All or Nothing [A.O.N.]

  • Autor subiect vezentan s
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Buna ziua, in ultimul timp am avut discutii serioase cu membri vechi a acestei aliante, aici ma refer la cei care am jucat impreuna pe Rho. Si prin urmare am hotarat sa refacem acea echipa de pe Rho pe aceasta noua lume care se deschide. Deocamdata suntem un grup de 15 persoane care vom lupta impreuna, atat am reusit sa strang pana astazi. Nu dorim o alianta mare care sa fie in centru hartii, dorim ceva frumos mai mult o distractie.
Nu o sa pun niste cerinte care trebuie sa fie indeplinite in mare totul o sa fie ca o echipa, ne bazam foarte mult pe comunicare, ne ajutam reciproc si poate reusim sa facem o treaba buna impreuna.
Cine doreste poate sa-mi scrie pe private printr-un mesaj sau poate sa ma contacteze pe skype la id-ul: dumitras.dragosh




Poate reusim sa refacem ceva frumos cum a fost pe RHO.
Toate cele bune, vezentan s


P.S. Missis Bella o sa coordoneze alianta!
:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12126

Guest
Salut vechii mei colegi de pe Rho:)...va doresc succes cu noua alianta si poate va fii la fel de frumos cum era pe Rho in vremurile bune....va doresc mult succes si cine stie poate vom face pact;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
multumim incercam sa facem ceva frumos, sper sa reusim
 

DeletedUser11448

Guest
daca exista spirit de colegialitate intre voi, o sa reusiti, succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10574

Guest
El.AsSasSin >> Skype! :x
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Nu ne grabim, este timp. Dragos ( Id de joc, vezentan s) se pregateste intens pentru sesiunea de examene, a renuntat la Grepolis, pe perioada sesiunii. Nici eu, nu dispun de timp suficient pentru joc, in aceasta perioada. Vom forma alianta A.O.N, un grup restrans de prieteni si vom juca doar pentru distractie in limita timpului disponibil. Nu ne-am decis asupra datei de intrare.
Cei care doresc sa joace alaturi de noi, il pot contacta pe colegul silencerro sau personal pe skype ctudor400.

Din partea A.O.N: Distractie placuta, tuturor jucatorilor!
 

DeletedUser9516

Guest
Ohooo...ce faceti, dragilor, ma mai tineti minte?
Nu stiu daca ma cunoasteti cu acest nume dar va pot spune ca am jucat o parte pe c.arch, apoi pe lnfern..
ma alatur si eu grupului vostru si de abia va astept. Dati-mi un mesaj pe skype cand intrati pe joc (eu sunt deja intrat, id skype: alucai.vasilica; ma voi alatura voua, dragii mei..pana atunci, eu cresc intr-o alianta a mea).
Mult noroc tuturor si va astept!
 

DeletedUser10249

Guest
Ohooo...ce faceti, dragilor, ma mai tineti minte?
Nu stiu daca ma cunoasteti cu acest nume dar va pot spune ca am jucat o parte pe c.arch, apoi pe lnfern..
ma alatur si eu grupului vostru si de abia va astept. Dati-mi un mesaj pe skype cand intrati pe joc (eu sunt deja intrat, id skype: alucai.vasilica; ma voi alatura voua, dragii mei..pana atunci, eu cresc intr-o alianta a mea).
Mult noroc tuturor si va astept!

Vasilica draga, nu stiu cum o sa ni te alaturi. Daca noi vom intra mai tarziu, tu vei fi la distanta mare de noi. Deja stii ca membrii unei aliante trebuie sa fie strans grupati, iarasi te-ai grabit ca si fata la maritat!
Bafta cu alianta ta, creste-o mare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10574

Guest
Dupa o pauza de mai bine de un an si jumatate, alaturi de voi, as incepe si eu in limita timpului disponibil, daca aveti placerea sa joc alaturi de voi. Inca de acum vreau sa precizez ca nu voi fi la fel de activ ca si pe "Rho" dar ma voi stradui sa fiu si eu alaturi cu voi macar pentru putin timp, deci sa nu mai lungim timpul daca vreti si aveti placerea ma puteti contacta pe skype la id-ul [ El.AsSasSin ] pentru mai multe detalii! :*
 
Sus