Alianta Shok...Centurionii

DeletedUser7210

Guest
felicitari pt riduri la mai multe!:) n-are ce sa ma deranjeze,am vazut ca te exteriorizezi pe extern legat de co player, ba salam are,ba nu stiu cine...dar in ograda ta nu te uiti:)..oricum habar n-ai sa joci dar asta nu mai conteaza...daca maria e de seama cu mama tie poate sa-ti fie nepoata;)...ce prieteni sa ataci...ca nu mai ai pe nimeni;) nu mai incerca sa fi smardoi pe aici...iar plangi 2-3 zile ca ti-au banat contul;)
 

DeletedUser

Guest
1. Te-am intrebat de ce o ataci pe mary fara sa imi ceara nimeni asta. Oricum sa vazut cat de mult succes ai avut.
2. Eu am cativa oameni pe care nu ii voi ataca niciodata. La tine se pare ca nu conteaza vechiile prietenii. Ataci cum ti se ordona.
 

DeletedUser

Guest
Copile,cu tine fac riduri...si nu doresc....
Cat despre banat
n-ai tu treaba

- - - Updated - - -

1. Te-am intrebat de ce o ataci pe mary fara sa imi ceara nimeni asta. Oricum sa vazut cat de mult succes ai avut.
2. Eu am cativa oameni pe care nu ii voi ataca niciodata. La tine se pare ca nu conteaza vechiile prietenii. Ataci cum ti se ordona.
tu daca vrei circ...puteai sa-l faci pe Epsilon...si cu asta am incheiat!
si cred ca e cazul csa iti vezi de treaba ta
nu;s cum dar apari dupa 3 ani si arunci cu noroi
pe Epsilon unde erai ..ca vad ca ai 3 posturi!
HAi sa terminam ca stii ca nu doresc sa scorman rahatul ,pentru o mizerie de 2 lei
ce draq vrei sa stau sa ma uit la voi cum jucati si sa iti cer tie voie sa atac!
Tie care m-ai lasat cu 3 aliante pe cap pe Epsilon...NEVER.
si hai gata ca ma apuca dablalele si nu vreau sa imbatranesc prematur cu niscavai virtuali virtuosi!
o seara buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A vorbit marele viteaz. Dupa ce sa trezit in zona de conflict ma ruga sa ma duc la dusman. Sfatul meu pt tine: mai bine stai cu fundul in poarta.
 

DeletedUser2541

Guest
buna seara
mama daca nu va bateti nu faceti nimic
:))))))))))
:D
 

DeletedUser

Guest
A vorbit marele viteaz. Dupa ce sa trezit in zona de conflict ma ruga sa ma duc la dusman. Sfatul meu pt tine: mai bine stai cu fundul in poarta.
Auzi mai zam,care e problema ta pana la urma ,tot nu inteleg?
Siiii,eu stau...nu dau stergere cont ,ca tine si fug...ca si pe Epsilon...nu te mai da rotund ca nu e cazul....
De ce nu ai stat aici ???
si mai intreb o data ,care e problema ta ca Crysty joaca coplayer la fratie??
deci care e ??
asta era subiectul si voi vad ca ...cai verzi pe pereti..
ce sa spun...
Pana la urma ,am sa ajung sa cer voie sa postez la don'crysty,si sa joc pe tabla la Zam...
aloo...hopa...ca nu'i a buna..
 

DeletedUser6318

Guest
buunn...de ce vrejul lui euclide mi sau sters postarile?ohhh fostii mei colegi...oare ei sunt de vina? sunt confuz

- - - Updated - - -

ohhhh...de ce nu am dat la peste deja...fuck cred ca ii ateptam pe fostii mei colegi

- - - Updated - - -

ar putea fi deja ceva istoric,sa moara bibi,doar manelistiii erau la putere la vremea aia

- - - Updated - - -


daaa. e dus colegul meu de pe cont nu am ce sa ii fac

- - - Updated - - -

daaaa dumagiilor,aruncati duma pe mine

- - - Updated - - -

ma gasiti in alabama spain

- - - Updated - - -

haideti mai flacai...pot fi si eu atacat ca oamenii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Fanto nu inteleg, vrei te rog sa ne lamuresti si pe noi ce se intampla?.............sti ca eu decat un neuron de blonda am:p
 

DeletedUser6318

Guest
daaa,mama lui de ceai...l-am varsat la vasluui in gara...mai era putin pana sa ajung la botosani
 

DeletedUser

Guest
Mai oameni buni daca va certati nu faceti nimic!
Incercati sa va vorbiti fromos si sa va rezolvati treburile personale....nu va certati asa de dragul postarilor si ale arata altora ce "mari" si "rotunzi" sunteti!
 

DeletedUser6318

Guest
da e groasaaa

- - - Updated - - -

....pot injura?...ban ceva primesc de mos craciun?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2541

Guest
se pare ca ti sa indeplinit dorinta
:)))))))))))))
a venit mos craciun la tine
:D
 

DeletedUser

Guest
Am crezut ca Pakhet a suparat-o sau ce stiu eu si nu se mai joaca:|
DAr e bine ca mai joaca:D
 
Sus