Amintirile mele despre Grepolis! - VOT

Lucrarea voastra preferata este...

  • BlackWrath

    Voturi: 0 0,0%
  • Gymus

    Voturi: 0 0,0%
  • 4bad4

    Voturi: 0 0,0%
  • ==Optiune anulata==

    Voturi: 0 0,0%
  • adiman2010

    Voturi: 0 0,0%
  • Nicolae01

    Voturi: 0 0,0%
  • anonim77

    Voturi: 0 0,0%
  • Dragonu2014

    Voturi: 0 0,0%
  • xsound94

    Voturi: 0 0,0%
  • .Adolf

    Voturi: 0 0,0%
  • gabriel1969

    Voturi: 0 0,0%
  • ionutzgaby

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    54
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Incepand de astazi, 20.10.2014, pana in data de 24.10.2014 puteti vota creatiile expuse in cadrul concursului aici.

Conditii de participare la vot :
  • Sa detineti un cont activ pe joc;
  • Puteti participa la vot doar cu un singur cont de forum, cont creat cu cel putin 15 de zile inainte de data anuntarii concursului;
  • Votul multiplu nu este admis;
  • Votul de pe proxy este interzis.
 

DeletedUser

Guest
Care din concurenti au mai multi prieteni? Sa stim si noi cine castiga din start. Nu am citit nicio lucrare creata de vreunul din lista asta de scriitori,asa ca nu stiu cu cine sa votez.Si asa la intamplare nu votez ca cine stie, poate il votez chiar pe-ala de are mai multi prieteni si n-as vrea sa fac una ca asta. Unde citesc si eu operele lor? Va asigur ca votul meu va fi pe bune .
 

DeletedUser13231

Guest
Care din concurenti au mai multi prieteni? Sa stim si noi cine castiga din start. Nu am citit nicio lucrare creata de vreunul din lista asta de scriitori,asa ca nu stiu cu cine sa votez.Si asa la intamplare nu votez ca cine stie, poate il votez chiar pe-ala de are mai multi prieteni si n-as vrea sa fac una ca asta. Unde citesc si eu operele lor? Va asigur ca votul meu va fi pe bune .


uite aici sunt lucrarile


http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?10810-Amintirile-mele-despre-Grepolis!
 

DeletedUser

Guest
Chiar am sa le studiez .Mai ales acum dupa ce am apasat butonul de vazut rezultatele sondajului. Sa nu crezi ca am ceva cu tine dar sincer mie mi se pare imposibil ca tu sa fi singurul care a primit voturi . Cand am vazut topicul chiar vroiam sa votez asa ,de-ampulea cu primul din lista. Nu ma interesa prea mult ce lucrari artistice ati scos voi . Si culmea ca primul din lista esti chiar tu.Acum stau si ma intreb eu : CEI 8 CHIAR TE-AU VOTAT, AU FOLOSIT SISTEMUL MEU DE VOT? Sunt prietenii tai? Sau pur si simplu tu chiar meriti votul mai mult decat restul ?! Dupa ce studiez lucrarile voastre ,o sa-mi spun punctul de vedere . Nu te suparar, nu am nimic cu tine. Nu ma intereseaza ce castigi daca iesi primul dar pur si simplu nu suport chestiile astea castigate pe nemeritate. Daca intr-adevar meriti voturile alea si eu te voi vota .Cine stie? Poate chiar le meriti si sunt eu lasat purtat de val!!! O sa vedem,poate imi spulber si eu mitul ca aceste concursuri nu se castiga pe baza prieteniilor ?!!hahaha

ariana31,
bogdan777,
busyk86,
Chastiel,
dariusmartin,
Makay,
ThisIsSparta1231,
vasnick72

BlackWrath
0 0%

yoyoyoxxx
0 0%

Gymus
0 0%

4bad4
0 0%

==Optiune anulata==
0 0%

adiman2010
0 0%

Nicolae01
0 0%

anonim77
0 0%

Dragonu2014
0 0%

nicol 10
0 0%

xsound94
0 0%

.Adolf
0 0%

gabriel1969
0 0%

c.arch
0 0%

ionutzgaby
0 0%

domnu.zamfira
 

DeletedUser

Guest
nu vreau eu sa sustin parerea lui Alfa asta.. dar scurtul lui text formulat are si un pic de adevar in el..

si daca imi mai aduc eu bine aminte s-au mai organizat concursuri de acest gen prin voturi .. iar participantul care se vota singur ii erau anulate toate voturile. deci e corect ca baiatul asta sa se voteze singur si in aceste vremuri ? Daca ai pus pe cineva sa fure macar nu incerca sa furi si tu..

dG3ZUPM.png
 

DeletedUser

Guest
Da ,intr-adevar lucrarea ta merita. Ai un farmec la povestire.Si mi-a placut cel mai mult ca l-ai pomenit si pe adminul cel rau,xblandy . E corect omul. Cred ca si pe mine m-a banat candva dar nu i-am purtat pica .De fapt mi-am luat foarte multe bannuri ,pe jocurile astea dar unde a fost pe corecte ( intre noi fie vorba ,multe au fost corecte) nu mi-am permis sa comentez ceva.Dar unde au fost pedepse pe degeaba , am facut scandal .Meriti votul meu cu toate ca nici lucrarea lui Nicolae1 nu e de aruncat.Si la anonim77 iar,nikol10 .La fel si domnu zamfira care nu are ce face cu premiul ca nu mai joaca. Lucrarile voastre au un farmec. Bravo,dar nu te votez de pe acum :D Hopa? S-a votat singur? Ar trebui anulat votul .Participantii nu au voie sa se voteze pe ei. Uite o idee buna ,sa poata vota contracandidatii.Sa vedem si noi pe cine apreciaza dintre "dusmani" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
nu vreau eu sa sustin parerea lui Alfa asta.. dar scurtul lui text formulat are si un pic de adevar in el..

si daca imi mai aduc eu bine aminte s-au mai organizat concursuri de acest gen prin voturi .. iar participantul care se vota singur ii erau anulate toate voturile. deci e corect ca baiatul asta sa se voteze singur si in aceste vremuri ? Daca ai pus pe cineva sa fure macar nu incerca sa furi si tu..

dG3ZUPM.png

mai sus ai expuse conditiile de vot ale concursului

Nu stiu unde ai auzit tu bazaconiile astea cu anulatul voturilor, la toate concursurile de pe grepolis toti membrii prezenti pe forum au dreptul sa voteze.

Nu exista nici unde in lumea asta mare loc unde sa fie interzis votul. Ce sa facem acuma sa ii interzicem lui Ponta sa mearga sa voteze deoarece este candidat?

Sincer nici nu stiu sa existe undeva in lume cineva care sa nu isi voteze propria creatie sau candidatura

cine esti tu sa imi interzici sa votez? - esti cumva coana leana reincarnata - nici macar pe vremea ei nu era interzis votul

- - - Actualizat - - -

Da ,intr-adevar lucrarea ta merita. Ai un farmec la povestire.Si mi-a placut cel mai mult ca l-ai pomenit si pe adminul cel rau,xblandy . E corect omul. Cred ca si pe mine m-a banat candva dar nu i-am purtat pica .De fapt mi-am luat foarte multe bannuri ,pe jocurile astea dar unde a fost pe corecte ( intre noi fie vorba ,multe au fost corecte) nu mi-am permis sa comentez ceva.Dar unde au fost pedepse pe degeaba , am facut scandal .Meriti votul meu cu toate ca nici lucrarea lui Nicolae1 nu e de aruncat.Si la anonim77 iar,nikol10 .La fel si domnu zamfira care nu are ce face cu premiul ca nu mai joaca. Lucrarile voastre au un farmec. Bravo,dar nu te votez de pe acum :D Hopa? S-a votat singur? Ar trebui anulat votul .Participantii nu au voie sa se voteze pe ei. Uite o idee buna ,sa poata vota contracandidatii.Sa vedem si noi pe cine apreciaza dintre "dusmani" :D

sincer as fi vrut sa il votez pe nea' zamfira, dar ar fi fost un vot irosit, deoarece nu mai este prezent in joc, asa cum a si anuntat:D
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
da , sa se ia in considerare doar jucatorii activi! ...ce imi pasa ce trecut are un jucator din moment ce nu mai activeaza ?
 

DeletedUser

Guest
Chestia asta cu interzicerea propriei votari este cu dute vino. Nu prea este democratic intr-adevar . De fapt sunt multe aspecte nedemocratice ,chiar si in regulament . Oricum nu s-a impus de la inceput . Totusi nu mi se pare corect ca si candidatii sa se poata vota singuri,nu este nici moral .Adica unul ca ala care a scris 2 randuri sa se voteze pe el singur ?!!! Chestia asta putea influenta rezultataul concursului la un adica. Daca presupunem ca toti ceilalti candidati nu mai pot avea acces la net pe timpul desfasurarii concursului si rezultatul este foarte strans iar cel cu 2 randuri vine si se voteaza, Castiga,nu? Nu ar fi corect . Isi aduce prietenii sa-l voteze si pur si simplu votul lui poate fi decisiv :D Bine, asta este un scenariu SF dar normal ar fi ca si ceilalti candidati sa poata vota, alte lucrari in afara de cea proprie. Ori te abtii, ori votezi pe cineva care chiar iti place . Eu unul mai mult apreciez pe cineva care merita sa castige si nu a castigat decat pe unul care a castigat pe nedrept datorita ca are multi prieteni pe joc. Este vorba de concurs de creativitate nu de cine are mai multi prieteni . Cand s-o organiza un astfel de concurs cred ca o sa fie mare ingramadeala la inscriere. Si se voteaza fiecare pe fiecare ...hahahaha

- - - Actualizat - - -

Se vede ca ai multi prieteni.Deja 17 voturi in plus fata de al tau cand ceilalti au ZERO sau UNU cei 2 care s-au mai votat singuri. Concursul asta deja o ia razna si se merge pe mana prietenilor!!!! O-i avea tu farmec in lucrare dar deja 17 voturi pt mine nu mai inseamna creativitate,inseamna masluiere. Pacat de talentul tau si de tine insuti . Castigi ceva poate meritat dar nimeni nu-mi poate spune mie ca nu te-au votat prietenii!! Niciunul din cei care te-au votat nu si-au dat cu parerea sa spuna ceva de lucrarea ta . Asta da de gandit in primul rand . Sistemul asta de votare nu este un sistem corect . Desi chiar si adminii stiu ca se castiga pe baza principiului " am mai multi prieteni decat tine, pot sa fiu varza ca tot castig" nu gasesc o solutie de corectitudine a concursurilor. Peste tot asa e. Nu e doar aici. Si cum vreti voi sa atrageti concurenti cand este clar cine castiga ?! Cine are mai multi prieteni . Sa nu se mai mire nimeni daca data viitoare ,la urmatorul concurs o sa fie doar un concurent ,maxim 2!!! Au dreptate si ei: de ce sa participe daca le sunt taiate sansele din start. Este de-ajuns sa participe 2 intemeietori de aliante si se duc dracu sansele celorlalti :D
Oricine castiga asa, poate sa faca pipi pe monedele alea ,nu au nicio valoare .
Organizati un concurs cu un juriu de cati membri vreti voi . Din juriu sa faca parte si din echipa dar si jucatori simpli . Nu pe oricine . Intrebati jucatorii vechi ,oferiti-le o onoare sa faca parte dintrun juriu de-asta. Luati capetenii de aliante care au facut istorie si care sunt respectate chiar si de dusmani . Si organizati un concurs de-asta pe bune .Chiar as vrea sa vad si eu chestia asta . Daca se fac manarii macar ceilalti sa aibe pe cine trage la raspundere . Nu cred eu ca dintrun juriu de 5-6-7-8 membrii , toti voteaza o lucrare nasoala pe baza principiului enumerat mai sus. Nu si-ar permite chestia asta. Sistemul asta de vot nu este corect,e necorespunzator situatiei . Chiar ,umblati si la premii putin . Cum e cazul domnului zamfira. Nu are ce sa faca cu monedele dar daca ar castiga ,ar fi mult mai multumit sa primeasca prin posta un colet cu un tricou pe care sa scrie : DOMNU ZAMFIRA ,GREPOLIS OCTOMBRIE 2014 . Sau ce dracu o scrie pe tricoul ala.Mai mult de 50 de ron nu se cheltuie cu tot cu transport si imprimare :D



ThisIsSparta1231
18 85,71%

ariana31,
becherash,
bogdan777,
busyk86,
Chastiel,
ciclin,
dariusmartin,
Dorrrry,
mafia11chat,
Makay,
Naty *,
panaceea,
Prudencio,
razna0901,
salah al-din,
ThisIsSparta1231,
vasnick72,
yonut258
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ultima data cand am comentat la genul acesta de concursuri ...mi-am luat ban,irefutabil ,de la Anca...ce la vie.
De data asta am sa ma abtin de la coment.Am sa votez Zamfira,stiu ca joaca din Grecia si nu are rost sa ii trimite-ti tricouri..costa mult curieratul:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ultima data cand am comentat la genul acesta de concursuri ...mi-am luat ban,irefutabil ,de la Anca...ce la vie.
De data asta am sa ma abtin de la coment.Am sa votez Zamfira,stiu ca joaca din Grecia si nu are rost sa ii trimite-ti tricouri..costa mult curieratul:)

Daca nu ai injurat pe cineva inseamna ca ti-au incalcat dreptul constitutional la libera exprimare :D
Este comunism sau democratie?! Orice punct de vedere, chiar daca deranjeaza pe cineva ,trebuie ascultat. Regulamentele INNO au o doza de comunism in ele, sincer. In fine , comentam acum lucrarile si concursul .
Sa stii ca in Ordinul celor 10 negrii deja s-au ocupat locurile. Toti privim meciul de la loje....hahaha
Am sa-l votez si eu cred ca tot pe Zamfira . Din cauza faptului ca omul nu a facut-o pt premiul si nu-l intereseaza monedele :D
 

DeletedUser8710

Guest
Daca cititi pe prima pagina conditiile de vot ,veti vedea ca nu exista interdictia de a te vota singur.
Din punctul meu de vedere este corect.
Sa speram ca adminii vor judeca impartial.
 

DeletedUser2039

Guest
Interdictie de a te vota singur nu este stipulata negru pe alb ca sa fie clar pentru toata lumea, dar poate un pic de "fair play" din partea celor care concureaza ?
 

DeletedUser

Guest
stai linistit ca nu s-a votat singur cel de pe primul loc... si cu votul lui si fara tot aia e
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8710

Guest
Interdictie de a te vota singur nu este stipulata negru pe alb ca sa fie clar pentru toata lumea, dar poate un pic de "fair play" din partea celor care concureaza ?
Fair play a fost!
Omul nu a solicitat voturile .
Daca facea topic si cerea voturi, Lupii il ajutau si atunci ati fi vazut punctaj!!
:)))
 

DeletedUser2039

Guest
Cred ca ajungea doar faptul ca va rugat pe forumul aliantei sa-l votati, nu mai era necesar si acel vot, asa este ?
 

DeletedUser8710

Guest
Cred ca ajungea doar faptul ca va rugat pe forumul aliantei sa-l votati, nu mai era necesar si acel vot, asa este ?

Esti gresit informat
Omul a anuntat concursul . A rugat sa intram ,sa citim si sa votam.
Mentiunea lui a fost doar ca multumeste DACA este votat.
Asta nu inseamna ca a rugat sa fie votat !
:((
Sa fim corecti in ortografie si afirmatii !!
 

DeletedUser13231

Guest
nu este nici primul, nici ultimul concurs organizat de grepolis

astfel de comentarii au aparut la absolut toate concursurile asa ca nu are rost sa combatem inutil

avand in vedere ca acest concurs se suprapune peste o campanie mult mai importanta pentru noi, vin si intreb: ce sa faca in campania electorala candidatii?

sincer sunt interesat de acel premiu, dar mult mai mult conteaza parerile colegilor de forum despre acele scurte amintiri, parerea masculului (sau a domnului bula, sau a prietenului ....) a contat cat un vot (chiar daca nu imi va acorda mie acel vot).

concursurile vin si trec, premiile vin si se consuma DAR amintirile raman
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus