Alo, am atacuri ...

DeletedUser

Guest
Bre unde e jocul breeee, am atacuri si imi e frica sa nu faca ala prea multi scafandrii, daca nu sunt pe joc se ineaca draq toti si ma baga la cheltuieli :D

Acu pe bune, pe cine si pe ce joc a mai suparat vreun admin un jucator capabil sa bage floodul cat casa pe .ro ( triburi, west si grepo ) :eek:
 

Nihilius

Membru activ
Daca as stii sa-ti raspund la intrebarea asta, ti-as spune cine ce cum cand, dar asa nu pot decat sa bag clasicul "am anuntat problema, speram sa -si revina in cel mai scurt timp".
 

DeletedUser6312

Guest
Aahahahaaa ei sunt de vina pentru tot, inclusiv ca ploua si e frig la mine in oras :))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Off imi scricati toata placerea de a vedea pas cu pas cat de noob poate ramane un jucator si dupa atata timp de granita ... sunt suparat :(

glumesc, normal ... eram doar curios cum e posibil ca o industrie de milioane de euro sa fie daramata asa usor.

p.s ziceam ca adminii pentru simplu motiv: s-a mai intamplat din cauza triburilor L3 de 2 ori :)
 

DeletedUser

Guest
Ca de obicei, e de vina Basescu pentru tot!

Jos Mafia! Sus Patria!
 

DeletedUser

Guest
si eu care doream sa ma distrez putin seara aceasta, cu niste atacuri :angry:
 

DeletedUser

Guest
merge servarul ro6 adica zeta

eu am cam 1 ora de cand nu vrea nici cum sa se conecteze
 

DeletedUser

Guest
Am crezut ca e doar treaba de Lambda, dar se pare ca e generala.
 

DeletedUser6312

Guest
Deci, va rog frumos sa remediati problema, unii vor sa se amuze de cat de nubi sunt altii :D iar unii vor sa se distreze cu atacuri :D
Eu am de refacut 70 % din orase :(((((((((
 

DeletedUser

Guest
Off imi scricati toata placerea de a vedea pas cu pas cat de noob poate ramane un jucator si dupa atata timp de granita ... sunt suparat :(

glumesc, normal ... eram doar curios cum e posibil ca o industrie de milioane de euro sa fie daramata asa usor.

p.s ziceam ca adminii pentru simplu motiv: s-a mai intamplat din cauza triburilor L3 de 2 ori :)

Nu-mi jigni colegii, te rog frumos! :)) glumesc si eu! Sau de mine era vorba:)))
Si eu am atacuri... oare de la cine?
 

DeletedUser

Guest
This-is-the-Reason-Why-Your-Baby-Crying-300x199.jpg


Unde ati ascuns grepolisu' ?
 

DeletedUser

Guest
Vreo 2 cred ca erau de la mine de proba :D, nu de alta dar sa nu te plictisesti prea mult intr-o zi asa frumoasa ...

p.s noob nu este o jignire conform regulamentului, este o stare de fapt prezenta la persoanele incapabile sa se adapteze, sau mai bine zis sa inteleaga un joc dupa mai bine de 1 an de zile ... nu stiu daca e de ras sau de plans :heh:
 

DeletedUser

Guest
Serios acum... clarifica problema, doar nu m-ai facut noob!:)))
Grinch- nush cum se scrie.
 

DeletedUser

Guest
MERGE ;). O seara placuta, si pentru mine, va puteti certa, sa am timp sa ajung cu nava in orasele voastre (SW).
 
Sus