Alianta Shok...Centurionii

DeletedUser

Guest
Alianta Shok a Lumii Rho a spart ori ce bariera si ori ce se stia pana acum.
Alianta Centurionii a fost fondata pe 18.11.12 la ora 18:50 si acum ora 21:40 ziua 8.12.2012 alianta e pe locul 35 in top si pe locul 1 pe Mare si are 268288 de puncte....si a inceput cu jucatori de 200 pct. ca acum sa aiba jucatorii dezvoltati cu cate 2-3-4-5 orase si sa faca lege in m57 si nimeni sa nu o deranjese!

ASTA DA ALIANTA SHOK.
Felicitari!:)
 

DeletedUser2467

Guest
Alianta Shok a Lumii Rho a spart ori ce bariera si ori ce se stia pana acum.
Alianta Centurionii a fost fondata pe 18.11.12 la ora 18:50 si acum ora 21:40 ziua 8.12.2012 alianta e pe locul 35 in top si pe locul 1 pe Mare si are 268288 de puncte....si a inceput cu jucatori de 200 pct. ca acum sa aiba jucatorii dezvoltati cu cate 2-3-4-5 orase si sa faca lege in m57 si nimeni sa nu o deranjese!

ASTA DA ALIANTA SHOK.
Felicitari!:)


Felicitari la mai multe orase,stati uniti sa va ajutati cand aveti nevoie,sa va faceti orase specializate :) ce sa mai zic toate cele bune.De jos incepi sa inveti,nimeni nu s-a nascut invatat.
 

DeletedUser2039

Guest
cricri tu nu esti cel ce a terminat tot premiumul in prima saptamana ?
 

DeletedUser7210

Guest
Ba daaaaaa....,hahahah
si a plecat :)
acum a revenit ,joaca coplayer la Fratie

ce e bubu,ai prins glas? eu ajut o prietene spre deosebire de tine,ti-a fost colega 3 ani...cand ai prins momentul ai vrut sa profiti...macar am vazut ce esti defapt...vezi-ti de co-pleyer-ul tau si nu te mai exterioriza pe extern ca faci riduri;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
pastreaza-ti pt tine pareriile,eu n-am nevoie de eleB-)
 

DeletedUser7210

Guest
atunci iti recomand,sa calci in ceva moale....poate da norocul peste tine;)
 

DeletedUser2039

Guest
esti tralala,eu ma rugam sa nu te intalnesc ca sa scap de facut plecaciunea,dar sa calc pe tine cand te intalnesc ???
 

DeletedUser7210

Guest
daca vrei sa faci pe clovnul aici,sa stii ca n-am marunt..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Siminica dar cheltui mult tata daca nu ai nici maruntis,
 

DeletedUser

Guest
ce e bubu,ai prins glas? eu ajut o prietene spre deosebire de tine,ti-a fost colega 3 ani...cand ai prins momentul ai vrut sa profiti...macar am vazut ce esti defapt...vezi-ti de co-pleyer-ul tau si nu te mai exterioriza pe extern ca faci riduri;)

Alooo,Sefu' ridurile le am de ceva vreme,ceea ce nu inteleg eu ,este....ce te deranjeaza ca am spus ca esti coplayer???
Si atentie un pic la mine...tu ajuti o prietena,DAR nu cea care e pe cont ,asta e alta poveste ..si nici nu ma intereseaza,mai mult ,ai inceput sa tipi catre toti cei ce ma cunosc sa imi spuna sa nu te mai atac??
mie asa mi-a parut,insa acum nici nu conteaza,atat timp cat ati ales sa mergeti la Fratie,(nu tu ,caci nu ai treaba)atunci nu inteleg care e problema!
Acum sa o spun pe cea buna,Pe acel cont nu mai era Mary,si nici acum nu mai e cea de care tot bangui tu ca iti e prietena(app cred ca e deoseama cu mam'ta),
prietenii pe care ii am acolo nu i-am atacat ..si probabil ca nu o voi face,insa daca va fi cucerire ,ceea ce sa si intamplat ,voi sprijini!
Sunt ferm convins ca sentimentul lor e reciproc!
Hai sus si tare...ce sunt?? ...hai....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus