinea lor.

Am vazut ca m-ai citat....banuiesc ca nu suspectezi ca printre cuvinte am spus ca echipa..(nimici nu pot pronunta,imi e frica).
Le-am sugerat sa stea cuminti,sa nu fie nevoiti ca pe viitor sa se "poarte incognito',cum stiu eu pe unii...de pe aici.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In momentul in care se va intelege odata pentru totdeauna ca echipa de moderare inainte de a numara voturile nu va controla listele de skype/YM/orice retea de socializare cunoscuta ale participantilor/votantilor si va anula voturi in functie prezenta pe aceste liste, lucrurile vor fi ok.
 

DeletedUser

Guest
Felicitam toti participantii la acest concurs! Castigatorii sunt:

Locul I – 1000 monede de aur ThisIsSparta1231.
Locul II – 600 monede de aur yoyoyoxxx.
Locul III – 400 monede de aur domnu.zamfira .

Pentru a intra in posesia premiului, va rugam sa contactati Sistemul Intern de Suport.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus