Am o problema

DeletedUser

Guest
Salut tuturor!
Am facut mai demult alianta Royal Legions!
In ziua de 3-2-2013 un prieten a venit la mine acasa si mia facut o farsa.
A dat unuia drepturile de intemeietor si apasat butonul parasire alianta.
Acum ma rog de acesta zeus2nd22 sa ma invite si sa ma puna dinou intemeietor.
Rog moderatori de pe joc sa faca ceva.
 

DeletedUser

Guest
moderatorii nu cred ca pot face nimic in aceasta situatie..te-ai cam ars >)
 

DeletedUser

Guest
ti-a facut doua farse
prima ca ai ramas fara dreptul intemeietor si fara alianta , lucru care e iremediabil cred eu
si a doua ca esti si pasibil de pedeapsa pt ca ai lasat o alta persona sa intre pe contul tau
 

DeletedUser9219

Guest
V9aw.jpeg


Aveai o alianta mare, nimic de zis ;)
 

DeletedUser

Guest
Cand am iesit de la mine din camera mea facut asta.
Chiar nu se poate face nimic?

Sper ca o negociere sa faca ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
''Eu mi-as da viata pt aly aia ce mai:)))))si profilu e fenomenal:))ce mai eu ma las de grepo daca nu joc acolo''';
 

DeletedUser

Guest
Ia te uita unde erau sacalii...huuuuaaa....mai,ati gasit repede un copil de generala care avea si el bunul lui acolo,pentru care a muncit si se daruia ,atat cat putea sau se putea in cazul lui ...
In loc sa-l indrumati spre o solutie mai buna sau viabila,voi ati inceput sa-l mistocariti.....
Rusinica....nu cred ca la varsta lui a-ti fi fost mai destepti sau inteligenti,sau daca da ,da-ti dovada acum!
Omul a apelat la cineva care se pricepe,si nu cred ca simtea nevoia ca cineva sa faca "baza" pe seama lui!
 

DeletedUser

Guest
E clar nu o sa mai am alianta aia nici odata. Ma las de Grepolis, alianta avea farmec in joc. Subiect inchis.
 

DeletedUser6873

Guest
Singura solutie este sa faci o noua alianta , adminii nu te pot ajuta in aceasta situatie!


S-a gasit cine sa rade de el , doi viteji!
 

DeletedUser7060

Guest
frate nu e frumos ce ati facut
el tinea la alianta lui chiar daca era mica
 

DeletedUser

Guest
Probleme cu un jucator

Nu am gasit unde sa postez in alta parte, si voi posta aici

Am o problema cu un jucator dorutapi e numele lui de joc, ma atacat si a pierdut atacul, si dupa aia ma injurat foarte urat si ma luat cu amenintari, mesajele de la el leam sters, Rog un moderator sa ia masuri si sa il sanctioneze pentru acest limbaj a lui la adresa mea, Astept parerile voastre
 

DeletedUser7210

Guest
dovada?:D daca ai sters mesajul:))) trebuia sa faci tichet....pff prea complicat:D si nu stiu ce treaba au moderatorii:D pfff am pierdut cateva sec sa citesc ce ai scris:)))) acum regret:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dovada?:D daca ai sters mesajul:))) si nu stiu ce treaba au moderatorii:D pfff am pierdut cateva sec sa citesc ce ai scris:)))) acum regret:D

Nu am inteles? adica pe mine ma injura unu si nu se iau masuri, si pana la uram ma iei si tare. pe alte jocuri online nu dau nume pentru asemenea limbaj urat se Blocheaza contul, asa ca te rog, daca nu ai altceva de comentat mai bine nu te bagai
 

DeletedUser7210

Guest
man...daca te violeaza unu,si tu nu spui nimic...crezi ca se intampla ceva? nu...asa si aici trebuie sa faci tichet,altfel n-are rost sa mai tipi pe aici:D
 

DeletedUser

Guest
bun.uite ce scrie in regulament
Este interzisă jignirea unui jucător.
daca exista aceasta impunere asupra jucatorilor,si sunt de acord ca este buna aceasta impunere. deci sa revin daca exista aceasta regula si se incalca regula, nimeni nu face nimci? deci ce sa inteleg ca pe mine ma injurat unu intruna o jumate de ora, iar eu ca sa nu ii mai vad mesajul lam sters, si nimeni nu face nimic? destul de rau
 

DeletedUser

Guest
bun.uite ce scrie in regulament
Este interzisă jignirea unui jucător.
daca exista aceasta impunere asupra jucatorilor,si sunt de acord ca este buna aceasta impunere. deci sa revin daca exista aceasta regula si se incalca regula, nimeni nu face nimci? deci ce sa inteleg ca pe mine ma injurat unu intruna o jumate de ora, iar eu ca sa nu ii mai vad mesajul lam sters, si nimeni nu face nimic? destul de rau

fara dovada nu se face nimic...si stai linistit,ca si daca aveai dovada tot degeaba...eu i-am facut 2 tichete unui jucator pt injurii si degeaba...dar tin minte f bine,nu mai stiu pe ce lume,un jucator a fost banat pt k avea numele orasului "WTF" ...asta ca sa-ti dai seama cum merg lucrurile pe aici ;) .nu mai fi si u asa sensibil,lumea e dura...o injuratura e o nimica toata :D
 

DeletedUser7210

Guest
fara dovada nu se face nimic...si stai linistit,ca si daca aveai dovada tot degeaba...eu i-am facut 2 tichete unui jucator pt injurii si degeaba...dar tin minte f bine,nu mai stiu pe ce lume,un jucator a fost banat pt k avea numele orasului "WTF" ...asta ca sa-ti dai seama cum merg lucrurile pe aici ;) .nu mai fi si u asa sensibil,lumea e dura...o injuratura e o nimica toata :D

ai prins curaj,aa?:p cum a fost in vacanta,te-ai distrat?:D
 

DeletedUser

Guest
Ok, sunt de acord cu tine, dar totusi pacat ca nu se iau masuri in asa situati, cum am mai mentinut mai sus am jucat si alte jocuri de strategie online, dar pentru injuraturi se bloca contul sau ii se blocau toate mesajele de a mai scrie 7 zile
dar dupa cum ai zis si tu o las moarta ca nu are rost
 
Sus